Чому жінки чекають Дня Валентина більше, ніж чоловіки?

Почему женщины ждут Дня Валентина больше, чем мужчины?

Почнемо з того, що День святого Валентина в нашій країні з'явився не так вже давно. І як-то відразу так вийшло, що жінки йому дуже зраділи, а багато чоловіки поставилися до нього або скептично, або нейтрально. Фактично багатьма свято був сприйнятий як light-версія 8 Березня. Але є й такі представники сильної статі, які зайвий раз готові подарувати коханій жінці свято і слова любові.

Що ж таке День закоханих для жінки?

Романтика. Звичайно, всі ми чекаємо чогось приємного, піднесено-романтичного, казкового. І все це, як передбачається, буде виходити від коханого. Ну хоч один день у році він може бути дійсно романтичним! А ми зі свого боку підтримаємо ці ініціативи.

Казка. Всі ми, незалежно від віку, сімейного статусу і освіти, мріємо про казку. Від Дня святого Валентина жінки очікують чогось казкового: чоловік мрії зробить пропозицію, а якщо стосунків немає, то саме в цей день той самий принц прийде. А якщо сім'я щаслива, то сьогодні вона стане ще щасливішим. Найчастіше до багатьох самотнім жінкам під вечір і до самотньої ночі приходить розчарування, а перегляд романтичних фільмів ще більше погіршує ситуацію.

Увагу. У цей день ми очікуємо, що все чоловіче увага буде приділятися нам. І навіть якщо не весь день, то хоча б вечір точно. І, звичайно, зі свого боку, ми всі свою увагу готові віддавати коханому чоловікові.

Очікування свята. Саме очікування свята чарівно і здатне підняти нам настрій. А День святого Валентина - це один з небагатьох урочистих днів, коли можна розслабитися і отримувати задоволення. Ніяких гостей. Ніякої готування, прибирання і інших турбот. Тільки удвох.

Формальне підтвердження любові. День святого Валентина - це той день, коли ми вправі отримати офіційне підтвердження того, що нас все-таки люблять. І навіть не один раз. Хіба це не чудово?

Що значить День святого Валентина для чоловіка?

Емоційний шантаж. Чоловікові, в принципі, зрозуміло, любить він вас не любить незалежно від календарної дати. Однак 14 лютого він повинен не просто любити, але і всіляко демонструвати, доводити і відповідати високому званню «коханого». Це вже саме по собі лякає.

Нерозуміння. Чоловік частіше висловлює свої почуття діями. Йому не потрібен ритуал любовної клятви. Те, що він з вами, проявляє турботу про вас, довіряє вам - для нього вже є очевидними підтверджень кохання. І для чоловіків не зовсім ясно, чому саме в цей день він ПОВИНЕН доводити свою любов.


ЧИТАЙ ТАКОЖ - Як за три тижні підготувати фігуру до Дня Валентина?

Клопоти. Квіти, сюрпризи, ресторан, подарунки - це клопіт. Вони приємні для чоловіка, коли він є їх ініціатором. І вони викликають роздратування, коли є його обов'язком. І особливо, коли це свято перетворюється в «іспит любові». А якщо забув? А якщо не встиг замовити столик в тому самому ресторані? А якщо подарував зовсім не той подарунок? А затримався на роботі і запізнився?!

Тому зовсім не дивно, що ми, жінки, чекаємо на це свято. А чоловіки насторожено очікують.

Як зробити День Валентина святом для всіх?

Перш за все, важливо пам'ятати, що День закоханих - це свято для двох. І відповідальність за те, як він пройде, як і турботи про його організації - справа двох. Підготовку до свята можна перетворити на саме свято. Можна спільно подумати про те, чого хоче кожен з вас і як це можна поєднати. Має сенс промовляти свої очікування і бажання, а не очікувати, що вони будуть вгадані.

Проведіть день так, як ніколи раніше не робили: звичайним, навіть святковою вечерею в ресторані вже нікого не здивуєш. Напишіть веселий спільний сценарій, включіть туди всі смішні і абсурдні ідеї, які тільки приходять вам в голову. Як би ви провели цей день: за містом, в ресторані чи вдома - це не настільки важливо. Головне, щоб це спільне проведення часу сподобалося вам обом.

Автор: Тетяна Аржанникова, психолог "Майстерні взаємовідносин"


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-