ГоловнаКонтакти

Загальний гороскоп на 2015 рік для всіх знаків зодіаку

загрузка...

У даній статті ми з'ясуємо яким буде загальний гороскоп на 2015 рік для всіх знаків зодіаку. Як відомо, згідно китайсько-східного календаря наступний 2015 рік буде роком синьою деревян. Кози і виходячи з цього гороскоп на 2015 рік говорить про те, що наступні 365 днів для абсолютно всіх знаків зодіаку будуть більш доброзичливими і менш напруженими ніж попередній період. Настане прекрасний час для планування свого життя, переоцінки цінностей і т. д.Що стосується кар'єри і фінансових справ, то гороскоп 2015 обіцяє успіх і удачу в цих справах насамперед людям творчих та розумових професій, їх робота в 2015 році буде більш високооплачуваної ніж у людей, які задіяні на роботі з ручним працею. З цієї причини у багатьох представників різних. знаків зодіаку з'явиться бажання змінити місце роботи і вид своєї діяльності. Порівняно з дуже динамічним 2014 роком, наступний 2015 р. буде менш активним у плані переміщень, зокрема це стосуватиметься різних ділових поїздок, відряджень тощо (см. загальний астрологічний прогноз 2015).


Для більшості зодіакальних знаків гороскоп на 2015 рік Кози обіцяє серйозні непорозуміння, а іноді й конфлікти в любовних відносинах, які будуть відбуватися в основному на грунті ревнощів і недовіри до свого партнера. І потрібно сказати, що дуже часто такі з'ясування відносин будуть мати під собою реальне підгрунтя, оскільки саме рік Кози (Вівці) характеризується нестримністю, влюбливістю і пристрасністю у відносинах. А значить в цьому році ймовірність зрад і розірвань шлюбів може збільшиться, але одночасно з цим зросте і кількість нових шлюбів, заснованих на нових відчуттях.


Що стосується здоров'я, то загальний гороскоп 2015 радить бути уважними до свого здоров'я особливо тим людям, у яких постійно ослаблений імунітет і які дуже легко піддаються впливу інфекційних або ж вірусних захворювань. З цієї причини, більшість астрологів рекомендують кожному представнику будь-якого знака зодіаку посилити турботу про своє здоров'я, змінити свій спосіб життя в кращу, більш здорову сторону.

загрузка...

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-
загрузка...
загрузка...