ГоловнаКонтакти

Традиції Дня закоханих

Рекламний блок

Традиции Дня влюбленных

Щорічно 14 лютого закохані стають зовсім божевільними. Вони скуповують тонни квітів, м'яких іграшок, всіляких солодощів і мільйони валентинок. Які ж традиції святкування Дня закоханих і з якою символікою асоціюється цей романтичний день?

День Валентина, як правило, починається з червоної троянди на подушці. Саме ця квітка здавна вважається засобом для вираження захоплення і поклоніння. Червона троянда не раз була оспівана поетами як цариця квітів, символ нестримної любові і пристрасті. Залишити троянду біля сплячої другої половинки можуть як чоловіки, так і жінки. Якщо ви поки ще не живете разом, дорогий, красивий квітка або букет можна залишити з ранку під дверима коханої, на капоті її автомобіля або перехопити дівчину біля роботи і там вручити їй оберемок троянд.

До червоної троянди додається валентинка - листівка з визнанням в любові. Зазвичай вона виконана у формі червоного або рожевого серця - символу чистоти, відданості і сильного почуття. Особливо цінуються сердечка ручної роботи, які можуть бути виконані не просто з картону з паєтками та бісером, а й зі скла, пластику, металу. Це любовне послання можна вкладати в букет з трояндами, підкидати анонімно і надсилати поштою - неважливо як ви це зробите, головне - за допомогою яких слів ви донесете своє почуття обраниці чи обранцеві.Відомо, що найдавніша валентинка у світі була знайдена в одній з англійських бібліотек і датована 1477 роком. У ній дівчина просила молодого людини довести їй свою любов і обіцяла будь-якою ціною домогтися благословення і приданого від своєї сім'ї.

М'які плюшеві іграшки-серця чи ведмедика - ось ще один засіб, з допомогою якого можна зізнатися в любові. Особливо вони допомагають тим, хто не наважується ще вимовити заповітні слова, а просто хоче натякнути на існування більше, ніж дружніх почуттів.

Солодощі - ось що здатне розповісти про кохання за вас. Цукерки в коробках, льодяники на паличках, шоколадні серця - достаток смакоти підсолодить цей день і допоможе вам бути оригінальним у своєму визнанні.

Крім цих невигадливих подарунків, закохані презентують один одному всілякі аксесуари, парфуми, одяг, косметику - все те, чого дорогий і близький чоловік буде радий.

Спеціально до Дня закоханих випускаються спеціальні статуетки у вигляді голубів, лебедів, сердець, купидончиков. Ними можна привітати з святом співробітників, знайомих, друзів і батьків.

Золоті прикраси і дорога біжутерія припадуть до смаку багатьом дівчатам. Брошки, сережки, підвіски-серця - все це може послужити прекрасним підтвердженням ваших слів про високе і благородне почуття. А ось кільце - це вже апогей свята, готовність до спільного життя і пропозицію руки і серця. Про нього мріє будь-яка жінка, навіть якщо вона давно заміжня.Романтична вечеря в ресторані, подорож на двох до Венеції або Париж, красива ніч в номері дорогого готелю - обов'язково запам'ятаються вам до наступного Дня святого Валентина, посилять пристрасть і почуття, подарують масу незабутніх відчуттів і вражень. І не забувайте про те, що дарувати всі ці приємні дрібниці один одному і здійснювати романтичні вчинки необхідно щодня, не чекаючи Дня закоханих.
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...