Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і меню

Танцюючі промінчики сонця в краплях роси... Завзятий сміх і сонячна усмішка... Пливуть у сонячному світлі прекрасні образи... Людство звикло асоціювати все саме радісне, яскраве, найкраще, найкрасивіше з сонцем. І ваше свято, в честь Дня народження сонця повинен бути саме такою - веселою, голосною, радісним - щоб його, велике світило, не розчарувати! Підказки щодо розважальної програми і сонячного частування - читайте тут!


Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і меню Запрошення Декор Костюми Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і меню Музика Розваги Частування Напої


Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і меню Музика
Тейлор Свіфт, Глюкоза, Слава, МакSим, Rihanna, Ріпк Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і меню Розваги
ігри: «Я ніколи», «2 правди, одна брехня», «Гаманець», «Танець з мітлою», «Березневі коти і кішки», «Чоловіки проти жінок», «Ха-ха-ха»
Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і меню Частування
шашлик, нуга, крем, фрукти, курка з мигдалем, безе з лісовими горіхами, тістечка, зелений суп

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і меню

День народження сонця (сценарій свята для справжніх леді до 8 березня)

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і меню

Запорука гарного настрою ваших гостей і джерело енергії для душі - хороша музика. На сонячній вечірці не повинно бути ніяких сумних, мінорних і розслаблюючих мотивів! Тільки драйв, ритм, запал. Щоб ноги самі просилися в танок, а губи ворушилися, прагнучи підспівувати! У мене є кілька універсальних міркувань на цей рахунок!

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і меню


девушка с наушниками


МУЗИКА ДЛЯ СОНЯЧНОГО СВЯТА

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і менюФормуючи плейлист до свята, зверніть увагу на різнопланові композиції зарубіжних і вітчизняних музикантів. Я раджу:

Глюкоза - Кішка

Планети - Любов - L. O. V. E

Макс Барських - Dance Слава - Люди люблять


Mixi - Текіла (DJ Val Remix)

МакSим - Осколки (Buteratte remix)

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і меню Незамінні на святі свята весни і безсмертні мелодії Тейлор Свіфт. Її музика - це весело, ясно і завжди свіжо. Неодмінно порадуйте гостей «You Belong With Me». Адже це пісня про жінку, яка знає, чого хоче, і це неодмінно отримає!

«Гламурні» з Fergie

Ну, який жіночий празник без гламуру? Навіть якщо ця пісня не змусить вас йти слід у слід за весною, ми навіть не знаємо, яка зможе! Як правило, багато жінок, почувши цю пісню вперше, кидаються до своїх гардеробу, щоб викинути звідти старі сукні, і заповнити звільнилося простір новими модними речами!

«Umbrella» від Rihanna

"Березень приносить в душі квіти травня"! Ось головне гасло весни! І саме про це співає Rihanna.

«Get The Party Started» Ріпк

Пісня, яка змушує багатьох почати діяти, щось міняти в своєму житті, посміхатися труднощів! Дуже життєстверджуючі мотиви!

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і менюТака музика відмінно підійде як для танцювального марафону, так і для караоке. Так і ігри, забави та конкурси проводити під акомпанемент легких весняних співів приємно подвійно!


весенние цветы

РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА

Спокійні ігри


я невижу
Гра 1. «Я ніколи»

«Я ніколи» - відмінна гра для того, щоб створити позитивний настрій у компанії, розташувати незнайомих між собою гостей один до одного.

Кількість учасників: необмежено.

Правила: всі бажаючі сідають у коло. Починає - ведучий. Він говорить про те вчинок, який би ніколи не наважився зробити, або поки ще не робив. Наприклад, «Я ще ніколи не купався голяка», або «Я ніколи не каталася на американських гірках». «Ніколи» можуть бути реалістичними, життєвими, так і гумористичними, безглуздими, вигаданими. Головне, підтримати настрій!

разговор
Гра 2. «Дві правди, одна брехня»

Реквізит: папір, ручки, капелюх.

Кількість учасників: усі бажаючі.

Правила: всі учасники повинні написати на листочках паперу свої імена, а також два твердження, які є істиною про них, і одне - брехнею. Всі листочки потрібно згорнути і скласти в капелюх. Потім - передати капелюх по колу. Нехай кожен учасник витягує по одному листочку, і намагається вгадати, що ж про конкретному, названому в записці людину правда, а що - брехня. Якщо вгадує помиляється - він виходить з гри.

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і менюДо цій грі потрібно підійти з гумором. Наприклад, написати про себе кілька смішних речей або дурних фактів.

кошелек
Гра 3. «Гаманець»


Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і менюДеколи, навіть самі прекрасні леді не знають, що ж у них перебувати в сумці, в гаманці та інших дамських схованках. Запропонуйте дамам продемонструвати всім присутнім вміст свого гаманця - виявити найвищу ступінь відвертості і прихильності до компанії. Адже, хтось із мудрих не даремно стверджував, що «дамська сумка - дзеркало жіночої душі».

Реквізит: гаманець з жіночими дрібничками - грошима, кредитками, фото, візитками, дрібницею, камінчиками, невикористаними марками, старими квитками в кіно, торішніми календариками та ін.

Правила: ведучий демонструє учасникам закритий гаманець. Кожен з них називає річ, яка, на їх думку, може лежати в цьому гаманці. Вгадав - віддається названа річ. Гра продовжується до тих пір, поки в гаманці нічого не залишиться. Переможцем вважається той, хто вгадав максимальну кількість «жіночих дрібниць».


Активні ігри


танец с метлой
Гра 4. «Танець з мітлою»

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і менюАдже ви пам'ятаєте, що всі жінки в березні - трохи відьми? І головне засіб пересування для відьми - мітла! А якщо звичний інструмент для прибирання модернізувати, обладнати по першому слову науки і техніки - можна на ньому і до самого сонця долетіти! Так що, почаклуємо над мітлою так, щоб змусити всіх гостей нехай не літати, ну хоча б «сонячно» посміхатися?

Реквізит: мітла, музика.

Кількість учасників: непарне.

Правила: всі учасники розподіляються на пари, а одному учаснику в якості партнера для танцю, дістається мітла. Поки звучить музика, всі «пари» танцюють. Партнери під час танцю повинні представитися один одному і розповісти щось про себе. В тому числі і той, хто танцює з мітлою. Коли музика закінчується - пари швидко міняються партнерами. Того, хто не встиг стати в пару з живою людиною, дістається мітла. Гра продовжується до тих пір, поки всі учасники не познайомляться ближче з «пані мітлою».

мужчина против женщина
Гра 5. «Березневі коти і кішки»

Кількість учасників: усі бажаючі.

Правила: всі гравці повинні встати в коло і дивитися вниз. Після того, як ведучий порахує до трьох, всі повинні різко підняти голову і на кого подивитися. Ті, чиї погляди зустрілися, повинні вийти в центр кола, танцювати, сміятися, і весело гримасувати. Яка збіглася пара після ритуального «котячого» танцю залишає коло. Гра продовжується далі, але вже з меншою кількістю учасників. Переможцем вважається той, хто довше за всіх не зловить нічий погляд.

обувь
Гра 6. «Чоловіки проти жінок»

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і меню8 березня - саме час продовжити суперечка на тему: «Хто розумніший - чоловіки чи жінки?». І, звичайно ж, вкрай важливо в цей день поступитися першістю слабкої статі. Нехай присутнім леді буде приємно, і вони посміхаються!

Кількість учасників: дві команди з парною кількістю осіб (чоловіча і жіноча).

Правила: ведучий читає запитання і завдання, визначає ту команду, яка впоратися із завданням швидше і правильніше. Наприклад, «Вишикуватися в шеренгу за розміром взуття: від найменшого до найбільшого», «Вишикуватися по зростанню від найвищого до найнижчого». Нехай команди дають пояснення важким словами, розповідають про принцип роботи пилососа і фена, електричної зубної щітки і пароварки і пр. Всі учасники команди-переможця нагороджуються почесними стрічками з написом «найрозумніший».

смайлики
Гра 7. «Ха-ха-ха»

Кількість учасників: усі бажаючі.

Правила: всі гравці стають у коло. Завдання кожного з них - залишатися максимально урочистими і серйозними, тобто - не засміятися. Потім ведучий говорить «Ха», звертаючись до наступного гравця, який стоїть в колі за ним. Той повторює його «Ха», і додає своє «Ха». Виходить «Ха-ха». Ланцюжок повторень продовжується до тих пір, поки хтось не витримає і засміється. Засмеявшийся - виходить з гри. І, природно, перемагає той, хто довше за всіх зміг витримати «непроникне обличчя.

апельсин
Гра 8. «Передай сонечко по колу»

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і менюЩо може краще символізувати сонце, ніж апельсин? Круглий, яскравий земний прототип сонця - головне «діюче обличчя» цієї забави!

Реквізит: 2 апельсина.

Правила: розділіть всіх учасників на дві команди. За розпорядженням ведучого «почали!», гравці обох команд починають передавати апельсин один одному, затиснувши його між підборіддям і шиєю. Та команда, яка передасть апельсин від першого до останнього учасника швидше за всіх (при цьому - не впустивши «сонечко» на підлогу) перемагає.

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і менюЩоб насичена восьмимартовская розважальна програма не втомила ваших гостей, зробіть її смачним і незвичайним святковим частуванням!


ЧАСТУВАННЯ ДЛЯ ВЕСНЯНОГО СВЯТА

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і менюМоя порада - не робити до 8 березня одного, насиченого великою кількістю закусок та інших страв, довгим сидінням за столом і пр., обіду. Найкраще - підходити до святкового столу в кілька етапів. Наприклад, почастувати на самому початку свята всіх запрошених зеленим гарячим супом з креветками і дати їм можливість насолодитися шикарним, оформленим у незвичайному зеленому стилі, оздобленням столу.

Після супу можна подати курку, запечений на грилі з мигдалем і травами і незвичайний десерт - нугу в бурштинової карамелі, або безе з лісовими горіхами.

Далі - можна запросити гостей на танцмайданчик і захопити їх розважальною програмою.

У залі для розваг поставте незвично оформлений, фуршетний стіл з безліччю весняних закусок і солодощів. Так, щоб всі бажаючі могли пригоститися як стравами, так і напоями «між справою».

Коли ж розважальна програма підійде до свого фінального акорду (і погода за вікном буде дозволяти продовжити свято за таким сценарієм) - запропонуйте друзям вийти в сад і посмажити «сонячний» шашлик з безліччю яскравого червоного і жовтого болгарського перцю.

А завершуючи свято - почастуйте всіх присутніх незвичайним повітряним пирогом з лаймом і апельсиновим, сонячним коктейлем!


суп - пюре курица шашлык пироженное лимонный напиток
клубничный напиток

НАПОЇ ДЛЯ ВЕСНЯНОГО СВЯТА

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і менюДля сонячного свята краще всього підійдуть слабоалкогольні яскраві коктейлі: «Весняна лихоманка», «Пряна Маргарита», легкий і освіжаючий Коктейль садівника».

Втамувати спрагу під час активних ігор і розваг можна карколомним безалкогольним коктейлем «Весняне загострення». Для його приготування вам потрібно витратити всього три хвилини часу!

А ось і рецепт:

Для одного напою потрібно: 3/4 частини лимонного соку, 3/4часті сиропу манго, 1,5 частини яблучного соку, 2 частини апельсинового соку.

Приготування:

Налийте всі соки в шейкер з льодом. Добре збовтайте. Перелийте в скляний келих, наполовину заповнений колотим льодом.

Сценарій свята для справжніх леді до 8 березня. Розважальна програма і менюБажаю вам гідно зустріти і проводити перше свято справжньої весни, привітати так з Днем народження сонце, щоб воно більше ніколи не захотіло йти з небосхилу! Щастя вам! З 8 березня!
Популярний у всьому світі Chica Boom Boom (відео)Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: