ГоловнаКонтакти

Топ-7 жіночих помилок у День Валентина

Рекламний блок

Топ 7 женских ошибок в День Валентина

Буває так, що чекаєш свята, готуєшся, а коли він прийшов - тільки засмучуєшся. І несвятковий настрій, і люди навколо якісь невеселі, та й взагалі очікувала чогось надприродного.

Кожній з нас хочеться отримати задоволення від цього свята, а не розчарування. Тому давайте вчитися не на своїх помилках, а на тих, які хтось вже робив у цей день. Отже, що ж ми робимо в День Валентина не так:Помилка №1. Милий мій хороший, здогадайся сам...

Вже скільки всього пишеться і говориться на цю тему. Навіть пісні складаються. А ми як і раніше плекаймо думки, що він вгадає всі наші бажання і всі їх виконає. Погана новина: навіть у День Святого Валентина він не навчиться читати ваші думки. Тому має сенс заздалегідь обговорити очікування. І не забудьте: те, що для жінки прямий текст - для чоловіка натяк, а те, що для жінки натяк - для чоловіка взагалі нічого.Помилка №2. Не підходь до мене, я образилася.Коли дійсність відрізняється від того, що ми очікували, то самою природною реакцією є образа. Хотіли романтичну вечерю, а отримали МакДоналдз - як тут не образитися? А от не варто! Образа легко може зіпсувати будь-яке свято, в тому числі і найромантичніше. Краще не допускати того, чого не хочеться (не потрібно їхати у МакДоналдз, краще відразу запропонувати вечеря в ресторані). А якщо вже так сталося, що допустили - має сенс просто проговорити свою думку та запропонувати (або попросити) альтернативу.Помилка №3. Це не день для з'ясування відносин.

Ну що тут сказати? Не варто з'ясовувати стосунки в свято. Налаштуйтеся на святковий настрій, і, щоб він не робив, постарайтеся не реагувати на це агресивно.Помилка №4. А ось у Олени чоловік...Ніколи не порівнюйте його з іншими чоловіками. Особливо в День Валентина. Якщо ви будете порівнювати його з іншими, то, з одного боку, викличете роздратування і агресивний захист з його боку, а з іншого почнете розхитувати ваші відносини. Американський психолог Роберт Чалдіні стверджує, що порівняння свого коханого з іншими (в тому числі акторами, дикторами ТБ і т. д.) - одне з найбільш руйнівних для відносин дій. Ну подумайте самі, чи сподобалося б вам, якби він порівнював ваші переваги з достоїнствами оточуючих дівчат?Помилка №5. Свято сам не приходить.

Не дивлячись на те, що в рекламі Кока-коли стверджується «Свято до нас приходить», насправді сам він не прийде. Його треба привести. Або запросити - як більше подобається. Сама підготовка до свята вже створює свято і святковий настрій. З самого ранку налаштуйтеся на позитив і сприяє реалізації задуманого. Не чекайте, що все зробить чоловік. За статистикою, у США понад 60% чоловіків взагалі не готуються до свята святого Валентина. І це при тому, що свято до нас прийшла з Америки.Помилка №6. Жодних шанувальників.

Як би ви відреагували, якщо б з самого ранку в День закоханих вашому коханому стали б дзвонити «жіночі голоси» і вітати з Днем Валентина? А в перервах між дзвінками він би читав смс-ки і розгублено посміхався? Ось і йому навряд чи сподобається така ситуація, тому ставте на беззвучні режими всі засоби зв'язку і насолоджуйтеся тільки суспільством дорогої людини.

Помилка №7. Надмірна підозрілість.

Іншою стороною помилки №6 є надмірна підозрілість. Пам'ятайте, що день святого Валентина - це не національний або загальнодержавний свято. Відповідно, в цей день не всі дзвінки та смс-ки любовні. Частина з них - робочі. Тому надмірний контроль «хто тобі дзвонив?», «а хто це тобі пише?» після кожного дзвінка/sms поліпшення свята точно сприяти не будуть.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...