Конкурси на рік Кози


Коли разом збирається компанія людей, то просто так за столом не можна сидіти. Спочатку кожен поїсть, вип'є, і ось після цього як раз і тягне на подвиги. Так що настав час зробити конкурси на рік кози. Відразу хочеться побажати всім у цей рік радості і любові, нехай всі будуть щасливі і їх цілі збудуться. Не сидіть в цей день удома один, зателефонуйте друзі, забронюйте бар або просто разом зберіться будинку, адже кожен заслуговує на це свято, як цілий рік тяжко працював.


Конкурс для дівчат, який називається - найбільш чутлива. Всі учасниці стають обличчям до глядачів. Позаду них ставлять стілець і на нього кладуть предмет. Після цього учасниці сідають на стілець і намагаються вгадати, що це за предмет.


Дуже цікавий конкурс. Заздалегідь на папірцях пишуть бажання. Після цього їх кладуть у кульку і надувають його. Учасники по черзі без рук лопають кульку, а потім виконують написане завдання. Наприклад, заспівати пісню, або промукати як корова і так далі. До речі є схожа гра з фантами. Завдання кладуться в шапку і перемішуються. По черзі люди дістають їх і виконують.


Дуже цікава гра. Всі сідають навколо. Після цього ведучий просить людину сказати, що йому найбільше подобається в людині, яка сидить праворуч від нього. Після того як всі дадуть відповідь на дане питання, ведучий каже, що тепер кожен повинен поцілувати праворуч сидить саме в те місце, яке найбільше сподобалося до цього.


Стара гра зі стільцями. Правила знають всі. Вибирається кількість учасників і береться кількість стільців, але на один менше. Все під музику бігають по колу, коли музика закінчується, всі повинні сісти. Той хто не знайшов собі місця - вибуває. Після цього забирається ще один стілець і так до тих пір, поки не залишиться один стілець і два конкурсанти.


У конкурсі - хто швидше. Приймають рівну кількість дівчат і чоловіків. Чоловіки одягають сорочки, а дівчата чоловічі рукавички. І по команді дівчата повинні будуть застебнути гудзики на рукавах і сорочках. Хто перший, той і виграв.


До кінця свята можна повісити великий ватман на стіну і попросити гостей написати на ньому все хороше і все погане, що було в минулому році. Після цього випити ще трохи шампанського і піти на вулицю продовжувати веселощі. Відправитися на площу і подивитися на ялинку або зустрітися з іншою компанією і піти далі відпочивати.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: