9 березня. День звільнення чоловіків

Ну, ось і пройшов довгоочікуваний свято - Міжнародний день 8 березня. Жіночий день. Здається, можна зітхнути спокійно видихнути... Відігралися успішно. Кому пощастило. Чоловіки можуть скинути вантаж тяжких турбот і зручно влаштуватися на дивані. Невже попереду цілих 364 дні спокійного життя? Ні, звичайно. Ще грядуть та індивідуальні свята типу днів народжень, а потім - Новий рік, а за ним - Валентин. Але напруга потихеньку відпускає. Геть кабалу! Хай живе розкріпачення!


Проводять Міжнародний жіночий день по-різному. Буває, що завершується прекрасний день романтичною вечерею і прекрасною вночі. Буває, влаштовується банальна пиятика, де збираються тільки чоловіки, вже поздравившие дружин і вирішили відпочити годинку-другу в лазні. Існують і варіанти веселих вечір, коли чоловіки чекають - не дочекаються своїх половинок, а ті є лише під ранок (як би це помітити, не ображаючи жінок) не завжди такими ж тверезими, якими були, йдучи з дому.

Всім, кому вдалося пережити Міжнародний жіночий день, присвячується.


Варіант перший. Ранок 9 березня після невеликого парубочого


что в холодильнике


... а звідки в холодильнику краватку і черевик? І де другий? А пиво, пиво де??? Одні питання. Отползаем. Може, що в барі залишилося. А поки хоч водички випити, все всередині горить немислимо.


9.00. Хмурий ранок

Ох, і голова тріщить. Ніяк перебрали вчора? Та ніби і не пили майже так, за жінок. А чого хоче жінка, того хоче Бог. Значить, нічого не порушили.

Де дзеркало, треба глянути на себе, а то здається, що щось не в порядку. А цей синяк звідки? І подряпина на щоці... Голився на ніч, чи що? Та ні, щетина на місці. Де дружина? І що вчора було? Який день сьогодні? Субота. Ох, хоч на роботу не потрібно. Все ж цікаво, де дружина. Може, пішла в магазин? А хто подбає і подасть хворим пиво? Ось така вона, жінка. І ім'я їй - віроломство... Звідки це, невже сам вигадав? Гаразд, сам про себе подбаю, не вперше. Але ж сил ніяких не залишилося після цього важкого свята.

Треба спробувати сповзти з дивана, далі буде легше. Стоп, чому я на дивані, а не в сімейному затишній ліжку?

Ні, відразу про все думати не виходить. Спочатку пиво. Тепер б доповзти до кухні. Хто купував цей височезний холодильник? Ну як нормальному мужику, лежачи на підлозі, дотягнутися до ручки? Вставати, чи що? А як? Конструювали це чудовисько жінки, не інакше, щоб нам, чоловікам, дошкулити, вколоти побольней. Підтягуємо табурет, обережненько спираємося, встаємо. Ура! Перший бар'єр подолано. Відкрито!!!


10.00. Пошуки тривають

Яке ж довгу подорож доводиться робити по власній квартирі. Як це у дружини виходить за хвилину дістатися в будь-яку точку будинку? Кажуть, що жінки набагато витриваліше чоловіків. Але щоб настільки! Шкода, що не здогадався взяти з собою план квартири, без нього взагалі можна заблукати.

11.30. Нездоланну перешкоду

Півметра вдалося пролізти, але тут голова впирається в щось м'яке.

Так і є, братик в гардеробі стоячи спить, бідолаха. Як він потрапив сюди? І де його дружина? Та це не особливо важливо зараз. Треба б брата розбудити, що це він нерідний влаштувався? Ні, не реально, доведеться переповзати перешкоду.


заснул на вешалке
очки бутылки

12.00. Подолання

Вийшло! Тепер шлях вільний, можна продовжувати пошуки. Як би ще визначитися зі сторонами світла, щоб не уползті ненароком не туди. Ось жінка, пішла, навіть компас не залишила. Крутись, повзи, як знаєш, а їй - хоч трава не рости. Навіть дерева завалящого в будинку немає, щоб подивитися, де мох у нього. Там, здається, північ повинен бути. Або навпаки, південь? Як же голова розколюється. Гаразд, де наша не пропадала!

12.30. Лабіринт

А пропадала наша, схоже, скрізь. Яким таким хитрим чином вдалося знову опинитися в кухні? Що робити??? Сили закінчуються. От здивується дружина, знайшовши бездиханне тіло біля холодильника. Так їй і треба. Нехай помучиться. Хто її тепер буде вітати з наступним міжнародним (або як його там) святом? Думає, знайде іншого? Як би не так. А чому, власне, ні? Жінки - вони ж хижачки. Їм нічого не варто довести одного, а потім знайти собі новенького.


13.00. Результат

Тихий поворот ключа в замку. Зараз почнеться найстрашніше. Дружина підкрадається тихо, як караючий меч Долі.

Здається, вчорашній свято вдалося не славу, правда, день обіцяє бути не надто веселим. Треба замолювати гріхи.

Епілог

Ура, прощення вымолено! Починаємо відзначати день звільнення чоловіків. Головне - не згадувати, що там було вчора, не займатися розбором польотів. 8 березня 2013 року вважаємо офіційно закритим. Всі дебати з даного питання припинені. Крапка. За чоловіків!


сора

Варіант другий. 9 березня після веселого дівич


после 8 марта

Тихо, не топай, подруга, чоловіка розбудиш. Ой, кому це я? Ага, собі, ніби поруч нікого не спостерігається. Ех, чого це він ліг в таку рань? Три години ранку, а він спить. Бач, втомився. Квартиру він, бачте, прибирав. Я кожен день роблю і що? А поїсти хоч залишив що-небудь?

Дивно, начебто нічого й не пили, так, трохи за власний свято. А голова гуде. І їсти хочеться страшенно. Так хто цю каструлю впустив? Гуркіт який стоїть, що жах. А там щось смачне, м'ясом-то як запахло! Треба спробувати сісти, може, не всі на підлогу вилилася. А як це зробити, ноги після танців взагалі не хочуть згинатися. Може, обережно підтягнути каструльку за ручку шваброю? Відмінно вийшло, нарешті, співаємо. Весь вечір якимись коктейлями годували, ну що за нещасна жіноча частка. Хто включив світло? Так і є, прокинувся лежень від гуркоту. І відразу - докори. А душа вимагає продовження свята. Треба спробувати підібратися до нього і поцілувати.

Як він далеко стоїть, цілих п'ять кроків пройти треба. Уф, докарабкалась. Який перегар? Звідки? Я взагалі не пила, це дівчата напилися, запах їх до мене приклеївся. Самої противно. Я трррезваая, чого розкричався, чоловіка розбудиш!!! Тьху, це ж ти і є чоловік, все в голові перемішалося. Ну, давай, поцілую і побігли в ліжечко. Чому це ти не спиш з п'яними жінками? І хто тут п'яна жінка? Це - моє свято, міжнародний. Як вже закінчився? Так, правда, цілих три години тому закінчився. Вибач, милий, так вийшло. Годинники зупинилися, мобільний сіл. Так, у всіх дівчат одночасно, а що тут такого? Так-так, вже настав твій день, 9 березня. Всі. Закінчено бал. 9 березня обіцяє стати дуже веселим, а до наступного повного розкріпачення залишилося всього лише якихось 364 дні.


Варіант третій. Ранок після романтичної вечері


Яке щасливе пробудження! Сонечко, де ти, ау! З кухні потягнуло ароматом кави.

А ось і вона, сяюча, весела, ставить тацю зі сніданком у головах. Як приємно, коли вона каже: «Милий, відпочинь ще. Ти так втомився за ці божевільні дні. І спасибі тобі за все». Що ж, нічого не заважає відпочити перед обідом. Свято розпочалося. І можна забути про всі треволнениях попередніх днів. Відпочинок, спокій, любляча, турботлива дружина - що ще потрібно чоловікові в його свято, в день звільнення чоловіків, що наступив 9 березня?

Про те, що всі щасливі сім'ї схожі один на одного, великий Лев Миколайович сказав більше ста років тому. З тих пір нічого не змінилося. Але і писати про щасливих сім'ях особливо нічого. Вони просто щасливі. І крапка.


завтрак в постель
салют

Післямова

Невже і справді відігралися? І більше не треба ламати голову над подарунками та привітаннями... І роль господарського чоловіка спокійно полежить в коморі, серед всякої не особливо потрібної господарської начиння, до наступного 8 березня. Геть фартух! Геть віники, швабри!!! Свобода. Можна спокійно прилягти на диван і дивитися футбол скільки душі завгодно. Можна розкидати по всьому будинку шкарпетки. Яке відро для сміття, коли я так втомився на роботі? Які серіали, якщо не готовий обід (обід, сніданок)? Місце жінки - кухня, не забувай цього, дорога.

Прощай, Міжнародний жіночий день! Хай живе рік чоловіків!!!
9 березня все змінюється (відео)
Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: