Конкурси для корпоративних вечірок

Зміст:
 • Конкурс «Дозвольте відрекомендуватися»
 • Конкурс «Новорічне караоке»
 • Конкурс «Інтелектуальний»
 • Конкурс «Смотрелки»
 • Конкурс «Порахуй-ка»
 • Конкурс «Солодкий поцілунок»

 • Новий Рік - це чудова можливість для працівників різних організацій і підприємств познайомитися, поспілкуватися і повеселитися разом. Таким чином, простий бухгалтер або працівник кадрового відділу має прекрасну можливість випити келих шампанського не тільки зі своїм безпосереднім начальником, але й керівником організації. Варто відзначити, що всі корпоративні гуляння починаються в злегка напруженою і необщительной обстановці, оскільки за столом зустрічаються малознайомі люди, з якими ще не вдалося знайти спільну мову. Саме в таких випадках на допомогу приходять різні конкурси для компанії: танцювальні, розважальні, веселі та цікаві. Вони допоможуть покинути робочу атмосферу, відволіктися від різноманітних проблем, а також ближче познайомитися і поспілкуватися зі своїми співробітниками. У цій статті Ви зможете знайти чудові конкурси для корпоративів, які допоможуть створити неповторний та оригінальний сценарій.

  i (1)

  Конкурс «Дозвольте відрекомендуватися»


  Даний конкурс буде дуже доречним в такому колективі, де є люди, які зовсім один одного не знають або ж знайомі лише поверхнево. Отже, кожен присутній отримує аркуш паперу, ручку, фломастер або олівець одного кольору. Завдання полягає в тому, щоб намалювати свій портрет і виділити якусь деталь, яка допоможе його впізнати серед інших «портретів». Це може бути:

  • який-небудь аксесуар (годинник, шпилька, браслет, кулон),
  • предмет одягу або взуття (піджак, туфлі, краватка, корсет)
  • елементи зовнішності (родимка, зачіска, татуювання та інше).

  Якщо конкурсант хоче зобразити, припустимо, блакитний галстук або червоні туфлі, а олівець, який він отримав від ведучого, має зовсім не такий колір, можна помінятися зі своїм колегою (що також дозволить налагодити контакт). Ведучий збирає всі портрети і по черзі показує кожен з них колективу. Для кожного портрета повинен бути знайдений «оригінал». Той, кому вдасться викрити найбільшу кількість портретів, стає переможцем і отримує подарунок від ведучого.

  Конкурс «Новорічне караоке»


  Для проведення знадобиться вибрати кілька учасників, 2 або 3. Конкурсанти отримують капелюх, сумку, шапку або будь-яку іншу тару. По черзі кожен з них має виконати новорічну пісню (можна використовувати караоке або ж співати без музичного супроводу). Під час виконання потрібно ходити по залу, і збирати гроші від решти присутніх. Виручка кожного з учасників підраховується і вибирається переможець, чиї вокальні дані були найкращими. Зверніть увагу: перед початком конкурсу обов'язково слід повідомити публіці, скільки учасників буде виконувати пісні, щоб люди могли розподілити власні ресурси. Цілком логічним буде питання, куди дівати гроші конкурсантів? Можна їх витратити на подальше продовження банкету, купити пляшечку дорого алкогольного напою чи залишити «чайові» офіціантам, які обслуговують банкет.

  i (2)

  Конкурс «Інтелектуальний»


  Формуються дві команди по 4 учасники. Кожен з учасників отримує 2 аркуші паперу, на яких написано по одній букві. За допомогою маленьких голочок, шпильок або скотча необхідно прикріпити один лист на живіт, а другий на спину. Таким чином, кожен конкурсант має дві букви. Кожна з команд повинна за п'ять хвилин скласти якомога більше слів з тих букв, які є. Після закінчення цього часу, за допомогою побудови в лінію, конкурсанти повинні скласти всі слова, які були придумані ними. Переможцем стає та команда, хто складе якомога більше слів і правильно їх покаже.

  Конкурс «Смотрелки»


  Дана гра вже давно не новинка, вона досить популярна при проведенні різного роду урочистостей, у тому числі новорічних корпоративів. Однак, варто зазначити, що вона є прекрасним психологічним конкурсом, який допоможе звернути на себе увагу і непогано розважитися. Для проведення конкурсу необхідно сформувати дві команди: чоловічу і жіночу. Ставимо два стільця на відстані 50-70 см один від одного. Перша пара гравців сідає обличчям один до одного, і ведучий оголошує про початок змагань. Той, хто перший моргне, відведе погляд або ж засміється, вибуває з гри, а на його місце сідає наступний учасник і конкурс триває. Таким чином, в кінці гри залишиться «окатий» J учасник, який і стане переможцем. Цей веселий конкурс чудово підходить для свят, де присутня велика кількість людей.

  i (3)

  Конкурс «Порахуй-ка»


  Кількість учасників цієї гри може бути необмеженим. Взяти участь зможе кожен бажаючий. Отже, ставимо стілець, спиною до якого стає конкурсант. Ведучий розкладає на стільці певну кількість ручок, фломастерів або олівців. Важливо, щоб гравець не знав, скільки саме олівців знаходиться на стільці. Як тільки все готово, конкурсант сідає на стілець, його завдання полягає в тому, щоб своєю м'якою точкою підрахувати кількість олівців, яке розклав ведучий. Після того, як відповідь буде готовий, він може встати і самостійно підрахувати, скільки олівців було насправді під його попою. Далі бере участь у грі наступний бажаючий і всі маніпуляції повторюються. Можливо повторне участь, при бажанні гравця поліпшити свій результат. В кінці гри вибирається самий швидкий і точний гравець.

  Конкурс «Солодкий поцілунок»


  Для участі в конкурсі вибирається дві людини: чоловік і жінка. Задача досить проста: як тільки ведучий дасть команду, учасники повинні поцілувати в щоку всіх присутніх протилежної статі, які знаходяться в залі (в тому числі тамада, ведучий, музиканти і офіціант). Той, хто впорається із завданням швидше і стає переможцем. Безумовно, це конкурс підійде для компаній, де кількість чоловіків і жінок буде приблизно однаковим.

  Веселі конкурси для корпоративів допоможуть співробітникам того чи іншого установи перейти з ділового на дружній лад, а також провести час цікаво.

  Приємних свят і вдалих корпоративних вечірок!


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: