Новорічні конкурси на 2015 рік


Кожне свято має бути веселим, тому можна придумати новорічні конкурси на 2015 рік. Тільки потрібно підготуватися заздалегідь, адже можуть знадобитися речі для проведення ігор. Так що, після того. Як всі салати з'їдені, і всі розмови сказані, можна приспати до самої веселої частини. Конкурси можна проводити як на вулиці, так і в приміщенні. На вулиці можна всім разом зліпити сніговика або покидатися сніжками. І навіть ніхто не забороняє покататися на санках. Але от робити, якщо снігу немає? Звичайно ж, розважатися будинку.


Ігри можуть найрізноманітнішими. Почати модно з настільних. Сьогодні в магазині можна придбати все що завгодно. Наприклад, старий і добрий менеджер або щось на подобі. Так само є гра - джанга. Це коли будуватися невеличка башта з деревинок, а потім кожен витягує з однієї милиці і кладе наверх. Програє той, у кого вся конструкція завалиться. Карти так само можуть бути відмінним веселощами. Переможений, або виконує бажання, або знімає одну одяг.


Якщо говорити про таких конкурсах. То їх дуже багато. Ось, наприклад, кілька з них.


Конкурс - пісні про зиму. Учасники діляться на дві команди. Кожна команда по черзі згадує і співає пісні про зиму. Якщо хтось може, то команда вибуває. У вікні можна дати приз переможцям. Це може бути блокнот або записна книжка, або диск з музикою.


Гра для чоловіків - найсильніший. Тут правила полягає в наступному. Одну руку чоловік прибирає за спину, а другий бере кінчик газети. І той хто швидше зможе зібрати газету в кулак - переможе. Конкурс зазвичай проводять там, де є багато чоловіків, так цікавіше.


Конкурс - вітер змін. На середину столу кладеться серветка. Двоє учасників сідають один проти одного і починають дути, намагаючись скинути серветку з боку суперника.


А ось ще один конкурс - мавпа. Всім добровольцям зав'язують руки за спиною і кладуть на долоню по банану. Учасники повинні як можна швидше очистити його і з'їсти. Звичайно, завдання не з легких. Але той, хто переможе, може отримати приз - кілограм бананів, для тренування. Інші гості повинні як можна голосніше підбадьорювати конкурсантів.


Для тих, хто сильно любить поговорити, можуть взяти участь у конкурсі «толстощекий роззява». Сенс полягає в тому, щоб покласти собі в рот кілька льодяників і намагатися повторити кілька разів цю фразу. Ковтати або гризти льодяники не можна.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: