ГоловнаКонтакти

2015 рік якої тварини

загрузка...


Багато звикли вірити східним календарем і цікавитися - рік якої тварини їх чекає, щоб знати до чого готуватися. Господинею 2015 року буде Вівця або Коза - дуже добра і м'яка, пухнаста і миленька, але яка в будь-який момент здатна брикнути.


Дуже важливе зауваження - рік Кози (Вівці) настане 19 лютого 2015 року і закінчиться 7 лютого 2016 року. Стихією 2015 року буде дерево. Колір року - зелений (синій). В результаті буде рік дерев'яної зелено-синій Кози (Вівці).


Всі, хто народився в рік Кози, як правило, талановиті, щедрі, працьовиті, товариські, але також їм притаманні примхливість і авантюризм. Вони наділені цілеспрямованістю і наполегливістю, здатні до самовдосконалення. Проблеми, що виникають на їх шляху, Кози уникати не звикли, вони їх вирішують.


У рік Кози народилися: Олександр Пушкін, Антон Чехов, Олексій Толстой, Михайло Горбачов, Борис Єльцин, Катрін Деньов, Мел Гібсон і інші.


Коза - жінка, а значить, що вона буде в 2015 році допомагати прекрасній половині людства. Характер у неї запальний і норовливий, але зелено-синій колір року згладжує гостроту її характеру. Також Коза - романтична мрійниця і, тому, для творчих особистостей рік буде плідним. Музиканти і художники під заступництвом цього тварини зможуть домогтися вельми непоганих результатів у своїй діяльності.


Ще має Коза (Вівця) такі відмінні якості, як наполегливість, цілеспрямованість і впевненість. У зв'язку з цим в наступному році бажано попрацювати для досягнення бажаного, вірити в свої сили, не сподіваючись на впливових знайомих і друзів і не покладатися на долю.


Серед недоліків Кіз (Овець) зазначається - непохитна віра в те, що вони завжди і у всьому праві і не прийняття власних помилок. Багато хто, чинячи неправильно, будуть впевнені у своїй правоті і у вині оточуючих. Тому можливі розриви партнерських відносин і розводи. Щоб цього не допустити, краще всього обдумувати кожне рішення ретельно.


Коза (Вівця) відрізняється ощадливістю і розумністю у витратах. А отже, буде не зайвим в наступаючому році трохи економити і відкласти невелику суму на майбутнє, а Кізочка у цьому із задоволенням допоможе.


Ще один великий плюс символу 2015 року в тому, що за життя вона оптимістка і дуже весела. Тому людям, що мають такий характер, буде везти у всьому, якщо вони будуть дивитися на проблеми легко і не зациклюватися на них.


Коза дуже добре, серйозне і ніжна тварина в любові. Їй подобається надійність і сталість. Сім'ї, створені в рік Кози (Вівці), будуть довговічними і міцними. Коза подарує багато любові і цікаві відносини. Вона не терпить обману і зради, що допоможе визначити - хто друг і відсіяти небажаних людей.


Позитивно Коза відноситься до фізичних навантажень, тому в 2015 році бажано хоч трохи зайнятися спортом для зміцнення здоров'я. Рік обіцяє бути з мінімальними стресами і переживаннями. Тільки на початку року можливі вірусні захворювання.


Отже, рік Кози (Вівці) очікується багатим на події й повним сюрпризів.

загрузка...

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-
загрузка...
загрузка...