10 незаперечних фактів - чому жінки варті уваги

Оскільки свято Весни і милих дам наближається з неймовірною швидкістю, у чоловіків залишається все менше часу на підготовку привітань. Всі вони задаються питанням: про що мріє єдина і неповторна? Як доставити їй задоволення? І чому саме в цей день жінкам приділяється так багато уваги. Та й хто вони насправді, ці загадкові істоти, ім'я яким жінки? Які вони?

Зазвичай чоловіки малюють в мріях портрет ідеальної жінки, перед якою зможуть вічно схилятися. Узагальнено цей образ виглядає дещо розпливчасто, оскільки поєднує часом те, що не може поєднуватися за визначенням.

Судіть самі. На їх думку, це повинна бути струнка дама з великою красивою грудьми і довгими ногами, пружними стегнами, тонкою талією. Володарка цих незаперечних переваг зобов'язана мати гладку, надзвичайно ніжну шкіру, гарні, підтягнуті сідниці, довге біляве волосся, здорові і білосніжні зуби.

Це - зовнішні дані гіпотетичної ідеальної жінки. А внутрішні якості, на думку чоловіків, повинні бути ще більш привабливі: сексуальна привабливість, темперамент, самостійність. Сюди ж додамо акуратність, поступливість, відповідальність, м'якість, розум, спроможність (в тому числі фінансову). При цьому жінка повинна бути скромною, в ідеалі - дівою. Але вміє пристрасно і безоглядно любити. Жінка повинна бути слухняною і саму крапельку ревнивою. Безвідмовної і вірною. До того ж, жінка повинна бути абсолютно здоровою, щоб народити, виростити, виховати дітей.

Список не зміг увібрати в себе всі чоловічі переваги, але сказаного достатньо, щоб мати загальне уявлення про ідеальну дружину, жінки, господині. В одному обличчі. Що повинна жінка чоловікові, всі вже зрозуміли.

Отже, давайте спробуємо визначити 10 найважливіших факторів, притаманних жінці і викликають підвищену увагу сильної статі.


идеальная женщина


... коли-небудь робототехніка доб'ється певних висот і створить таке ідеальне диво. Поки ж доводиться задовольнятися тим, що подарувала доля. Тобто, своїми коханими жінками. І пам'ятати, що жінка гідна уваги, турботи, ласки, любові. На худий кінець, обожнювання. І не тільки 8 березня.


женская красота

1. Жіноча краса

Чоловіки обожнюють красу. І не тому, що краса рятує світ. Просто вони - естети. А жінка завжди виглядає чудово. Навіть після безсонної ночі. Вона ніколи не з'явиться перед чоловіком в горезвісних бігудях, старенькому халаті, у стоптаних капцях, без макіяжу. До моменту пробудження чоловіка жінка виглядає свіжою, бадьорою, щасливою. На всі 100 (не років, зрозуміло). Ніби вона проспала не менше 12 годин. А потім зробила ранкову пробіжку, побувала в душі, приготувала сніданок чоловікові та дітям, нафарбувалася і одягнулася. І з сяючим блиском в підфарбованих оченятах, неповторним ароматом власної свіжості і запахом щойно звареної кави підходить до ліжка чоловіка. Звична картинка, правда?

2. Чарівність і ніжність

Жіночність, чарівність - ці якості захоплюють всіх без винятку чоловіків. Жінки випромінюють позитив, заряджаючи чоловіків енергією. Вони завжди ніжні, граціозні, витончені, м'які. І не важливо, що вони теж можуть втомлюватися на роботі. Хіба можна уявити собі порівняння дрібної жіночої праці з важкою і відповідальною справжньою чоловічою РОБОТОЮ? Навіть коли у жінки болить голова, ніжність до коханому чоловікові її переповнює, вихлюпуючись назовні бурхливим потоком.

нежная девушка

девушка

3. Поступливість

Всіх жінок відрізняє казковий характер. Вони не чіпляються до чоловікам по дурницях, не вимагають грошей, не закочують сцени, виявивши на деяких частинах чоловічого тіла чи елементи одягу сліди чужого перебування. Якщо косметика суперниці варта уваги, вірна супутниця життя набуває собі точно таку. В іншому випадку зможе переконати чоловіка подарувати коханці помаду, парфуми або туш хорошої якості. Жінки поступливі у всьому: у спорах, що битві за телевізор, вихованні дітей.

4. Співчуття

Пам'ятайте Отелло? Знаменитий мавр колись сказав: «Вона мене за муки полюбила, а я її - за состраданье до них». Так ось, головна жіноча риса - вміння співпереживати. Співчуття, співпереживання, вміння підставити нехай крихке, але мужнє плече чоловікові в скрутну хвилину - цими якостями володіють всі люблячі жінки. А чоловіки понад усе (всупереч Отелло, не до ночі будь сказано) цінують ці якості. Чоловікові необхідна жилетка, в яку він зможе виплакатися. А співчутлива жінка завжди вислухає, втішить, дасть пораду. І нехай рада чоловікові абсолютно без потреби (він все одно надійде по-своєму, які б мудрі поради не давала жінка), він все одно буде їй безмежно вдячний.

сострадание

хозяйка

5. Господарність


Жінка, навіть працююча, встигає зробити все по господарству. Доглянуті діти, випрана і отутюженное білизна, чистота в будинку, накритий до вечері стіл, а сам вечерю такий, що перед ним не встоїть жоден ресторан світу. Добра, ласкава господарка чекає... Годину, два, п'ять... Неважливо, головне, що вона завжди чекає свого чоловіка, підігріваючи вечерю. Хіба можна не захоплюватися такою жінкою?

6. Мудрість

Заради жінок чоловіки намагаються рухатися тільки вперед, не зупиняючись на досягнутих результатах.

Чоловік завжди доводить жінці, що здатний принести в печеру найбільший шматок мамонта, відвоювавши його в нерівній боротьбі з мільйонами суперників. А жінка надихає коханого на досягнення результату. Віра жінки у власного чоловіка багатократно помножує його сили і здібності. Тільки з мудрою жінкою чоловік зможе подолати всі перешкоди: переможе численних ворогів, забереться на вершину кар'єрних сходів, дістане з неба зірки.

мудрая женщина

плакса

7. Винахідливість

Будь-яка жінка відрізняється вражаючою винахідливістю. Абсолютно з нічого вона в змозі в одну мить спорудити прекрасний салат, сексуальний наряд і грандіозний скандал. Фантазія, фантазія і ще раз фантазія - і все готово.

Є точка програми, знання предмета (або невелика підозра) і бажання. Решта робиться саме.


8. Впевненість у своїх силах


Жінка впевнена у своїх силах. Вона ніколи не стане обтяжувати чоловіка скаргами на стан здоров'я, втома. Не стане вона докучати і дрібними господарськими проблемами. Одного разу подивившись передачу «Я сама», жінка в змозі подолати будь-які негаразди.

Коня вона зупиняє на скаку, а вже з палаючими хатами справляється на раз. І витягне з хати будь-без коливань.

девушка и конь

непредсказуемая девушка

9. Непередбачуваність


Жінки непередбачувані і цим викликають чоловічий інтерес. Чоловік, що знаходиться поруч з такою жінкою, не може знати, що чекає його за мить. А вже про те, що може статися завтра... В непередбачуваності жінки також послідовні, як і в інших своїх якостях.

10. Терпіння

Чоловіки понад усе обожнюють терплячих жінок. Жінка може роками чекати виконання мимохідь кинутого обіцянки полагодити душ або відправитися з нею на концерт заїжджої знаменитості. І тільки після того, як її терпіння вичерпається, полагодить все необхідне сама. Сама ж і на концерт відправиться. А що такого? Чоловік - добувач, йому ніколи.

Героями не народжуються. Ними стають. Причому, героєм може стати будь-який чоловік, оточений любов'ю, турботою і ласкою справжньої жінки. Можна нескінченно довго захоплюватися чеснотами жінок, їх вже точно не перелічити. Але і цих 10 цілком вистачить, щоб зрозуміти, за що чоловіки захоплюються жінками. А вже в день 8 березня чоловіче захоплення взагалі не має меж!

Зі святом, дорогі спокусниці!!!

цветы к 8 марта
За що ми любимо наших жінок (відео)
Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: