ГоловнаКонтакти

Наряд на день Святого Валентина 2015, що надіти?

Рекламний блок


День Святого Валентина - свято всіх закоханих. В цей день атмосфера заповнена романтикою і ніжними почуттями. І кожній дівчині в цей день хочеться виглядати красиво. Хочеться бути привабливою, бажаною і коханою. Звичайно ж, чоловіки люблять не за зовнішній вигляд, але адже це важливо не тільки для них, насправді. Дівчина, яка виглядає на всі 100, почуває себе впевнено.


Таким чином, виходить, що з ранку в цей день необхідно бути ніжною і ласкавою, створити образ справжньої жінки, а під вечір вже перейти в більш спокусливий і загадковий образ, стати інтригуючою і чарівною жінкою.


З ранку це може бути гарний пеньюар ніжного рожевого або бежевого кольору, який свідомо робить образ ніжним і витонченим. Ці кольори дуже м'які, і також м'яко і ніжно сприймаються очима.


Якщо намічається святковий похід у ресторан або кафе, будь-яке інше романтичне побачення, то, зрозуміло, варто надіти гарне плаття, особливо, якщо ви часто носите плаття і спідниці. Фасон сукні можна вибрати будь-який, головне, щоб ваш образ поєднувався з образом вашого коханого. Адже погодьтеся, коли улюблений в джинсах і толстовці, навряд чи гарне плаття буде гармоніювати з таким повсякденним виглядом вашого молодої людини.


Тому, заздалегідь поцікавтеся, що ваш коханий хоче одягнути і, можливо, допомогти йому з вибором. Якщо ви хочете зробити сюрприз, говорити що ви одягнете не обов'язково. Просто скажіть, що стилі повинні відповідати, і ви хочете знати, що він хотів би одягнути. Можна, звичайно, зробити і трохи по-іншому. Якщо ви заздалегідь знаєте, що ваш коханий віддає перевагу спортивний одяг, можна одягнути ваше розкішне плаття, яке ви підготували, а коли ви зустрінетеся в коридорі, він зрозуміє, що одягнений не зовсім доречно. Але не робіть такого, якщо знаєте, що він не зрозуміє. Не треба провокувати зайві конфлікти, причому по таких дрібницях.


Найбільш відповідним кольором для цього чудесного свята стане червоний або рожевий. Все залежить від того, який спосіб ви вирішили на себе «надіти». Як ви розумієте, червоний є більш агресивним кольором, він приваблює загальну увагу. Рожевий ж - ніжний і приємний для ока колір. Він передбачає миролюбний настрій і налаштовує на романтичний лад. Мережива також будуть сприяти романтичному настрою.


Звичайно ж, важливо, щоб вам було зручно в одязі. Тому, варто дивитися, яке побачення вам належить. А якщо це побачення-сюрприз, то просто одягайте, що хотіли і будьте задоволені собою.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...