Конкурси для школи на Новий рік

Зміст:
 • Конкурс «Відкрий замок»
 • Конкурс «Абракадабра»
 • Конкурс «Прогулянка»
 • Конкурс «Святкове меню»
 • Конкурс «Хто? Де? Коли?»
 • Конкурс «Сніжки»
 • Конкурс «Ялинки»
 • Конкурс «Хто я?»
 • Конкурс «Вгадай приказку»

 • Ні для кого не секрет, що всі школярі з величезним нетерпінням чекають настання Нового Року. Зимові канікули, ялинка, прикрашена кульками та гірляндою, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічний ранок в школі, який є у 1,2,3,4,5,6,7 класу, ну а старші вже самі придумують свої особисті конкурси, але в цій статті не про це. Всі починають підготовку до нього ще на початку грудня, придумуючи собі оригінальний наряд, маску і святкове привітання. Сценарій для шкільного новорічного свята, неодмінно, має бути веселим і цікавим, а конкурси та ігри - різноманітними. У такому випадку кожен зможе взяти участь в вподобаної грі. Дана стаття містить оригінальні новорічні конкурси, які можна провести у школі. Серед них є смішні, прикольні, веселі та рухливі, тому кожному вдасться повеселитися.

  Конкурсы для школы

  Конкурс «Відкрий замок»


  Правила досить прості, кожному з учасників ведучий видає один навісний замок і в'язку ключів. Завдання конкурсанта полягає в тому, щоб максимально швидко відшукати ключ, який підходить до замка і відкрити його. Перший, хто впорається із завданням, стає переможцем і отримує подарунок. Замок можна повісити на шафу, в якому буде лежати приз.

  Конкурс «Абракадабра»


  Для участі необхідно сформувати 2-3 команди, придумати оригінальне новорічне назву і вибрати капітана. Поки діти будуть цим зайняті, провідному на шкільній дошці необхідно написати кілька стовпців різних слів (кількість колонок залежить від кількості сформованих команд) з переставленными складами і літерами. Можна заголовної виділяти літеру, з якої слово починається, щоб трохи полегшити завдання. Завдання кожної команди: біля кожного загаданого слова написати правильне. Хто швидше впоратися із завданням, отримує нагороду від ведучого.

  Постарайтеся підібрати слова, які будуть відповідати новорічної тематики, наприклад:

  • егснуркаоч (снігуронька)
  • елак (ялинка)
  • дарокпо (подарунок)
  • кнакуилы (канікули)
  • азпрникд (свято)
  • жинсенак (сніжинка)
  • йефервекр (феєрверк) і т. д.

  Конкурс «Прогулянка»


  Для проведення цієї гри знадобляться кеглі і пов'язки на очі. Кеглі необхідно розставити змійкою. Діти діляться на дві команди і кожного гравця зав'язуються очі. Взявшись за руки їм необхідно пройти задану дистанцію і зачепити якомога менше кеглів. Кожна збита кегля - одне штрафне очко. В кінці гри підраховується кількість штрафних очок кожної команди, у кого їх виявиться менше - той і переможець.

  Конкурс «Святкове меню»


  Всі діти повинні поділитися на кілька команд і вибрати собі капітана. Ведучий розкладає на столі невеликі листочки, на яких написані букви. Капітани команд підходять до столу, вибирають по одному листочку і повертаються до інших гравців. Завдання: скласти новорічне меню і страв, які будуть починатися на ту букву, яка була обрана капітаном. Перемагає команда, яка змогла придумати найбільшу кількість страв і чиє меню буде більш оригінальним. Літери для нього краще вибирати приголосні, щоб діти могли придумати якомога більше страв.


  Утренник в школе

  Ранок в школі


  Конкурс «Хто? Де? Коли?»


  Всі учасники конкурсу сидять за столом. Кожен з них має аркуш паперу і ручку. Ведучий задає всім питання: «Хто?» У самому верху аркуша конкурсанти пишуть свою відповідь - те, що прийшло в голову (один, папуга, вчитель, шпак і т. д.), після чого загинають папір так, щоб прочитавши написане ним слово, було неможливо оточуючим і передає своєму сусідові праворуч.

  Потім ведучий задає наступне запитання: «Де?», а учасники знову пишуть свою відповідь, загинають край листа і передають товаришеві, що сидить праворуч.

  Таким чином, необхідно встановити близько 10 питань:

  • «коли?»
  • «з ким?»
  • «до кого?»
  • «скільки?»
  • «чому?»
  • «за що?»

  Ведучий збирає всі записки і починає зачитувати отримані «історії». Буває, виходять досить забавні і смішні пропозиції.

  Конкурс «Сніжки»


  Діти діляться на дві команди і вибирають собі капітана, якому ведучий вручає порожній пакет. Інші гравці з паперу повинні зробити собі по 3-4 сніжку. За сигналом ведучого учасники починають кидати свої сніжки в пакет, який тримає капітан.

  Капітан може допомагати у цьому, проте ловити сніжки руками і класти в свій пакет заборонено.

  Переможцем стає та команда, в чиєму пакеті виявиться більше сніжків.


  Новогодний утренник

  Новорічний ранок


  Конкурс «Ялинки»


  Цей смішний конкурс, який дасть дітям трохи повеселитися.

  Учасники стають у коло. Ведучий оголошує умови.

  Ялинки бувають різними: високими, низькими, широкими і тонкими. Коли ведучим буде вимовлено слово «високими» - діти повинні підняти руки вгору, «низькими» - присісти, «широкими» - зробити коло ширше, «тонкими» - зробити коло вже.

  Включається музичний супровід і гра починається. Ведучий намагається заплутати дітей, вимовляючи слова в різній послідовності і повторюючи.

  Той учасник, хто не виконає необхідну дію - вибуває з гри, а конкурс триває за таким же сценарієм.

  Конкурс «Хто я?»


  Хлопці діляться на дві команди і вибирають по одній людині, хто буде вгадати свого персонажа. Цей гравець отримує аркуш паперу, на якому написано слово: персонаж мультфільму, кіно, казковий герой, якусь тварину і т. д. Дивитися на цей лист йому заборонено.

  Конкурсант стає обличчям до своєї команди і показує їм те, що написано на листку.

  Завдання полягає в тому, щоб гравець зміг вгадати, який персонаж був зазначений на папері ведучим. При цьому дозволяється ставити лише питання, на які члени його команди зможуть відповідати лише «так» або «ні».

  Наприклад:

  «Я казковий персонаж?»,

  «Я дівчинка?»,

  «Я новорічний персонаж?»,

  «Я вигаданий герой?»

  «Я існую в реальності?» і т. д.

  Перемагає той, хто швидше відгадає загаданого персонажа.

  Конкурс «Вгадай приказку»


  Хлопці діляться на кілька команд і вибирають капітанів. Ведучий кожному з капітанів роздає картки, на яких написані різні приказки. Правила: за певний час зобразити суть приказки на аркуші паперу або шкільній дошці. Використовувати слова і букви при цьому заборонено.

  Далі інші учасники команди повинні відгадати, що зобразив їх капітан. Та команда, кому вдасться швидше відгадати прислів'я, стає переможцем.

  Чим оригінальніше і смішніше будуть приказки, тим смішніше вийде конкурс. Наприклад:

  «Тихіше їдеш - далі будеш»,

  «Без праці не витягнеш і рибку зі ставка»,

  «Очі бояться - руки роблять»,

  «Семеро одного не чекають»,

  «Апетит приходить під час їжі»,

  «Робота - не вовк, в ліс не втече» та інші.

  Умови кожного з перерахованих вище конкурсів для школярів 7,8,9 класу досить прості і невигадливі. Крім того, реквізит не потребують особливих затрат. Все це дозволить зробити для дітей справжнє свято, який буде незабутнім для них заходом.

  Крім того, організувати костюмований ранок і вибрати володаря найбільш оригінального новорічного вбрання. Сподіваюся, ці конкурси допоможуть Вам створити унікальний сценарій для проведення шкільного свята.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: