Мода для підлітків 2015 для хлопчиків


Підлітковий вік найскладніший період для діток. Адже зміни зазнає і тіло і розум. І ось в цей період хочеться, звичайно ж, красиво одягатися. Адже ти начебто вже й не дитина, коли тобі було все одно, що надіти, але ще і не доросла людина. Хочеться показати всьому світу, що діти теж уміють стежити за модою. І дизайнери так само вигадують для них нові колекції. Так що давайте розглянемо, що буде модно в 2015 році для хлопчиків.


З одного боку в дитячому одязі буде правити чорний, білий та сірий кольори. Такі відносно нові відтінки в дитячих колекціях. Адже зазвичай для діток все роблять з яскравих і соковитих кольорів. Адже саме в дитинстві вдалий час для неонових футболок і штанів з різними картинками. Але мабуть дизайнери вирішили, що пора і дітям вчитися носити класичні та базові кольори. Якщо правильно підібрати одяг, то вона чудово підійде дитині. Багато кутюр'є ввели в моду принти - клітина, грох, смужка і квіти. Мами, напевно, будуть у захваті, тому що чорні речі складніше забруднити, ніж білі.


Наступний напрямок в моді для дітей 2015 року це яскраві кольори і принти. Тут може бути набагато більше, ніж три кольори. Смужка може бути з горошком, клітка з квітами і так далі. Такі тенденції зазвичай були в дорослому гардеробі, так що тепер доведеться навчитися складати складні поєднання. Практичною залишається тільки верхній одяг. Тут у моді півпальта, болоневі куртки і зимові пуховики.


У сезоні 2015 року дизайнери пропонують безліч варіантів таких жилетів і курток для хлопчиків і дівчаток. Хоча для хлопчиків асортимент набагато ширше. Тут зазвичай присутній спортивний і заміський стиль, з великими кишенями або гудзиками. Хоча можливо знайти і елегантне пальто.


Оскільки діточки ведуть більш активне життя, ніж дорослі, той тут допоможе спорт шик. Дизайнери розробили нові колекції в спортивному одязі спеціально для маляток. Вільні спортивні штани, гарні футболки і яскраві кеди з кросівками. Що ще потрібно для щастя спортивного чаду? Для холодного час року в кожному гардеробі повинен бути светр.


У 2015 році будуть модні светри з великою аплікацією, хоча можна і придбати класику з звичайними візерунками. І на завершення хочеться сказати про деталі, адже будь-який образ повинен бути завершений. Для хлопчиків в цьому році будуть модними підтяжки.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: