Фото нової Лади Пріори 2015

Багато автолюбителів з нетерпінням чекали моменту, коли з'явиться інформація про рестайлінгової Ладі Пріорі. Нарешті цей час настав, і в Інтернет-мережах з'явилися первинні зображення новинки від російського гіганта автомобільної промисловості - тольяттінського концерну АвтоВАЗ. Сьогодні російська модель «жигулів», Лада Пріора, є однією з найпопулярніших автомобілів вітчизняного виробництва, тому рішення про оновлення цієї моделі, на думку багатьох експертів, є правильним кроком на шляху до завоювання сучасного європейського автомобільного ринку.


Варто сказати, що на фотографіях, опублікованих у мережах, з'явилася лише концептуальна версія, швидше за все це лише попередні начерки екстер'єру майбутньої Пріори. При цьому всі сподіваються, що оновлена марка «жигулів», яка в кінцевому підсумку піде на конвеєр в Тольятті, буде виглядати точно так, як на зображенні в Інтернет-мережі та дасть поштовх для направлення у виборі зовнішності для інших моделей Автовазу, випуск яких російська автокомпанія запланує в майбутньому.


лада приора 2015


Технічні характеристики Лади 2015 року


Тепер вже можна сміливо говорити про те, чим порадує шанувальників вітчизняного автопрому» нова Лада Пріора 2015, яка буде мати індекс 2180, і вже заочно отримала назву Пріора 2. Судячи з фото, оновлена Пріора дуже сильно повторює зовнішні риси концептуального міського позашляховика Lada XRay, який ще в 2012 році був пред'явлений Волзьким автозаводом широкої автомобільної громадськості на виставці в Московському міжнародному автосалоні. Основною рисою подібності двох моделей є характерна радіаторна решітка, яка повністю копіює ґрати кросовера.


Згідно з деякими офіційними даними, нова Пріора отримає той необхідний перелік змін в порівнянні з сьогоднішньою топовою моделлю Автовазу, який дозволить нову Пріору віднести до більш високого класу.


Радує, що створював пером м'які форми зовнішності майбутньої модної Пріори 2180 знаменитий дизайнер Стівен Маттін, а за технічне оснащення російської моделі збираються відповідати італійські інженери з концерну Renault.


За заявами представників тольяттінського концерну, майбутня Пріора 2 буде тією моделлю, яка зможе довести, що Волзький автозавод гідний звання гіганта автопромисловості РФ. Доказом тому послужить технічне розширення на підприємстві для створення нової моделі без залучення іноземних фахівців, що відбудеться вперше за довгі роки.


Сама новинка не просто отримає нову «оболонку», для неї буде створена абсолютно нова платформа, яка дозволить створити ідеальний автомобіль з новими технічними параметрами, іншою зовнішністю і численними змінами в дизайні. Нагадаємо, що зміни торкнулися збільшення кузова у висоту на 10см і в довжину до 15см, а в майбутньому російські інженери планують уніфікувати платформу Пріори 2 і створювати не тільки автомобіль цього класу «В», але і випустити ще одну модель в кузові седан, яка перейде в більш дорогий клас «С».


Інженери тольяттінського автозаводу обіцяють, що окрім яскравої агресивної зовнішності рестайлінгової Пріори, яка представлена на фото, Лада обов'язково отримає надійний і економічний двигун від концерну Renault - Nissan, а також якісну механічну й автоматичну трансмісію.


Дата прем'єрного виходу самої очікуваної моделі АвтоВАЗа вже заплановано на кінець 2015 року. Але в масове виробництво Волзька автокомпанія обіцяє запустити новинку в 2016 році. Наскільки зміниться ціна на Пріору 2 в автосалонах - поки невідомо.


Нова Лада Пріора 2015: фото


лада приора 2
лада 2015-2016 годов
лада приора 2015

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: