Які ворожіння у ніч з 6 на 7 січня 2015


Різдвяна ніч, мабуть, настільки ж улюблена усіма, як і Новорічна, з однією відмінністю. У ніч з 6 на 7 січня 2015 року дівчата не будуть випивати, вони будуть зайняті таїнством ворожіння. Як і наші прабабусі, молоді подружки будуть збиратися разом, і ворожити на долю, судженого та інші хвилюючі їх питання.


Так, щоб побачити майбутнє, потрібно лише мати зім'ятий аркуш паперу свічку. Папір кладеться в вогнетривке блюдце і підпалюється. Поки згорає папір необхідно думати про те, що хотілося б дізнатися з свого майбутнього. Потім, коли папір повністю згорить, свічка підноситься до блюдця так, щоб на стіну падала тінь від згорілого паперу. Переказ свідчить, що в цих тінях на стіні і криється секрет майбутнього, потрібно лише розгадати його.


Існує дуже просте і веселе завдання, за його результатами можна сказати, чи вийде дівчина заміж в цьому році чи ні. Здійснюючи ворожіння, дівчина повинна взяти нове білий рушник і вивісити його за вікно зі словами: «судженої мій, ряджений, прийти і вытрись». Якщо вранці рушник виявиться мокрим - то дівчина вийде заміж, а якщо ні, то ще посидить дівкою.


Ще одним з найшвидших ворожінь можна назвати ворожіння по нитки. Подруги беруть нитки однакової довжини і підпалюють, та у якій нитка згорить швидше інших вийде заміж першою. А якщо нитка згасне так і не догорівши, значить вічно в дівках ходити буде.


Ворожіння на виконання бажання за допомогою домашнього улюбленця - кота, у кого вона є, зрозуміло. Потрібно загадати бажання, на які можна однозначно відповісти «так» або «ні», потім покликати свого улюбленця, і стежити з якою лапки кішка увійде в кімнату, якщо лівою - бажання збудеться, якщо з правої - ні.


Крім того існує ще безліч старовинних ворожінь, які описані не в одній книзі. Здається, подібне ніколи не набридне молодим дівчатам, вносячи в їх життя елемент містики і дотику до чогось таємного. Однак не варто забувати і про те, що ворожіння - це всього лише спосіб весело провести час, їх результат не повинен ставати істиною в першій інстанції. Адже якщо людина у щось вірить - це обов'язково збудеться. Тому вірте тільки в хороші, забуваючи всі неприємні передбачення, як просту гру.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: