ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2015 рік від Павла Глоби

Рекламний блок


Бажаючи дізнатися про перспективи в рік Кози, прочитати застереження на 2015 рік, до чого треба прагнути, а чого варто побоюватися - можна звернутися до гороскопом від Павла Глоби.


Овни. Успішний у фінансовому плані рік обіцяє гороскоп П. Глоби. Будь-які починання та справи Овнів буде чекати успіх і принесуть гарний дохід.


У коханні В першій половині року Овнів чекає успіх, а от з середини весни можуть початися серйозні конфлікти з улюбленими людьми з вини Баранів.


Тельці. Не менш вдалий у фінансовому та кар'єрному плані рік, ніж у Овнів, хоча за місце під сонцем треба буде поборотися.


Восени Тельцям доля пошле близьких їм за духом людей. Тому не треба бути повільними, а то конкуренти відведуть любов.


Близнюки. Людям цього знака зодіаку П. Глоба радить на початку року зменшити свої витрати з-за можливих фінансових проблем. Але вже з осені ця ситуація почне стабілізуватися і доходи підуть вгору.


Так само Близнюкам слід відпочити, подумавши про себе і своєї сім'ї.


Рак. Рік обіцяє бути легким і перспективним. У всіх сферах життя буде стабільність і спокій. Єдине, про що попереджає П. Глоба Раків, так це про те, що треба буде потурбуватися про здоров'я, яке може похитнутися від перевтоми.


Лев. Левам П. Глоба обіцяє в першому півріччі успіх у фінансових справах, однак, з настанням осені настане не дуже сприятливий період, охарактеризований нестабільністю.


Кохана людина Лева, користуючись його довірою, може фліртувати і навіть змінить йому, що, можливо, призведе до розставання пари.


До кінця року у Лева з'явиться приємна перспектива, за яку їм варто вхопитися.


Діва. Організованість діви буде ключем до успіху в 2015 році. П. Глоба радить дівам подумати про перспективи і розвиток в найближчому майбутньому, не відмовлятися від нових знайомств, які можуть стати підтримкою в житті.


З близькими людьми з-за підвищеної уразливості, відносини складуться непросто.


Ваги. 2015 рік дасть Терезам багато шансів для зміни свого життя, щоб вона стала вдалою і гармонійною. Цей рік гарний для творчих Ваг.


Серйозно стоїть в цьому році задуматися про здоров'я (запобігти загострення хронічних захворювань). Варто так само в цьому році розлучитися зі шкідливими звичками.


Скорпіон. Найвдаліший період - початок року та травень місяць. Влітку ж буде спад у кар'єрі та бізнесі.


На особистому фронті, навпаки, все буде чудово. Якщо у Скорпіона ще немає другої половинки, то в першій половині року її варто знайти.


Стрілець. З початку року життя змінитися через набуття Скорпіонами рішучості. Це час для реальної можливості змінити напрямок свого розвитку без шкоди. До кінця року варто бути обережним з фінансами і угодами.


На особистому фронті Стрілець буде користуватися партнером і, якщо немає почуттів, то пара розлучиться.


Козеріг. У 2015 році Козероги повинні повірить у себе, а інакше з-за своєї нерішучості вони можуть втратити прекрасні можливості.


Особисте життя будуть складатися непросто через непорозуміння.


Водолій. П. Глоба обіцяє Водоліям дуже сприятливий рік і для кар'єри, і у фінансових досягненнях.


У 2015 році Водолії будуть просто купатися в любові.


Риби. Рік Кози принесе Рибам стабільність і процвітання, а при наполегливості досягнення будь-якої мети. Але, багато працюють Рибам не варто забувати про здоров'я. Постійна напруга може погано позначитися на нервовій системі.


Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...