ГоловнаКонтакти

Весілля в День святого Валентинаідеї торжества

Рекламний блок

Свадьба в День святого Валентина: идеи торжества

День Святого Валентина - це найромантичніший день в році. Незважаючи на те, що це свято є привнесеним в нашу культуру, він широко шанований в нашій країні, і з задоволенням святкується закоханими. Так чому б цим не скористатися, і не зіграти весілля у такий символічний день, тим самим підкресливши романтизм ваших відносин?

Підготовка до весілля в День Святого Валентина має свої особливості. З одного боку, ідея звучить просто чудово, та й історія свята сама собою підказує концепцію і способи оформлення торжества, але з іншого боку, є і підводні камені, які варто враховувати.

Якщо ти і твій майбутній чоловік хочете не просто зіграти весілля, а й оформити стосунки у цей день, то про це варто подумати заздалегідь. Справа в тому, що в нашій країні досить багато людей, які хочуть узаконити шлюб у символічні дати, а день святого Валентина - одна з таких, і заяву краще для підстраховки подати за максимальний термін - три місяці.

Бронювати ресторан теж варто завчасно, тому що багато ресторанів роблять спеціальні програми під День святого Валентина, і якщо у них вже заплановано щось особливе для закоханих у цей день, а тим більше, якщо більшість столиків зроблено, то навіть при всьому бажанні, вам відмовлять. Але є також імовірність, що в цей день ресторан підготує і спеціальну акцію, наприклад, знижка на оренду залу або банкетне меню для бажаючих провести весілля в їх закладі, і вам пощастить.

Ще треба подумати про те, як зробити так, щоб твоє весілля не розчинилася у святковій атмосфері цього дня, а заграла більш яскравими відтінками. Благо, з-за того, що це свято нам не рідне, це зробити досить нескладно.

Але є і маса приємних моментів, якими треба скористатися. По-перше, що може бути романтичніше, ніж весілля в День всіх закоханих. Саме атмосферу романтики, торжества любові варто покласти в основу весілля. Церемонію може вести святий Валентин, який таємно» вас поженит. Можна за бажанням навіть стилізувати під старовину. Якщо у церемонії беруть участь дітки, то їх можна одягнути в костюми херувимів, що підкріпить необхідну атмосферу.Конкурси, фанти, лотереї та інші інтерактиви з гостями повинні обігравати любовну тематику. Весільну локацію можна перетворити на ваш персональний місто або країну любові. Це буде красиво, оригінально і концептуально.

Зону побажань можна оформити, як пошту з валентинками - невеликими любовними листівочки. У такій формі гості зможуть не тільки побажати, але і розповісти, як багато ви для них важливі. Також ідею валентинки можна використовувати і для запрошення гостей. Іменна листівка-сердечко, яка запросить гостя на пам'ятну подію, задасть потрібний тон.

А скільки прекрасних романтичних комедій знято про цей день! Деякі ідеї і сюжети можна відтворити в роликах Love story або видеосюрпризах для гостей і молодят.

Колірна палітра Дня святого Валентина асоціюється з червоними або рожевими квітами. І тут перед тобою постає вибір: слідувати традиційному стилю або ж відійти від нього і зробити щось незвичайне. Обидва варіанти в правильній подачі будуть виглядати просто шикарно, головне не боятися експериментувати і не ставити перед собою будь-яких рамок. Навіть якщо ти більше схиляєшся до класики, то це не обов'язково має бути засилля червоних сердечок, це може бути стильний світлий дизайн з вкрапленням яскравих червоних, акцентів.

І, звичайно ж, в цей день варто подумати про подарунки гостям. Бо як ти будеш мати можливість не тільки подякувати, а й розповісти про вашу любов до них.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...