Модні стрижки на довге волосся 2015


Власницям довгого волосся надзвичайно пощастило: у 2015 році модні тенденції на зачіски з довгим волоссям збереглися і навіть преумножились. Довгі стрижки універсальні і практичні: можна носити як розпущене волосся, так і зібрані в красиву зачіску. На всі випадки життя модниці з довгим волоссям зможуть підібрати собі той чи інший образ. Укладати волосся теж можна по-різному. Щоб визначитися з довгою стрижкою, жінкам і дівчатам необхідно враховувати типаж, колір волосся.


В майбутньому модному сезоні зачіски і стрижки на довге волосся можна буде виконувати в самих різних варіаціях.


Варіації зачісок на довге волосся


 • Драбинка на довге волосся. Така модна стрижка додасть волоссю додатковий об'єм і пишність. Вона підходить до будь-якого типу обличчя. Укладати драбинку модниці зможуть, наскільки дозволить їх фантазія: можна залишити кінці зачіски прямими; можна підкрутити кінці плойкою всередину або назовні; можна зібрати волосся у хвіст, залишивши недбалі довгі пасма, що коротше.

 • Коса стрижка. Така стрижка передбачає волосся, пострижені східчасто, обов'язково з довгою косою чубчиком, яка додасть представницям прекрасної статі особливий шарм. Але слід врахувати, що коса стрижка вимагає досить багато часу на укладку.

 • Стрижка з довгою чубчиком. Юним дівчатам підійде стрижка на довге волосся з філіруваною асиметричної чубчиком. Старші жінки можуть вибрати для себе варіант такої стрижки з однорівневою чубчиком.

 • Каскад. У майбутньому сезоні 2015 року каскад залишається однією з модних і популярних стрижок. Ступеневість волосся додасть волоссю додатковий об'єм, який так важливий для власниць тонкого волосся. Така стрижка добре буде виглядати і на прямих, і на кучерявих волоссі.

 • Класична стрижка. Така стрижка передбачає волосся однієї довжини. Класична стрижка ніколи не вийде з моди, в тому числі і в 2015 році вона буде дуже популярною.

 • Стильні стрижки на довге волосся здатні кардинально змінити зовнішній вигляд жінки, підкреслити її достоїнства і приховати недоліки. Що стосується кольору волосся, то власниці довгого волосся сміливо можуть вибирати такі кольори, як шоколадний або каштановий, вогненно-рудий, чорний. Цікавий той факт, що відтінки блонд найкраще підходять для зачісок з косами.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: