ГоловнаКонтакти

Як за три тижні підготувати фігуру до Дня Валентина?

Рекламний блок

Как за три недели подготовить фигуру ко Дню Валентина?

У нас є цілих три тижні, щоб підготуватися до Дня любові і постати перед коханим небесної німфою - стрункою і чарівною. Сьогодні я розповім про деякі способи преображення, підвладних земним дівчатам.

План дій на три тижні - це комплексний підхід до питань харчування і тренувань, тісно пов'язаний з самодисципліною і бажанням досягти мети.

Що стосується втрати зайвих кілограмів, тут я не рекомендую використовувати експрес-дієти і всякого роду голодовки (не тільки в переддень цього свята, але і в цілому), так як це дуже негативно позначиться на стані шкіри, волосся і нігтів, а самопочуття зазвичай прирівнюється до похмілля середньої тяжкості. Виходячи з цього, і будемо рухатися вперед поступово.

Харчування

На календарі кінець січня - новорічні салати і тортики залишилися в минулому. Раціон вже повинен повернутися в повсякденне русло - щодня п'ять прийомів їжі невеликими порціями. У цей період ти виключаєш всі вуглеводи після 15:00, споживаючи тільки білкові продукти. Поясню: коли в організмі недостатньо вуглеводів (основного джерела енергії), він переключається на альтернативні - білок і жири. Так як в раціоні переважають білки, організм не відчуватиме потреби використовувати твої м'язи в якості палива, а ось жир для цих цілей відмінно підійде. Тіла знадобляться кілька днів, щоб звикнути до нового режиму і перебудуватися на новий джерело енергії - жирові відкладення.

Практичний рада: використовуючи калькулятор розрахунку базального (основного) метаболізму, визнач свій рівень обміну речовин. Ти будеш знати, скільки організм витрачає енергії на добу для підтримання життєдіяльності. Від одержаної цифри відніми 500 ккал, але не більше! Результат - калорійність свого добового раціону на період зниження ваги. Поступово знижуй калорійність.

Важливий момент: не забувай, що жир локально не спалюється, а йде рівномірно по всьому тілу. Не варто піддаватися ілюзіям, що груди залишиться, а от живіт стане плоским за 20 днів. Правда в тому, що цього не станеться. А якщо і станеться, то лише до наступного повноцінного обіду.

Рідина

Правило «випивати 8 стаканів чистої води в добу» зараз стає золотим! Повішене споживання білка - це додаткове навантаження на нирки. Отже, якщо ти себе любиш (що я дуже рекомендую), допоможи своїм ниркам уникнути дискомфорту, випиваючи щодня не менше 2 літрів чистої негазованої води.



Практичний рада: випивай 300 мл води вранці натщесерце. Всім вже давно відомо, що це найкращий спосіб розбудити ще сплячий організм.

Спорт

У період, коли тобі потрібно максимально спалити жир і максимально зберегти м'язи (гарний рельєф і підтягнуте тіло), роби акцент на аеробні тренування - фітнес, рухливі ігри, плавання, аеробіка, їзду на велосипеді, тай-бо. Біг і скакалку я не рекомендую, навіть не дивлячись на результативність цих видів навантажень. Вся справа в тому, що бігаючи і стрибаючи ми надмірно навантажуємо і без того обтяжений хребет, що в майбутньому може призвести до почуття дискомфорту (в кращому випадку).

Паралельно з підвищенням інтенсивності тренування необхідно зосередиться на тому, щоб втрати сухої м'язової маси були мінімальні. Для цього достатньо звести до мінімуму силові навантаження і роботи з обтяженнями. Якщо ти ходиш в тренажерний зал, зверни увагу свого тренера на жиросжигающую програму - більша кількість повторень і підходів з меншою вагою.

Поєднуючи в повній мірі всі рекомендації в цій статті, відмінний результат гарантовано. Це перевірено роками тренувань, циклами харчування, а також досягненнями дівчат, яких я треную.

Дана схема дій працює не тільки три тижні. Якщо ти не будеш зупинятися 14 лютого на досягнутому, а продовжиш програму по перетворенню, то до початку пляжного сезону твій бойфренд і подружки тебе просто не впізнають - струнке, гнучке і сексуальне тіло тобі забезпечено!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  



-
загрузка...