Мода для дітей від 7 до 10 років 2015


У віці від 7 до 10 років діти вже переходять на новий етап життя. Більшість з них відвідують школу і вперше знайомляться зі строгими нормами. Дуже часто у школі існує порядок - шкільна форма визначені стандартів, квітів, довжини, фасону. Але там, де форма одягу більш вільною, вибирати доводиться батькам. Звичайно ж, хочеться, щоб дитина виглядав не тільки офіційно і серйозно, але ще й модно і сучасно, щоб він відчував себе комфортно.


Давайте розглянемо, що ж 2015 році буде модно для дітей у віці від 7 до 10 років у розрізі колекцій, які запропонували всесвітньо відомі модельєри на період осінь-зима 2015 року.


Колекція Dolce & Gabbana Kids незмінно пропонує безліч квіткових принтів і мережив в дитячому одязі, з переважанням червоного кольору. Для хлопчиків в 2015 році Dolce & Gabbana пропонує модні костюми. У верхній одязі переважають стьобані куртки і дублянки. Для шкільної форми пропонується англійська клітина.


Модний дім Ralph Lauren Kids віддає перевагу в одязі на майбутній сезон більш приглушені кольори. Тут переважає безліч відтінків коричневого кольору. Стиль колекцій переважно кежуал в англійському стилі: твідові і вельветові піджаки, сарафани в клітинку, вовняні светри з оленями.


Дизайнери Jean Paul Gaultier представили для дітей від 7 до 10 років більш несдержанную колекцію в стилі панк - шкіра, металеві елементи декору одягу і поєднання чорних і червоних кольорів в одязі.


У Paul Smith Junior переважають різні геометричні візерунки на одязі. Пропонуються різні блузки, дуті куртки, светри в поєднанні з джинсами.


Ще один не менш відомий будинок моди Kenzo пропонує колекцію з тибетськими мотивами. Дуже багато цікавих светрів представлені з зображеннями тигра або всевидющого ока. Також особливостями колекції можна назвати яскраві хутряні жакети і крутки, різнокольорові футболки, асиметричні сукні і спідниці для дівчаток.


Колекція осінь-зима 2014-2015 від Tommy Hilfiger поєднує в собі комфорт і практичність, не кажучи вже про гучному імені. Також яскраво виділяється принт червоно-синя клітинка, а також великі червоні квіти на синьому тлі для одягу на вихід. Для хлопчиків в одязі також переважають червоний і синій кольори.


У колекції Moschino Kids представлені чорний, білий і червоний кольори в якості основних. Це дуті крутки з великими написами на них (наприклад, чорні на білому фоні), а також вечірні сукні, піджаки, сорочки, краватки та метелики.


У підсумку можна сказати, що найбільш популярною в моді для дітей від 7 до 10 років стала англійська клітина. Також Англія навіяла образ «денді» - це білі сорочки і класика в усьому - штани вельветові піджаки і лакові туфлі, краватки-метелики і інше і «англійської леді» - теплі накидки, скромні аксесуари, ніжні тони, квіти і жіночні покрої одягу.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: