Весілля в 2015 році - сприятливі дні (дати) і прикмети. Календар весіль

Щорічно в нашій країні укладають шлюби тисячі пар, не стане виключенням в цьому плані і 2015 рік, але для багатьох майбутніх молодят залишається відкритим питання про те чи буде вдала весілля в 2015 році, як вона вплине на подальше життя новоспеченої сім'ї і врешті-решт які дати і дні сприятливі для весілля в 2015 році.Як ми всі знаємо наступний 2015 р. пройде під заступництвом Кози (Вівці), а це означає, що спільне життя пар зв'язали себе узами шлюбу в цьому році, буде проходити розмірено і спокійно, а почуття один до одного, з кожним спільним прожитим роком, будуть посилюватися все сильніше і сильніше (см. астропрогноз 2015). Багато говорять про те, що весілля в 2015 році принесе не зовсім фінансово забезпечене життя майбутньої сім'ї - не вірте в це, оскільки якщо вірити у весільні прикмети, то тоді не один рік не підійде для весілля, оскільки кожен рік в народі пов'язаний з певними негативними прикметами, наприклад один рік високосний, інший вдови чи вдівця і т. д.


Які ж існують сприятливі дні або дати, які підходять для весілля в 2015 р. - споконвіку, найкращим періодом для весілля була осінь, особливо перших два місяці - вересень і жовтень. А найсприятливішими днями для укладення шлюбу, згідно астрологічних досліджень, є П'ятниця і Неділя, оскільки П'ятницею управляє Венера - планета миру і гармонії, а також покровителька всіх закоханих, ну а безпосередньо Неділею управляє Сонце, яке обіцяє щастя молодим, безперервний свято у відносинах.


Існує методика, яка дозволяє розрахувати вдалі і сприятливі місяці для весілля, і заснована вона на місяці народження нареченого і нареченої. Нижче розташована таблиця (т. н календар весіль на 2015 рік) в якій в першому стовпці необхідно вибрати місяць народження нареченого і нареченої, а у другому стовпці Ви знайдете відповідно вдалі (сприятливі) місяці для весілля в 2015 році, і ті місяці, які збіглися і будуть найкращими для одруження.Дуже небажано щоб весілля призначалася на дні повного місяця, молодика, 1-ої та останньої чверті або ж на день, коли має відбутися місячне чи сонячне затемнення, в 2015 р. це такі несприятливі дні: 20 березня, 4 квітня, 13 і 28 вересня.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: