ГоловнаКонтакти

Топ 5 способів знайомства з чоловіком в День Валентина

Рекламний блок

Топ 5 способов знакомства с мужчиной в День Валентина
Не у всіх дівчат День Валентина викликає позитивні емоції. А все тому, що не у кожної є кохана людина. Якщо стріла Купідона ще не пронизала ваше серце, можна спробувати прискорити цей процес. Як це зробити? Познайомитися з чоловіком прямо в це романтичне свято! Для цього не обов'язково чекати, коли сама доля зведе вас з хлопцем. Потрібно діяти самостійно!

Немає нічого поганого в тому, щоб самій познайомитися з чоловіком. Хто знає, може це знайомство переросте в справжнє почуття. Де і як познайомитися з чоловіком в День Валентина?

Супермаркет
Згодні, місце не зовсім романтичний, але вірне. Чоловіки теж хочуть їсти, тому в супермаркеті легко зустріти стоїть примірник. Головне, не нарватися на одруженого. Обчислити такого досить просто: він або постійно телефонує дружині з численними питаннями щодо покупок, або тримає в руках список продуктів, які треба купити. Таких обходимо стороною.

Ідіть у відділ напівфабрикатів, готової кулінарії або алкоголю. Там прикиньтеся слабкою і безпорадною дівчинкою і дійте. Ви можете «випадково» упустити свої покупки, можете в'їхати своїм візком в його, можете попросити його допомогти визначитися у виборі вина і ін. Головне, завести розмову і вже не відпускати його від себе. Принаймні на цей вечір.

Кафе
Місце добре тим, що ви можете сидіти тут, як у засідці, і чекати того самого, з яким захочете познайомитися. Є два варіанти знайомства. Перший - для сміливих дівчат. Пройдіть повз чоловіка, а потім підійдіть до нього з фразою: «Ви вірите в любов з першого погляду, чи мені ще раз пройти повз вас?».
Другий спосіб: замовте дві кави і запропонуйте один симпатичному хлопцеві, пояснивши при цьому, що друга чашка призначалася для подруги, але вона кудись пішла (не прийшла, затримується). Не пропадати ж добру!

На вулиці
Навіть на вулиці можна знайти можливості познайомиться з чоловіком. Звичайно, якщо він квапиться, і при цьому ще дивиться під ноги, зосереджено про щось думаючи, то скоріше за все знайомство не вдасться. Але спробувати все ж варто.
Наприклад, обравши об'єкт бажання, ви підходите до нього й говорите: «Сергію, невже це ти?! От так зустріч!». Зрозуміло, чоловік скаже, що ви помилилися. Але ви не губіться, а сходу розкажіть йому вигадану історію про те, що ви раніше зустрічалися на вечірці або чиємусь дні народження. Ваша мета - привернути увагу, інше - справа техніки.

Сказати чоловікові наступне: «ваше обличчя здається мені знайомим. Де ми могли зустрічатися? Ви не були в Туреччині чи Єгипті в серпні?" Практично кожен був там, тому ймовірність того, що розмова зав'яжеться, дуже велика, а це саме те, що потрібно!

Ось ще один варіант: скажіть хлопцеві, що проводите соцопитування на тему, як найкраще познайомитися з чоловіком. Якщо навіть нічого не вийде, є ймовірність, що вам підкажуть якийсь оригінальний метод, яким можна буде скористатися в майбутньому.

Клуб

Ні в якому разі не сидите в День Валентина будинку. Обов'язково вибирайтеся на дискотеку чи на вечірку в клуб. Тут навіть не доведеться особливо докладати зусиль, щоб познайомиться з вподобаним вам чоловіком.

Наприклад, ви можете використовувати такий спосіб знайомства: на барній стійці замовте собі коктейль зі збитими вершками. Отпейте трохи і запитайте сидить поруч чоловіка, не залишилося крему на ваших губах. Злизуйте вершки довше. Коли він посміхнеться, скажіть, що в дитинстві ви обожнювали злизувати вершки з святкового торта до того, як гості сядуть за стіл.

Можна "втратити" сережку. Бажано як раз там, де сидить той самий чоловік. Уважно оглядайте кожен сантиметр у нього під ногами, поки він не запропонує свою допомогу. Поки будете шукати пропажу разом - познайомитеся.

Інтернет
У День Валентина інтернет рясніє всілякими привітаннями, статусами і листівками. Всі вітають один одного, а це відмінний привід завести знайомство. Для початку святково оформіть свою сторінку, щоб вона впадала в очі. Обов'язково додайте свою найкращу фотографію. Приберіть зі стіни всі образливі для чоловічої половини населення пости.

Розмістіть на сторінці привітання, але не пишіть щось на кшталт «дуже чекаю» або «саме сьогодні сподіваюся зустріти». Обов'язково вкажіть свої контактні дані. Після цього можна йти спілкуватися на форуми і блоги. На багатьох активних форумах до свят відкриваються спеціальні теми і розділи обговорення. Звичайно, знайомство в інтернеті - це кіт у мішку, але чого тільки не трапляється в свято любові!
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...