2015 - ідеї новорічного корпоративу в офісі


Зовсім скоро настане найулюбленіше свято, яке прийнято відзначати не тільки вдома в сімейному колі, але і з колективом, з яким працюєш цілий рік. Тільки не у всіх підприємств досить бюджету, щоб з розмахом відзначити Новий рік в ресторані або на природі. Для маленьких підприємств найактуальніше буде влаштувати корпоратив прямо у себе в офісі. Звичайно, можна провести класичні посиденьки перед накритим столом і з веселою музикою, але краще всього провести тематичний захід.


Можна влаштувати стилізовану вечірку, наприклад вечір «в гостях у Діда Мороза». Офіс можна прикрасити в кольори наступаючого року, у всі відтінки синього і зеленого. Вибрати Діда Мороза і Снігуроньку, а так само різних казкових героїв, підготувати сценарій п'єси, яку можна розіграти. Заздалегідь потрібно підібрати веселу новорічну музику і підготувати різні конкурси. Саме цей стиль вечірки, допоможе зануритися всьому колективу в казку і згадати дитинство.


Дуже популярні теми Новорічних корпоративів у стилі ковбоїв, бандитів, супер-героїв, у різних національних стилях. Але також можна провести корпоратив у вигляді жартівливої гри «Що? Де? Коли». Підібрати цікаві питання, і потім вибрати переможця. Така забавна гра принесе всьому колективу безліч емоцій. Також порадувати корпоратив можна з допомогою ігор Мафія або «Казино «Рояль»», які додадуть інтригу, азарт і новизну в будь-який колектив.


Граціозно і красиво відсвяткувати наступаючий рік з улюбленими колегами, можна влаштувавши Бал-Маскарад. Прикрасити квітами і мішурою офіс, на стіл поставити маленькі закуски, фрукти і алкоголь або приготувати коктейлі. Щоб урізноманітнити вечір, потрібно підібрати класичну інструментальну музику, підготувати конкурси.


Також можна запросити артистів або ведучого, для проведення корпоративу, замовити фуршет, або взяти в оренду обладнання для караоке.


Для великих і творчих колективів підійде корпоратив «Незвичайний концерт». Щоб провести такий корпоратив для початку вибираються різні жанри, наприклад вокал, танці, поезія і фокуси. Готується до такого корпоративу необхідно заздалегідь, для кожного жанру вибирається по одній людині, і які готують номери. Цей корпоратив дуже згуртує весь колектив, і відкриє справжні таланти всередині великої родини.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: