Чого хоче жінка? Відповіді чоловікам

Чого хоче жінка? Відомо чого: шубу, автомобіль, діамант. Убогі поняття, які придумали для себе чоловіка, щоб виправдати свою лінь жіночої меркантильністю. Хочете дізнатися, чого в реальності хоче жінка? Тільки напередодні 8 березня - відверто про головне!
перевернутая картинка

Пам'ятаєте, як в свій час, розпещений жіночою увагою і любов'ю герой Мела Гібсона в однойменному фільмі був в шоці від того, що йому мимоволі довелося чути думки оточуючих дівчат? Фільм тоді справив фурор! Просто багато чоловіків навіть припустити не могли, що все життя вважали потемками (говорю зараз про жіночої душі) виявилося до такої міри простим і ясним.

Так чого ж хоче жінка? Давайте разом побудуємо ланцюжок взаємозв'язку, засновану на соціальних і психологічних дослідженнях, і просто особистому досвіді багатьох прекрасних дам.

Як би не перекручувалися психологи, намагаючись підігнати жіночу натуру під образний психотип античних богинь, казкових героїнь, «дочок-матерів» та ін. ясним залишається лише одне: формування бажань жінок засноване на головному питанні: «вона Змогла створити власну сім'ю, прагнути до цього, або зовсім уникає такого розвороту подій?».


Виходячи з цього - найпотаємніші бажання заміжньої жінки істотно відрізняються від бажань тієї, якій багато разів доводилося говорити «ні» на заповітне питання, або ж взагалі ніколи не чути цього питання.

Отже, чого ж хоче жінка, яка вперто ігнорує шлюб і не бажає йти шляхом сковорідок-пелюшок-пилососа?

Мрії необтяженою сім'єю леді дуже владні, з характером, агресивні і навіть, в деякому роді, руйнівні. Просто десь глибоко всередині у такої жінки відбувається особистісний конфлікт. Жіноче, ніжне, закладене природою єство просить спокою, любові, турботи. А інше, зовсім безглузде початок, прагнути зламати стереотипи.


леди
золотая туфелька

Так яка вона вільна жінка?

- Вона любить себе. У всіх сенсах цього слова! Любить, пестить, плекає своє тіло, піклуватися про нього, потурати всім його примхам. Водить його в дорогі ресторани з довгими назвами, купає в шоколаді, молоці і меді, поливає пахощами. Потурає своїм дрібним капризам, прислухається до сплесків душі. Захотілося душі побачити Анголи? Без проблем! Захотілося їй гострих відчуттів? Лас-Вегас до ваших послуг, мадам! Захотілося тут і зараз золоту туфельку з дрібної діамантовою крихтою? Немає нічого простіше!

Вона ні в якому разі не буде чинити опір дружбу з людиною, яка їй допоможе любити себе. Вона дозволить робити собі подарунки, балувати приємними сюрпризами. Тільки не вимагайте такого ж відношення натомість! Вільна жінка не потерпить втручання у своє особисте простір, претензій. Вона просто зникне з вашого життя в пошуках того, хто зможе тільки віддавати, не вимагаючи нічого взамін!


- Не рахується з громадською думкою. Вільна жінка вміє легко говорити «ні». У неї немає в лексиконі понять «я повинна», або «я не винна». Якщо щось із запропонованого її бентежить, суперечить їй, вона ніколи не погодитися це робити. Її «хороша дівчинка» залишилася в глибокому дитинстві, тепер вона - цілісна особистість, нерозважливо довіряє лише собі. Якщо вона захоче пройтися по місту ранньою весною в легкому, прозорій сукні і купою намиста на шиї - вона це зробить! Якщо вона захоче розфарбувати автомобіль насолити їй шефа своєї губної помадою - шеф здивуватися мейк-апу авто вже на наступний ранок!

Бути поруч з вільною жінкою, безсумнівно, плюс. Адже вона, ніколи не буде брехати, і придумувати більш м'які варіанти піднесення тих чи інших подій, адже їй глибоко все одно, як ви на це відреагуєте. Головне, що їй добре.

- Живе у своєму темпі. І вам залишається тільки встигати за цим темпом. Якщо ви живете занадто повільно її це дратує, і вона йде від вас. Якщо ви живете занадто швидко, вона не встигає відчути, що таке життя. І в тому, і в іншому випадку вона просто йде. Вона ніколи не впадає в крайнощі. Ви ніколи не побачите її без діла лежить на дивані, і ніколи не будете спостерігати марного, дурного, «курячого» миготіння. Вона сама контролює свою навантаження. І змушує все навколо підлаштовуватися під свій крок. Вільна жінка живе так, щоб зробити все, що хоче, але разом з цим - не втратити смак до життя. Точний розрахунок, продуманість планів, усвідомлення того, що робить і навіщо робить.


свободная женщинадевушка в пути
фейерверк из денегпомада соблазнительного цветаЭйфелева башнясоблазнительная внешность

І чого ж хоче вільна жінка?

Вільна жінка хоче всього, що не буде заважати її волі. Але її бажання іноді навіжені, дикі, непередбачувані. Наприклад, вона може вимагати організувати для неї феєрверк з грошей. Адже для неї гроші - символ свободи.

Або ж, побачивши в глянці (гортаючи його пізно ввечері) нову помаду спокусливого кольору, вимагати її в ту ж мить!

А ще, вона може захотіти політати в нічному небі серед пелюсток троянд, чи побачити Ейфелеву вежу з даху сусіднього будинку. І її зовсім не буде цікавити (повірте!) як ви це зробите, і за які гроші! І що для того, щоб політати потрібно пройти тригодинний інструктаж у пілота-майстри, і що для того, щоб насолодитися головною родзинкою Парижа - потрібно, як мінімум, заплатити сторожу того нещасливого сусіднього будинку.

А ще вона мріє про спокусливої зовнішності, шикарною грудей і інших принади світського гламуру. Адже зовнішня краса - ще один доказ самодостатності і свободи. Так що не дивуйтеся, якщо в один прекрасний (або не дуже) день, вона вимагає сплатити швейцарську клініку пластичної хірургії. Їй просто знадобився новий поворот на її особистій карті буття, от і все!

А ще вільні жінки легко закохуються. В проходять повз чоловіків, акторів кіно, колег по роботі. Адже любов для них - лише яскрава точка на шляху розміреного плину часу! А точок потрібно встигнути поставити багато! Тому вам, чоловікові, який захоче обожнювати вільну жінку, перебувати з нею поруч, доведеться добре постаратися, щоб з кожною новою любов'ю зуміти переконати, що ви краще!

Для вас це - перевірка на витримку. Якщо ви її не пройдете, вільна жінка в той же час відправитися на пошуки більш зручного і творчого варіанта. Такого ж навіженого, як і вона. Втім, якщо навіть і пройдете, вона не буде боятися вас втратити. Вона давним-давно наклала заборону на власну душу, зміцнила його золотими ланцюгами на серце. Вона давним-давно закрила свій внутрішній світ для оточуючих, і не потерпить жалюгідних спроб втрутитися в нього сторонніми. І навіть якщо ви дозволите їй випити свою душу до останньої краплі, і помрете в неї на очах, це непоколебит її жагу до самотності.


влюбленныетворческий вариант
смелая девушка

Так що, наситившись досхочу мазохізмом поруч з цією яскравою, вільної красунею, біжіть шукати ту, яка з трепетом чекає вашої руки і серця! Ту, яка відповість на омріяний і вистражданий питання боязким «так» і буде цвісти від того, що ви поруч. Втім, не варто спокушатися. Якщо вам вдалося підкорити і завоювати серце бажає сім'ї та відповідної любові дівчини, це зовсім не означає, що ви маєте право все життя валятися на дивані! Мовляв, я ж пообіцяв одружитися на ній, здійснив головний чоловічий вчинок, що ще потрібно? Знаєте, як в анекдоті: «Чоловік у житті повинен зробити три речі: побудувати будинок, народити сина і посадити дерево. А хто цей будинок буде прибирати, сина - ростити і дерево - поливати, зовсім не важливо». А повинно бути навпаки! Адже для того, щоб «домашня» дівчина була щаслива, потрібно дуже багато.

Для початку - про життєві догмах дівчини, яка мріє про сім'ю. Яка вона?


- Жертовна. Вона готова скласти свої мрії, амбіції, погляди та думки на вівтар родини. Вона готова оточити вас турботою, ласкою, теплом і своєю безмежною любов'ю. Вона відмовиться від свого таланту, перспектив, поїздок заради вас.

Вона ніколи не бачила Париж, і коли - то давно, ще ДО ВАС, мріяла там побувати? Та нісенітниця! Тепер в її житті є ВИ! Все інше не важливо! Який Париж? Яке море? Є цілі важливіші! Ось будинок треба побудувати, костюм вам, коханому, купити, вечеря шикарний приготувати! Ні, ні! Про ресторані навіть мови йти не може! Хто про вас подбати краще, ніж улюблена?

Коли з'являються діти її жертовність ставати ще глибше, адже тепер навіть залишки свого особистого часу доводиться скласти на вівтар родини.


Жертвенная женщинасемья
«теплая» женщинаСиняя Птица

- Життя - залік. Так-так! Мама її виховувала хорошою дівчинкою. Гарної для чоловіка, дітей, сусідів, начальника на роботі. Вона живе так, ніби щодня здає залік і вимагає підписатися під оцінкою собі. Ця оцінка - її зовнішності, ця - борщу, ця - звітом за місяць. Навіть секс для неї-це оцінка в заліковці. Вона завжди всім посміхається, сто раз дякує, і дуже часто вибачається за незручності.

Так, ця жінка - дуже зручна, на перший погляд. На адресу таких жінок кажуть «тепла». Але до нього дуже швидко звикають. До неї, її турботи, її кохання, її променистою посмішкою і безмежній доброті. Вона стає буденністю. І часто буває так, що її внутрішній світ з часом перестає інших хвилювати. Інших - тих, кого вона так жертовно любить. Чоловіка, дітей, батьків. І тоді - вона становиться іншою. Або - болісно розриваючи вузли пам'яті - йде. І коли таке трапляється, ви раптом відчуваєте, що вода у ванні - холодна, сорочка - не глажена, а замовлена піца смердить дохлого щура. І ви починаєте сумувати. Спочатку - через побутових незручностей. Потім - з-за того, що раптом відчуваєте, що Синій Птах щастя покинула ваш будинок. І раптом стало порожньо. І в хаті, і в душі.

Втім, скоро адже, 8 березня, і не треба про сумне. Адже саме цей жіночий день, кожен рік, дає можливість переосмислити вам, дорогі чоловіки, себе. Долюбил? Зрозумів? Запитав? Зробив все, щоб Синя Птиця не захотіла вилітати з створеної вами клітини? Адже, чого, власне, хочуть домашні, «теплі» жінки?


Чого хоче домашня жінка?

Психологи стверджують, і практично всі жінки з ними згодні, що жінки мріють у своєму житті тільки про трьох «Б»: Близькості, Подяки та Безпеки.

Близькість - це коли вона дзвонить по сто разів на день і питає: «Ти де?». І питає не тому, що їй важливо знати, чим чоловік в цей час займається, або вона йому не довіряє, а запитує, щоб почути у відповідь ніжне слово, заповітну фразу: «Я думаю про тебе!». Близькість - це сидіти, обійнявшись, після довгого, повного турбот дня і говорити, говорити, говорити. Домашня жінка завжди страждає від соціального самотності. Їй життєво важливе спілкування. І не потрібні їй зовсім поради-докори-міркування! Їй потрібно, щоб хтось вислухав, підбадьорив, поцілував і сказав: «Все буде добре, малюк! Тебе люблю!».

Подяка - не забувайте, про чарівних словах, будь ласка! Адже вечеря для вас вона готувала з любов'ю, пурхала навколо вас - з любов'ю, посміхалася - з любов'ю. Жінкам цінна ваша подяка так, як вам - кожна чиста сорочка в шафі, так як затишок і комфорт. Вони дуже люблять компліменти. Адже завдяки цим словам вони відчувають себе близькими для вас і коханими! Тільки важливо, щоб всі ці слова були не просто лепетом, обов'язком, а дихали щирістю. Жінка здатна розтанути від одного вашого слова. Так, так! Це нерозумно! Але в цьому вся суть!


яблокоБлизостьБлагодарность
поцелуйнежность сюрприз

Безпека - жінки - істоти, які ніколи не виходять з дитячого віку. Всередині кожної з них завжди живе маленька, дуже вразлива і чутлива до кожного подиху, слова, погляду дівчинка. Їм хочеться, щоб про них дбали. І щоб турбота полягала не тільки в «допомогти донести сумки до квартири» та «подати руку при виході з автобуса». А щоб турбота виявлялася в несподіваних вчинках, в умінні підтримати, підмінити, вислухати. Коли дружина каже, що їй важко, це означає, що вона вже шалено втомилася і валиться з ніг, і просить вашої допомоги. Просить поглядом, жестом! Не словами! Домашня жінка не вміє просити словами! Вона звикла нікого не обтяжувати, навіть своїх близьких і рідних!

За чоловіка, який дозволить жінці творити, а не тягнути все на собі, як кінь, вона готова віддати все без залишку.

Адже це так природно для жінки - віддавати.

Вибачаючись, вона хоче сказати, що їй не все одно, і що їй дуже важливо, що у вас на душі. Коли жінка просить у вас букет квітів, вона просто хоче відчути, що все ще вам потрібна. І з цього, домашнім жінкам дороги саме ті подарунки, які ви робите з любов'ю і несподівано. І з цього, їх дуже засмучує те, що маленький букетик конвалій у бабусі серед вулиці для вас лише суцільна нісенітниця. А можна було б просто купити... Просто порадувати...

«Теплі» жінки хочуть, щоб їх радували раптовими, навіть найпростішими сюрпризами, зробленими в пориві ніжності та любові!


Домашні жінки хочуть романтичну вечерю серед тисячі троянд і ваші палаючі очі на тлі цих квітів. Вони хочуть вірші просто так, вранці, в ліжку, вони хочуть, бігати разом з вами під дощем, обійнявшись, і танцювати босоніж на весняній траві. Жінки хочуть разом з вами готувати вечерю і до ранку їм насолоджуватися!

Ось так дивно влаштована жінка. В ній все нелогічно, підвладне пориву, почуття, бажання. Але саме за це ви її любите, правда? Тому, підбираючи подарунок коханій на 8 березня, подумайте серцем, будь ласка! Вимкніть меркантильне «треба!», забудьте про свою втому, лінь, телевізорі. Не даруйте банальних побутових подарунків!

Зігрійте її своїм теплом, усмішкою, любов'ю! Адже вона цього заслуговує! Адже саме її ви завжди шукаєте, щоб поділитися своїм болем, радістю, тріумфом! Адже саме в її очах ви прагнете виглядати героєм, мачо, принцом! Але найголовніше, згадайте про те, що ви любите її! І що ви - чоловік і жінка - необхідні один одному як повітря і світло!

Нехай свято справжньої Весни стане святом не тільки для жінки, а для вас двох!


Романтический ужинстихи в постельтанцевать босиком  вместе готовить ужин праздник для двоих


Чого хоче жінка! (відео)
Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: