У чому зустрічати 2015 рік Кози (Вівці) ракам


Вже зовсім мало часу залишилося до зустрічі Нового 2015 року, покровителькою якого буде Синя Дерев'яна Коза. Для того щоб вона була прихильна протягом усього року, потрібно не тільки приготувати смачні страви на стіл, прикрасити ялинку і придбати подарунки рідним і дорогим людям, але і правильно підібрати святковий наряд.


Необхідно, щоб колір новорічного вбрання збігався з улюбленими квітами господині 2015 року, а саме синім, зеленим, фіолетовим, бірюзовим. Також можна підібрати святковий образ, в якому будуть присутні білий колір, а також сірі відтінки, оскільки саме ці кольори можна побачити в природному забарвленні даної тварини.


Одяг можна вибирати зеленого або синього відтінку. Досить доречним буде сірий колір. Наряд повинен бути святковим і сексуальним одночасно в якому повинні бути присутніми елегантні деталі.


Астрологи рекомендують мрійливим Ракам розраховувати на успіх у Новому 2015 році, якщо в якості новорічного вбрання вибрати витончене плаття а-ля 20-ті роки. Доповнити такий ретро наряд можна правильно обраними аксесуарами, які як можна краще підкреслять родзинку обраного способу.


Ракам необхідно стежити щоб колір вбрання був з сріблястим відливом або ж відтінком. Прекрасній половині астрологи радять вибрати довге плаття з відкритою спиною або розрізом. Також слід не забути про аксесуари, в яких повинен бути присутнім топаз. Образ можна доповнити з ниткою перлів.


Скромним Ракам, покровителями яких є Місяць, прийдешній рік Кози астрологи радять зустріти в святковому, але одночасно елегантному вбранні. Ніжні Раки можуть для новорічного образу підібрати одяг, яка підкреслить їх романтичну натуру. Актуальними кольорами стане синій, зелений і фіолетовий.


Найбільш відповідним стилем для зустрічі цього свята стануть вечірні сукні, пошиті з блискучих тканин, довгі або короткі спідниці з легкого повітряного матеріалу будь-якого кольору. Також, у створенні новорічного образу, необхідно враховувати багато деталей. Наприклад, туфлі обов'язково повинні бути на шпильці, необхідно доповнити образ прикрасами, пояси, рукавички повинні бути яскравих тонів і прикрашені стразами або паєтками.


Можна зробити акценти на біжутерії, доречними будуть аксесуари, виконані з дерева. Ну а ідеальним прикрасою стане ожирелые з перлів, яке зробить неповторним будь-який образ.Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: