Зустріти Новий рік 2015 в Таїланді


Багато росіян для зустрічі Нового року вибирають тропічні країни, найулюбленішою і популярною, мабуть, є Таїланд. Завдяки тому, що цей напрямок стало масовим, ціни на тури цілком прийнятні, так і екзотики тут навалом.


Тайський Новий рік - це грандіозна подія, на яку так полюбилося туристам. Але побачити це святкове видовище можна лише в середині квітня. Новий рік по-європейськи тут справляють лише заради того, щоб догодити відпочиваючим. 1 січня вважається загальним вихідним, 31 грудня також багато відпочивають, однак практично всі туристичні об'єкти в ці дати доступні для туристів.


Напередодні Нового року синоптики можуть попереджати про дощі і змінної хмарності, але такий прогноз не повинен викликати занепокоєння. Навіть якщо і очікуються опади, то напевно це буде невеликий десятихвилинний дощ, який порадує прохолодою. Красивий загар відпочиваючим гарантований, купання в теплому і приємне море. Та й для дайвінгу та екскурсійних програм Новий рік - це дуже вдалий час.


Молоді люди, як правило, цікавиться, чи спить вночі місто чи ні, оскільки після екскурсій по пам'ятках лягати спати зовсім не хочеться. У ніч пере Новим роком, втім, як і у всі інші ночі, тільки з більшим розмахом проводиться велика розважальна програма, гостей чекають феєрверки, пляжні дискотеки, шоу-номери в готелях і ресторанах. Після бурхливо проведеної ночі можна розслабитися за допомогою тайського масажу або SPA-процедур.


У Таїланді можна зробити прекрасні знімки. Наприклад, сфотографувати водоспади в Національному парку, зробити кілька фото в рибальських селах, зняти подання слонів і новорічне шоу - вогняні трюки, танці на піску і багато іншого.


Молодь, яка активно проводити свій час, і вибирає не менш динамічний варіант зустрічі Нового року зупиняються на Бангкоку. Грудневої погоди не по силах перешкодити навіть самим божевільним планам. Тайська кухня відома своєю екзотичністю, свіжі устриці і рапани навряд чи кого залишать байдужими.


Витрачати час на пошуки розваг тут не доведеться, оскільки вони самі знайдуть туристів в кожній курортній зоні. Одні при бажанні можуть подивитися тайський бокс, інші вибрати барвисте шоу трансвеститів. Більшість шоу носять досить привольный характер, однак це не є свідченням розпусного вдачі місцевих жителів. Просто тайці з часом зрозуміли, що сексуальні послуги добре оплачуються, а свою роботу вони звикли виконувати сумлінно.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: