ГоловнаКонтакти

Що пити на День народження 2015?

Рекламний блок


День Народження - це улюблені багатьма свято. Це день, який належить тільки іменинникові, коли можна робити все, чого душі завгодно. Погодьтеся, це один з ваших найулюбленіших свят.


Але ось, коли день народження підходить все ближче, організатор вечірки, часто, сам іменинник, починає замислюватися, як же відсвяткувати цей день народження і придумати.


Сучасні вечірки можуть бути настільки непередбачуваними і несподіваними, ідей ціла купа. А з іншого боку, це може бути тихий вечір у сімейному колі. Так ось саме від типу вечірки, від її тематики та кола осіб, які будуть запрошені на вечірку і залежить, що краще пити на вечірці на честь дня народження.


Давайте розглянемо декілька варіантів вечірок, і відповідно, набору напоїв, який буде доречний на них:


Спокійний вечір в колі родини і близьких людей


Таке свято повинно бути організовано в домашній манері - виключно домашня і смачна кухня, а також легкі алкогольні напої, які будуть сприяти травленню, і гармоніювати зі стравами, які стоять на столі.


Для домашнього свята чудово підійдуть біле або червоне вино. Якщо чоловіки у вашій родині або серед ваших друзів не п'ють вино, для них можна взяти трохи традиційного російського продукту - горілки. Таким чином, на святі буде випито в міру, вино буде підкреслювати смак страв і обстановка буде тихою і сімейної. Також для такого свята, особливо якщо він взимку, можна зварити пряний глінтвейн.


Галаслива вечірка у великому колі друзів


Для такої вечірки знадобиться більше алкоголю і ціла розважальна програма. Тут можна влаштувати ціле коктейльне захід з професійним барменом, або ж підучиться самому, і блищати на своїй вечірці в ролі досвідченого бармена. Набір спиртних напоїв для коктейльної вечірки може бути абсолютно різноманітним. Починаючи від самих простих і звичних для нас - горілки та коньяку, і до більш дорогих і екзотичних - різноманітних лікерів, віскі і текіли.


Такий набір можна використовувати для святкування дня народження-дівич-вечора. Тільки фортеця алкоголю не повинна бути високою. Так ви зможете відпочивати і розмовляти за легкими коктейлями довгий час.


Безалкогольна вечірка


Також, всупереч усім усталеним правилам, можна влаштувати вечірку без алкоголю. Вам і вашим друзям неодмінно має бути весело і без алкоголю, а інакше варто задуматися, навіщо ви спілкуєтеся.


На вечірці без алкоголю можна балувати гостями також різноманітними коктейлями, але молочними, або різноманітними фруктовими смузі, що в 2015 році досить модна тенденція. У літню пору такого дня народження ваші друзі неодмінно зрадіють і з задоволенням стануть вашими гостями, незважаючи на те, що алкоголю не буде.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...