Які ворожіння є на Новий рік і Різдво


Період Новорічних свят для кожного росіянина асоціюється з запахом хвої і мандаринів, веселими вогнями гірлянд і відчуттям витає навколо чарівництва. Не дивно, що саме в цей час прийнято влаштовувати ворожіння. Спочатку Новорічні, а потім і Різдвяні.


Сьогодні ми опишемо найбільш цікаві з них, але перед цим хочеться зауважити, що до результатів ворожіння потрібно ставитися з гумором, особливо, якщо вони передбачають не самі приємні речі. Часто, отримавши недобре передбачення, людина сама починає підлаштовуватися під нього. Тому, щоб не передбачили карти, віск або дзеркало, пам'ятайте - все буде добре і тільки в це варто вірити.


Самими страшними і хвилюючими уяву всі були і, швидше за все, залишаться ворожіння з використанням дзеркал. Дзеркала несуть якийсь сакральний сенс. Тому і ворожінь з їх використанням досить багато. Одне з найпоширеніших ворожінь, його з легкістю можна назвати «бабусиним», тому що навіть наші прародительки їм не гребували, є ворожіння на судженого. Потрібно взяти два дзеркала: велике і маленьке, запалити дві свічки і взявши в руки маленьке дзеркало, сісти поруч з великим, так, щоб одне дзеркало відбивалося в іншому і створювалося враження коридору. Головна умова ворожіння в тому, що його потрібно проводити після опівночі, перебуваючи в кімнаті на самоті. Не дивно, що при таких умовах, що в дзеркалі так померещится. Повір'я говорить, що як тільки дівчина побачила свого судженого в кінці дзеркального коридору, вона повинна вигукнути: «Цур мене!», а потім накрити маленьке дзеркальце білою хусткою.


До відома вираз «чур мене» дісталося нам від наших язичницьких предків, адже в їхні часи, Цур був захисником вогнища і його закликали, щоб захиститися від чогось поганого.


Не менш популярними є ворожіння на воску. Наприклад, влаштувавши вечір гадань, треба запалити свічку і дочекавшись, коли вона гарненько прогорить вилити отриманий віск у миску з водою. Слів при цьому говорити не потрібно, але потрібно подумки представляти своє запитання, потім вийняти застиглий віск з води і вивчаючи утворилися фігури шукати відповідь на своє питання. Тут, звичайно, не обійтися без багатої фантазії. Не забудьте поворожити під час свят - без цього не можна.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: