Ford Focus 2015технічні характеристики

Форд Фокус є найбільш продаваним автомобілем у світі, і тому доцільно було очікувати рестайлінгу моделі в 2015 модельному році. Тут нас будуть чекати нові економічні двигуни: як бензинові, так і дизельні, свіжий оновлений дизайн, сучасні технологічні рішення комплексу SYNC 2. Варто відзначити, що компанія Форд оновлює свої найпопулярніші моделі раз в чотири роки.


Фокус відноситься до автомобілів С-класу і по керованості, динамічності, баланс між ціною і якістю, а також безпеки він залишає далеко позаду своїх конкурентів.


Рестайлиноговый Форд Фокус 2015 автолюбителі вперше побачили в Барселоні на Mobile World Congress, який відбувся 24.02.14. Офіційною прем'єрою вважається презентація на Geneva Motor Show 4.03.14 , де був представлений місткий і одночасно стильний Фокус Універсал.


Форд Фокус: рестайлінг 2015


новый форд фокус 2015


Що стосується зовнішніх змін в зовнішності авто 3-го покоління, то фари стали більш вузькими, а капот рельєфним, також була змінена форма бамперів і задніх дверях, задні ліхтарі тепер більш завужені.


Салон і внутрішня начинка автомобіля


Внутрішню начинку і дизайн доопрацьовувався виробником згідно з відгуками автолюбителів. При цьому було зменшено кількість елементів керування за допомогою системи SYNC 2, яка комплектується сенсорним монітором, що розташований на центральній панелі. Система здатна розпізнавати голосові команди, що допомагає керувати навігацією, аудиопроигрывателем, а також багатьма іншими функціями системи.


Однак, вас порадує не тільки нові елементи дизайну і оновлена лінійка силових агрегатів.


Інженерами компанії були також доопрацьовані:  • Підвіска;

  • Оптимізація налаштування електропідсилювача керма і амортизаторів;

  • Рівень шуму всередині авто знижений.


Паркуватися на новому Фокусі стало ще легше, так як тепер по всьому периметру авто розміщені ультразвукові датчики, що допомагають знайти вільне місце і машина самостійно зможе стати на місце стоянки. Однак, водієві доведеться керувати педалями.


Перешкоди на дорозі - тепер це не становить проблем. Автомобіль самостійно виявляє такі і пригальмовує, якщо помічає, що водій не дуже добре реагує на виникаючі перешкоди на дорозі. Така система називається «City Stop» і її максимальна швидкість тепер стала 50 км/год, Якщо швидкість авто вище, а перешкоди розподілені на великій відстані, то тут пропонується система Pre-Collision Assist, що також може загальмувати авто.


форд фокус 2015 модельного года


Ще в авто присутній адаптивний круїз-контроль, що спрощує вам керування при будь-яких швидкостях і дозволяє самостійно вибирати відстань до транспорту, що рухається попереду. Якщо авто управляється вручну, то система все одно повідомить про скорочення дистанції.


Також приємне доповнення в оновленому Форд Фокус 2015 - технологія MyKey, яка дозволяє водієві програмувати авто при передачі управління іншій людині. Ця система обмежує:  • Максимальну швидкість руху;

  • Гучність аудіо;

  • Забороняє відключення вручну систем безпеки.


Автомобіль отримав нові фари Bi-Xenon HID, що не тільки роблять його більш привабливим, а також дозволяють керувати освітленням в автоматичному режимі, регулюванням по висоті в 7 положеннях і зміною кута при поворотах.


Технічні характеристики


фото нового форд фокус 2015


Як повідомляється, інженери компанії попрацювали над витратою палива і тепер оновлені двигуна витрачають:  • Бензинові - на 17% менше;

  • Дизельні - на 19% менше палива.


Покупців приємно здивують своєю ефективністю нові двигуни об'ємом 1,5 літра: EcoBoost і TDCi. Обидва типи двигунів пропонують дві версії продуктивності і є близькими родичами вже добре знайомих 1-літрових полум'яних сердець з родини EcoBoost потужністю 100 і 125 л. с.).


Потужність силових агрегатів складає:  • У бензинових - 150 і 180 л. с.

  • У дизельних - 95 і 120 л. с.


Незалежно від типу двигуна, інженери компанії оснастили автомобіль на вибір механічною або автоматичною КПП, а також, як додаткова опція, машину можуть оснастити ручним перемиканням передач за допомогою весел на кермі.


В Європі Фокус буде доступний з середини 2014 року, а версії з двигунами EcoBoost і дизелем на 120 л. с. очікуються в 2015 році.


Форд Фокус 2015: фото


форд фокус 2015 видео
форд фокус седан 2015
форд фокус 3 2015 года
street


stoplight
alley
st3
форд фокус тест драйв


новый форд фокус 2015
electric2
electric1
фото нового форд фокус 2015


форд фокус 2015 модельного года
interior2
interior3

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: