Зустріти Новий рік 2015 в Білорусії


Якщо сильні морози і ожеледиця вже встигли трохи набриднути, але на час новорічних свят розлучатися з зимою не хочеться, то оптимальний варіант - зустріти Новий 2015 рік в Білорусії. Завдяки м'якому клімату і помірно прохолодною зими зустріти рік Синьої Кози можна буде і на відкритому повітрі.


До того ж росіянам не потрібна віза в Білорусію, та що там віза, паспорт, між іншим, теж не потрібен. Природа Білорусії взимку виглядає казково, а напередодні Нового року і Різдва і зовсім знаходить чарівний вигляд.


Казково взимку виглядають і замки, найбільш відомі розташовані у Світі, Гродно і Несвіжі. Як правило, екскурсійні тури, що включають відвідування замків займають весь день. Велике задоволення туристи відчувають від місцевої кухні: свіжа запечена птиця, домашні гарячі ковбаски... мм... Після прогулянок на свіжому повітрі все стає по-особливому смачним!


В Білорусії, а саме в Біловезькій пущі розташовується власна резиденція Діда Мороза. Де щорічно в період свят організатори влаштовують фольклорні фестивалі, проводять різні конкурси, ярмарки, де можна придбати традиційні смачні страви.


Багато як святкування Нового року вибирають Мінськ. Це місто відоме своїми пам'ятками: старовинними пам'ятками і монастирями, а також національною бібліотекою, виконаної у формі здоровенного діаманта.


Особливо популярними в період новорічних та різдвяних свят серед російських громадян стають санаторії Білорусії. Всі вони знаходяться в затишних і тихих куточках, оточені первозданною природою, що в свою чергу дивно позначається на людському організмі, відновлюючи його життєві сили. Туристів приваблює комфорт, якість обслуговування, прекрасне харчування, красива природа, великий вибір і високий рівень медичних послуг, а також можливість поправити своє здоров'я.


За цілком прийнятні ціни, відпочиваючі отримують прекрасний відпочинок на тлі найкрасивіших зимових пейзажів. Здравниці намагаються розбавити святковий відпочинок своїх гостей новорічними розважальними програмами, дискотеками, банкетами, феєрверками і захоплюючими екскурсіями в Березинський заповідник, знамениту Біловезьку пущу і т. д.


Новий рік в Білорусії - це прекрасна можливість зарядитися новою енергією і здоров'ям на рік вперед.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: