2015 рік за східним календарем


Усі року за східним календарем розбиті на дванадцятирічні цикли. Кожен рік має свій образ тварини. За характером цієї тварини східний гороскоп визначає, який рік за характером слід очікувати. Назви тварин можуть трохи відрізнятися в різних інтерпретаціях, але сам цикл не змінюється.


2015 рік очікується роком дерев'яної Кози або Вівці, кольору зеленого або синього. За східним місячним календарем, цей рік прийде 19 лютого, змінивши на своєму посту Кінь. Коза (Вівця) - це восьмий знак «тварини» зодіаку.


Коза відрізняється складним характером: вона миролюбна і навіжена, а то раптом сентиментальна або, навіть, агресивна. Має Коза артистизм і чудовий смак. Нудьгувати в 2015 році нікому не доведеться. Багато різних подій, що прикрашають життя, відбудеться в рік цієї тварини. Козі треба буде старатися догодити, враховуючи особливості її характеру, і тоді все буде добре і в порядку.


Щурам в рік Дерев'яної кози доведеться доводити свою правоту, борючись з безвідповідальними людьми. Але, так як це не буде оцінено, краще навчитися відпочивати. У 2015 році Щури готові створити сім'ю.


Бики всі свої поставлені цілі зможуть досягти в рік Кози. Також обіцяється фінансове благополуччя.


Тигрів з-за їх підступності і цілеспрямованості чекають конфлікти, але це тільки зміцнить їх волю і рішучість для досягнення мети. Поряд з Тиграми з'являться надійні союзники.


Кроликам варто чекати змін. У них почнеться період переоцінки цінностей, після чого у Кроликів життя зміниться на краще.


Драконам доведеться попрацювати над собою і це на їх статус позначиться позитивно. До неприємностей може призвести надмірна емоційність Драконів, тому слід стримувати. Близькі їх без уваги і допомоги не залишать.


Змії в 2015 році зможуть розслабитись, навчаться налагоджувати контакти, як з близькими, так і з незнайомими людьми. Особисте життя Змій налагодиться на краще.


Для Коней рік Кози приготував несподівані повороти долі. Всі труднощі вони зможуть подолати завдяки своєму природному енергетичного потенціалу і друзям.


Козам слід чекати в 2015 році змін у житті, адже це їх рік. Проте їм не варто витрачати багато грошей і слід приділити увагу своєму здоров'ю.


Мавпи проживуть рік Кози успішно й легко. Для них це хороший рік для створення сім'ї, для переїздів і подорожей.


Півням слід позбутися своєї язвительности і навчитися бути терпимими до оточуючих, інакше вони можуть залишитися без підтримки близьких людей і дізнатися - що таке самотність.


Собаки, які не побояться змін, отримають в 2015 році значні вигоди. Їх життя може змінитися. Також Собакам доведеться надавати допомогу і підтримку близьким людям.


У Свиней перша половина року, за прямоти їх суджень, буде не зовсім вдалою. Але, змінивши свої погляди, вони отримають повагу оточуючих і заслужене покликання.


В цілому, цей рік буде сприятливим для всіх, хто у 2015 році створить нову сім'ю і хто планує в родині поповнення.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: