Гороскоп на 2015 рік для Кози (Вівці)

Зміст:
 • Жінка-Коза
 • Чоловік-Коза
 • Любовний гороскоп
 • Кар'єра і фінансове благополуччя

 • Рік Дерев'яної Кози для представників цього знака нелегким, незважаючи на те, що в цей рік Козам сам Бог велів бути найщасливішими. Однак не все так просто. Проблеми та труднощі можуть виникнути в будь-якій сфері життя. Для того щоб залишитися в спокійному стані, необхідно докласти чималих зусиль. Зриви неприпустимі, так як вони призведуть лише до додаткових проблем. 2015 рік Коза повинна сприймати як важкий, але передує наступному, більш благополучному році. Треба просто сприймати труднощі як створення фундаменту для чогось важливого і нового. Нерівності протягом року стануть гарантом успіху у подальшому, особливо в сфері кар'єри. Можливо, для подолання труднощів їй доведеться звернутися за допомогою до своїм впливовим друзям. Домогтися успіху самотужки не вийде. Слід з особливою увагою поставитися до свого здоров'я і провести профілактичні процедури.

  год козы


  Жінка-Коза


  Господиня свого року проявить всю свою емоційність, інтуїцію і енергію. Вона чудова дружина і мати, щастя для якої можливе лише при взаємній любові. Тому, зустрівши з боку свого партнера недостатня увага, вона створює конфліктну ситуацію, здатну спричинити за собою масу проблем. Претензії один до одного, суперечки і порушення гармонії у відносинах, приведуть її до думки про зраду. Тільки терпіння і мудрість дозволять зберегти відносини. Надмірна пристрасність у відносинах може спричинити за собою руйнування шлюбу, так і його створення.

  Чоловік-Коза


  Чоловік-Коза в цей рік зіткнеться з проблемами, які встановлено жінці цього ж знака. Особливо ретельно йому треба буде стежити за своїм здоров'ям, так як може підвести імунітет. У середині року можливе отримання травми, навіть є ймовірність тривалого перебування на госпіталізації протягом тривалого часу. Уникнути подібних неприємностей можна лише в тому випадку, якщо агресія і емоційність будуть залишатися під контролем. Як це не безглуздо, але конфлікт може розгорітися з випадково кинутого слова. Не варто зловживати міцними напоями, інакше рукоприкладства не уникнути. Найчастіше він є улюбленцем жінок, завдяки своїй довірливості і ніжності. Не варто давати волю бажанням піти наліво, піддавшись своїй слабохарактерності. В іншому випадку, в кінці року його чекає серйозний конфлікт.

  Любовний гороскоп


  Любовный гороскоп

  Цей рік не буде врожайним на відносини. Коза буде проявляти себе пасивно і невпевнено, внаслідок чого нових знайомств можна не очікувати. За своєю природою вони мають безліч чарівністю. Жінки володіють м'яким і ніжним характером, чоловіки - ввічливі в спілкуванні. У 2015 році Кози будуть прагнути до спілкування з людьми, деякі набагато заможніше їх самих. І вони зможуть знайти такі стосунки, але тільки в середині року. Це буде спонсор або владний покровитель, і, можливо, стосунки виростуть у щось велике. Але в самому кінці року їй можуть піднести сюрприз у вигляді розладу в сім'ї, в основі якого лежить невірність.

  Кар'єра і фінансове благополуччя


  финансовый гороскоп

  Їй слід з обережністю поставитися до своїх фінансів, не дозволяти собі зайві, нікчемні витрати. Однак відправитися в довгоочікувану подорож треба неодмінно. У 2015 році Коза може кардинально змінити своє життя, змінивши місце проживання. Але на роботі її можуть чекати неприємності у вигляді перевірок. Це може спричинити за собою необхідність давати хабар, що вдарить по фінансовому благополуччю. Тільки підтримка в особі старих друзів допоможе залишитися на плаву. Варто дочекатися кінця року, адже саме в цей час у кар'єрі може статися щось нове, новий виток.

  Східний гороскоп на 2015 рік для кози (вівці) відео поради астрологів


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: