ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2015 рік для Мавпи

загрузка...

Зміст:
 • Жінка-Мавпа
 • Чоловік-Мавпа
 • Любовний гороскоп
 • Кар'єра і фінансове благополуччя

 • 2015 рік, рік Дерев'яної Кози, стане для Мавпи позитивним і благополучним у всіх сферах життя. Всі перешкоди будуть долатися з легкістю, а цілі будуть досягатися швидко. Настане повна гармонія у взаєминах з оточуючими. Мавпа скине з себе пута відносин, які обтяжували її протягом тривалого часу. Відбудеться позбавлення від ненависної роботи. Не виключена можливість переїзду в іншу країну, а також нові стосунки з протилежною статтю. Мавпа в рік Дерев'яної Кози відкриє для себе багато нового, що стане переворотом в її життя і виходом на новий рівень мислення.

  год обезьяны

  Жінка-Мавпа


  Всі жінки, що народилися під знаком Мавпи, надзвичайно емоційні, але впевнені у собі на всі сто. Вони точно знають, що їм потрібно від життя і цілеспрямовано йдуть до цього. Також вони чітко розуміють, чого хочуть від взаємин з чоловіками. Зміни, які чекають жінку в рік Дерев'яної Кози, будуть досить успішними, без стресів і хвилювань. Все, що станеться з нею в 2015 році, все станеться тільки на краще. Вона отримає можливість реалізувати себе в новій справі, цікавому і творчому. Але Мавпі треба з обережністю ставитися до свого здоров'я, особливо під час веселого проведення часу. Особливу увагу треба ділити правильного харчування і кількості споживаного спиртного.


  Чоловік-Мавпа


  Чоловік, що з'явився на світ у рік Мавпи, все життя залишається ловеласом, гурманом і обольстителем. Він вміє поводитися з протилежною статтю з особливим фліртом, залишаючись при цьому щирим і природним. Він ніколи не приховує своїх почуттів, навпаки, демонструючи їх навіть надмірно виразно. Але й у випадках, коли любов пройшла, він залишається максимально чесним. Він не стане продовжувати непотрібні йому відносини. У рік Дерев'яний Кози він буде з легкістю вирішувати свої фінансові проблеми, уникне складних ситуацій. Конфліктів вдасться уникнути, в результаті чого не доведеться нервувати. В роботі їх чекають часті відрядження, робота в поодинці. У першій половині 2015 року можливо зміна сфери діяльності. Проте слід добре подумати, перш ніж щось змінювати.

  Любовний гороскоп


  Любовный гороскоп

  Чоловіки і жінки Мавпи в рівній мірі в любовних питаннях досвідчені і мають багатий досвід у відносинах з протилежною статтю. З пікантних ситуацій вони завжди виходять із гідністю. Але вони не завжди щасливі у відносинах, можливо тому, що вони не схильні до обману, а найменшу брехню сприймають як зраду. Чесність в почуттях для них - одне з найважливіших умов нормальних відносин. Мавпи можуть зіткнутися з сімейними проблемами у зв'язку зі своїми частими відлученнями. Саме це може стати причиною розладу. Тут стоїть непростий вибір: сім'я чи кар'єра. В залежності від вихідних даних, її у новому році чекають або розлучення, або шлюб.

  Кар'єра і фінансове благополуччя


  финансовый гороскоп

  2015 рік не принесе Мавпам у сфері кар'єри серйозних труднощів. Завдяки своїм творчим здібностям, вона знайде вихід зі складної ситуації, якщо така виникне. Проблем з нестачею фінансів не встане. У першій половині року можлива зміна діяльності і нове працевлаштування. Можливі часті відлучки роботі. Але перш ніж приймати кроки, які призведуть до суттєвих змін у звичному житті, необхідно подумати, чи варто щось змінювати. Але інтуїція не залишить її, підказуючи їй який шлях обрати. Представники цього знаку зможуть заробляти новими проектами, отримуючи непоганий прибуток. Невеликі проблеми можуть виникнути лише в самому кінці року Дерев'яної Кози. Але ситуація вирівняється завдяки одному вигідному знайомству.

  Східний гороскоп на 2015 рік для мавпи відео поради астрологів

  загрузка...

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:  


  -
  загрузка...
  загрузка...