Що подарувати дівчині на День Святого Валентина 2015


Догодити коханій дівчині на День Святого Валентина дуже просто. Потрібно просто дати їй відчути себе жінкою, гарною і коханою.


Насамперед, купіть квіти. Квіти - це найпростіший спосіб сказати дівчині про свої почуття, висловити любов і уважність по відношенню до неї. Всі дівчата люблять квіти, а якщо ви знаєте про її уподобання, улюблені квіти самі по собі вже будуть прекрасним початком.


Другим пунктом в цей день в якості маленької радості може стати кави або сніданок в ліжко. Фрукти і трохи шампанського або свіжого соку допоможуть вам двом зустріти цей день в прекрасному настрої. Більш того, якщо ви знаєте про інші уподобання, це буде ще краще, наприклад, легке тістечка і морозиво з кавою також відмінно підійде.


На День Святого Валентина можна порадувати кохану дівчину подарунками особистого характеру. Наприклад, це може бути гарний комплект білизни або парфум. Про розміри можете не турбуватися. Просто подивіться, який розмір білизни носить ваша дівчина, якщо ви живете разом, або якщо трапиться такий випадок. В крайньому випадку, можна звернутися за допомогою до подруги. Вона, ймовірно, зможе підказати хоча б приблизні розміри або переваги в запахах вашої коханої.


Звичайно ж, будь-яка дівчина зрадіє коштовностей і прикрас у цей день. Якщо ви поки не можете дозволити собі такий дорогий подарунок, на заміну чудово підійде якісна біжутерія - кільця, браслети, сережки, кольє. Навіть серед біжутерії можна вибрати безліч підходящих варіантів. Якщо ви не знаєте розмір пальця дівчата - можна сміливо дарувати сережки, браслети або кольє - вони безрозмірні, і підійдуть будь-якій дівчині, головне догодити смакам. Також можна придбати для дівчини годинник або інші аксесуари, наприклад, для волосся.


Також у цей день можна влаштувати романтичну вечерю. Для цього зовсім не потрібний ресторан. Якщо у вас є можливість провести цей вечір вдома наодинці, підготуйтеся - купіть свічки, пелюстки троянд, смачні сюрпризи і просто проведіть цей вечір в розмовах і насолоджуючись один одним.


Ще гарним подарунком стане сертифікат на відвідування СПА-салону. За цим ви можете звернутися в будь СПА-салон, спектр послуг дуже широкий. Дівчина буде рада будь-яким косметичним процедурам або масажу.


Можна замовити спільну фотосесію - чудовий зимовий день фотосесія на снігу з декораціями дуже порадує і залишить пам'ять про цей день надовго.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: