Подарунки до 23 лютого і 8 березня - ваги взаємності

Тільки свято 23 лютого дає можливість з максимальною точністю скласти список тих, кого треба привітати з 8 березня! Це - сучасна народна мудрість. До гласу народу ми можемо додати лише одне: те, що називається гордим словом «подарунок» 23 лютого може стати «отдарком» до 8 березня. Цю формулу варто згадувати всім жінкам, які ось саме зараз бродять по магазинах у пошуках самого «оригінального з оригінальних» дарів. Хочете, разом поворожимо на кавовій гущі? Адже, напевно, багатьом з вас, красивих, хочеться задовго до 8 березня дізнатися, що ж піднесуть вам в яскравому згортку у Міжнародний жіночий! Про паралелі, і магічних вагах взаємності - наша стаття!Що подарувати справжньому захиснику Вітчизни?

Це природа заклала в нас, росіян, характерну національну особливість - зважувати подарунки. Ні! Я зараз не кажу про вазі сюрпризу в кілограмах і грамах. Вагою в нашій країні називають, насамперед, вартість і бажаність подарунка. Ось, наприклад, вчора дружина подарувала мені 101-е наручний годинник. Звичайно, я зрадів неймовірно! На руках її носив, і цілував у вушко. А потім - поклав годинник до решти ста екземплярів і забув. З цього прикладу випливає лише одне - питома вага і цінність її подарунка рівні 0,0001 одиниці. І це притому, що вартість годинника - зовсім не середньостатистична! Але я свою улюблену розумію. Бо сам не так давно губився в здогадах, що ж їй подарувати? І купив - французьке ніжна білизна і флакончик парфумів. Не 101 комплект! Ні! 121! Вона, звичайно ж, прийняла з вдячністю мій дар. Найстрашніше було потім! Білизна виявилося на неї велике! Ось тут-то і включилися ваги і калькулятор! Реакція коханої людини зовсім не виправдала ні фінансових, ні розумових витрат на подарунок. А це значить, що цінність його теж дорівнює 0,0001 одиниці!

Кілька не втрачають актуальності з роками, правил:

При виборі подарунка для дорогої людини знати смаки, звички, рід занять та хобі обов'язково!

Розвідати про бажаннях і мріях щодо конкретного свята вкрай бажано!

Відмовитися від банальності у вигляді потрібних, важливих та практичних речей. Все те, що забезпечує наш побут - не подарунок, і радувати не може апріорі!

З вагою розібралися. А тепер повернемося до нашого ворожіння. Як ви думаєте, що піднесе вам коханий, якщо йому до Дня захисника Вітчизни ви подаруєте пару рукавичок або шкарпеток? Вірно! Шарф або домашні тапочки! Аналогія і паралелі очевидні. І, знову ж таки, наша теорія, як аксіома, що не вимагає доказів.

А що, якщо піднести коханому до свята незвичайний подарунок? Чи спрацює формула? Спробуємо передбачити, використовуючи конкретні приклади!

подарок парню 23 лютого 8 березня

Сертифікат на індивідуальне пошиття чоловічої сорочки

СПА сертифікат для двох «Лазня для закоханих»

Сорочка, як приклад. Можна замовити для коханої костюм, фрак, навіть спортивні труси для гри у футбол. Що тут питання другорядне, і звучить з новим значенням у кожному конкретному випадку. Важливо - як. Річ, яка шиється за індивідуальними мірками, з приміркою (а то і з двома), з дорогої тканини і з любов'ю - носитися в два рази довше, виглядає шикарно і сприймається як дуже вишуканий подарунок. А що ж стане отдарком до такого подарунку?

Безумовно, коханий захоче відповісти взаємністю, і чим-небудь порадувати, здивувати. І, звичайно, немає більше «вдячного» капіталовкладення, ніж краса коханої! СПА, масаж, манікюр - і вона свіжа, як травнева квітка. До м'якої, ніжної шкірі приємно торкатися. Ну, а її щасливі очі - краще всяких слів говорять про вазі подарунка! Щасливий погляд адже не підробиш! Можна подарувати коханій як «День в СПА» для неї однієї, а можна сходити з нею разом! Завершенням такого походу стане чудова романтична ніч - у вигляді бонусу вам за чудовий подарунок!

рубашки мужчине ванная вдвоем

Фартух прикольний Military sexy zone

Фартух для фатальної жінки

Не обов'язково до Дня захисника Вітчизни дарувати дорогі подарунки. Якщо ваш улюблений володіє почуттям гумору, і обожнює радувати вас своїми кулінарними шедеврами, подаруйте йому незвичайний фартух. Після такого подарунка, кожен раз, смажачи котлети біля плити, він буде згадувати про вас! А ви, зворушливо спостерігаючи за подібною картиною, будете стримувати свою гордість за те, що живете з такою людиною, і свої інстинкти... А може, і не будете, кухня теж відмінне місце для сексу!

Цілком закономірно буде, якщо улюблений відповість вам тією ж монетою. Фартух може втілити будь-яку еротичну фантазію. З допомогою нього домогосподарка в спортивному костюмі перетворюється в дуже сексапільну німфу, що стоїть у тій же плити. Адже не секрет, що майже 76% чоловіків планети обожнюють, коли дружина подає їм сніданок, в чому мати народила. А так, чарівною і природної наготі додатися ще і не менш еротична візуалізація.

фартух для мужчины фартух для женщины

Еротична гра для двох «ФАНТИ-АБСЕНТ»

Світильник «Тихо! Ідуть заняття любов'ю»

Продовжуючи тему завуальованого інтиму, насмілимося запропонувати вам унікальну карткову гру. Адже для чоловіків не настільки важливо, місце і привід битви, важлива сама суть бою! Правилами еротичної гри передбачено «суворе покарання» для переможеного і гідну винагороду для переможця. Мабуть, це єдина гра в світі, програш в якій не менш солодкий, ніж перемога.

Ну і, звичайно ж, подарувавши таку незвичайну колоду коханому, готуйтеся отримати у відповідь до 8 березня не менш символічний і інтимний подарунок. Наприклад, світильник з прямолінійним повідомленням: «Тихо! Ідуть заняття любов'ю!». Мінімальний питома вага такого подарунка - ваша посмішка. Доважок - практичне значення! Включивши такий світильник біля дверей спальні (будинку, або навіть в готелі) ви напевно забезпечите собі кілька хвилин абсолютного відпочинку!

эротическая игра для двоих Светильник «Тихо! Идут занятия любовью»

Інтерактивні листівки з детектором почуттів

Подушка-антистрес «Чоловіче плече»

Як правило, дар мови в присутності улюблених жінок втрачають чоловіки. Але іноді недорікуватістю страждають і жінки. Привітати, побажати, розповісти про свої почуття допоможе інтерактивна листівка, що володіє магічною властивістю реагувати на емоції і почуття адресата. Наприклад, якщо одержувач починає посміхатися, тримаючи в руках таку річ, всі средечки, квіточки, буковки на листівці починають сяяти і світитися йому у відповідь. Умилительное видовище!

Бувають же моменти в житті, коли так хочеться плакати, а коханого немає поруч. Він у відрядженні, або просто на роботі. Ось тоді в нагоді його «теплий велюровий замінник». Подушка, яку можна поплакати, яка вислухає і обійме - дуже хороший друг в стресовий момент! А якщо пам'ятати, що такий подарунок підніс реально існуючий, і закоханий у вас чоловік до 8 березня - тим більше! Після декількох хвилин релаксу на «Чоловічому плечі» захочеться танцювати і посміхатися! А значить вага такого подарунка - вище ваги золота!

открытка подушка-антистресс

Фотомозаика з ваших фото

«Книга бажань»

Немає більш романтичного подарунка, зробленого своїми руками! Подаруйте коханій до свята ваше спільне фото, викладене з маленьких фотографій щасливих моментів вашого життя. Сенс такий подарунок має дуже символічний - реальна любов це те, що дійсно потрібно захищати. Любов, щастя, родина - вічні цінності, за які навіть життя не шкода віддати. Правда, підготовка такого подарунка - дуже трудомісткий процес, який може зайняти у вас багато часу! Але піднести його хоча б раз у житті варто! І чому б не зробити це до найближчого чоловічого свята?

Ну а у відповідь на такий подарунок до 8 березня ви отримаєте не менш символічний презент. Улюблений може вам подарувати, наприклад, «книгу мрій». Ви будете писати на сторінках цієї чарівної книги свої бажання, а він буде їх виконувати. Як добрий чарівник, як маг, як джин! Правда, чудовий винахід? Вага такого подарунка величезний. Адже подарувавши вам таку книгу до 8 березня, коханий вже до Дня народження не буде ламати голову над питанням: «Що ж їй таке подарувати?». А ви станете щасливою жінкою, мрії якої стають реальністю. Причому - із завидною регулярністю, одна за одною!

фотомозаика книга желаний

Коньячница

Троянда з срібним покриттям

Ну а якщо вже дуже сильно хочеться подарувати реально дорогу і практичну річ? Купіть до 23 лютого коханому чоловікові коньячницу з підігрівом! Можна вибрати келих, інкрустований камінням або з золотою оправою. Якщо ваш адресат любить похизуватися розкішшю і обожнює на дозвіллі пити міцні напої (коньяк, ром, самбуку) - такий подарунок його дуже здивує і порадує. І, звичайно ж, він постарається до 8 березня здивувати вас не менш вишуканим і досконалим даром.

Роль такого подарунка, заслуговує на мільйон овацій і усілякого захоплення, цілком гідно може виконати дорогоцінна «срібна троянда». Адже прийнято же жінкам до 8 березня дарувати квіти? Але живі квіти завжди в'януть. А ця квітка, виконаний з ювелірною тонкістю і витонченістю, буде вам ще довго нагадувати про ексклюзивному святі, який був у вашу честь!

коньячница роза с серебряным покрытием

Будильник музичний "Гарний настрій"

Політ на повітряній кулі

Хочете, щоб улюблений захисник щоранку першим обов'язком згадував про вас? Подаруйте йому 23 лютого оригінальний усміхнений будильник, який вашим голосом буде рівно в 7 ранку співати: «Вставай, дорогий! На роботу пора!». Практично, романтично, оригінально і не так вже дорого!

І, звичайно ж, віддячити коханий захоче вас в прекрасний Жіночий день чимось не менш епатажним і незабутнім, ніж щоденний дзвін будильника. Як вам пропозиція політати 8 березня на повітряній кулі? Емоції, почуття та враження напевно перевищать позначку «супер»!

будильник воздушный шар

Медаль Переможцю мого серця"

Медаль «найбажаніша і кохана»

За особливі заслуги перед Батьківщиною військовослужбовців прийнято нагороджувати почесними орденами і медалями. У вас точно знайдеться, за що нагородити коханого чоловіка! Вручіть йому іменну медаль в День захисника Вітчизни. Подарунок, як не можна краще гармонує з суттю свята!

А до 8 березня готуйтеся отримувати відповідну нагороду! Лицар вашого серця, напевно, і для вас підготує медаль з вдячністю за той світ, яким ви зігріваєте його життя!

Ну і рекомендація особисто від мене: прикладіть до кожного подарунку, будь-то на честь 23 лютого, або в честь 8 березня всю свою любов, мільйон усмішок і таких бажаних слів! Нехай дорога вам людина відчує себе самим щасливим на світі! Таке додаток дозволить зрівняти чашки ваг і на нього напевно відповість взаємністю!

медаль медаль «Самая желанная и любимая»


Подарунки своїми руками завжди в моді (відео)
Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: