Якими будуть діти народжені в 2015 році (в рік Кози). Характеристика

Згідно східним віруванням, а також китайським гороскопом діти народжені в 2015 році (в рік Кози) вважаються щасливчиками долі, оскільки отримають від життя так званих 3 дару небес, а саме - процвітання, щасливу сім'ю і гарний будинок. Для дитини-Кози дуже важливо досягати поставлених цілей, а також брати активну участь у долі своїх близьких і в цілому у всьому, що відбувається навколо нього.Продовжуючи тему про те, якими будуть діти народжені в 2015 році і яка буде їх характеристика, слід зазначити, що для таких діток дуже важливі в першу чергу сім'я і дім, а також відчуття безпеки. Часто діти, які народилися в рік Кози (Вівці) дуже ввічливі і доброзичливі, завдяки своєму люблячому серцю і постійному бажанням допомагати людям, у дітей Кіз, як правило багато друзів. Діти народжені (народжені) у 2015 році стануть для своїх батьків справжньою гордістю і радістю.


До негативних якостей дітей, які народжені в 2015 р., можна віднести сильну уразливість, т. до вони легко можуть почати скаржитися і плакати через дріб'язкової на те причини. Крім цього такі діти погано сприймають критику, а подорослішавши у них, як правило, з'являється ще один недолік - постійні запізнення, що не завжди схвально буде сприйматися оточуючими.


Таким чином, якщо підсумувати все вищесказане, то характеристика дітей народжених у 2015 році Кози (Вівці) буде наступна: ці діти мудрі, скромні, м'які у вчинках, елегантні, захоплюються, але іноді песимістичні. Для них кращими друзями і партнерами по життю стануть Кабан і Кролик (см. східний гороскоп 2015), а колір відповідний дитині Козі - синій (блакитний), стихія - вогонь.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: