ГоловнаКонтакти

2015 рік за китайським календарем

загрузка...


Майбутній Місячний новий рік за китайським календарем потрібно зустрічати у ніч з 18 на 19 лютого 2015 року. Саме тоді набере чинності через рік Кози (Вівці) синьо-зеленого кольору в стихії дерева. Віра в Китаї ґрунтується на традиціях і міфах. Символами кожного року у них є 12 тварин і 5 стихій. Також щороку супроводжується своїм кольором.


Наближається Новий рік і так як він буде роком Кози, яка є травоїдним тваринам, страви на столі у цю святкову ніч повинні бути практично овочевими. Потрібно, щоб було більше салатів і фруктів. Можна буде в цю Новорічну ніч не обмежувати себе в їжі, адже їжа на столі буде легкою. Слід подумати і про те, щоб страви на столі були як можна менше піддаються термічній обробці - Козі це буде приємно.


Щоб підібрати наряд для наступаючого року Кози, треба знати, що перевага віддається натуральним матеріалам. Цієї зими в моді будуть шерсть, шовк, оксамит. Кольори підібрати для наряду необхідно теж натуральні, в пастельних тонах. Не варто забувати і про те, що стихія наступаючого року - дерево, а значить, до наряду непогано було б додати прикраси з цього матеріалу. Це може бути дерев'яна шпилька, намисто або браслет.


Треба задобрити господиню року - зустріти рік Кози вдома в сімейному колі або навіть краще де-небудь за містом на природі - на дачі або турбазі. Галасливих застіль влаштовувати не варто, тому що Коза дуже полохлива тварина. Краще всього приготувати якісь сценки або вистави, адже Коза дуже артистична.


У 2015 році відбудеться багато подій. В цей рік варто братися за нові справи і проекти, не боячись - синя дерев'яна Коза цьому допоможе. Вона любить людей амбітних і сміливих і здатна оцінити найоригінальніші ідеї. Найбільш працьовиті у рік Кози будуть щедро винагороджені. А ті, хто буде лінуватися - не доб'ється нічого. На думку китайців, Коза - тварина мудре та розумне, точно знає, що вона хоче і як цього можна досягти. Вона правильно оцінює свої можливості і, майже завжди, з багатьох ситуацій виходить переможцем.


Так як майбутній рік буде дерев'яної Кози, то у 2015 році найкраще «пустити коріння», а саме - створити сім'ю і запланувати, а краще навіть народжувати дітей. Адже Коза є господинею і символом міцної сім'ї та вона - основа її благополуччя. Народженим в цьому році блакитнооким або зеленооким немовлятам посміхнеться щастя і вони, швидше за все, стануть музикантами, поетами, журналістами чи художниками.


Наступний рік, на думку астрологів, буде авантюрен і емоційний. Якщо є плани щодо створення міцних відносин або, навіть, створення сім'ї, то краще не заводити ніяких відносин не стороні (навіть просто флірт зможе привести до розриву).


У 2015 році зірки радять усім без винятку подбати про профілактику свого здоров'я. На початку року можливі спалахи інфекційних і вірусних захворювань , тому треба бути до цього готовим. Важливим буде і зміна свого живлення таким чином, щоб уникнути накопичення холестерину і солей. Дуже добре в наступаючому році для здоров'я буде почати займатися спортом.


загрузка...

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-
загрузка...
загрузка...