ГоловнаКонтакти

Зустрічаємо Новий рік у колі сім'ї

загрузка...

Новий Рік, як відомо, сімейне свято, яке люблять як діти, так і дорослі. За повір'ями, все погане залишається у старому році, а все добре і чудове нас чекає в новому.

Дуже чудово буде, якщо в Новий рік за вашим святковим столом зберуться всі ті, кого ви дуже любите і цінуєте - ви, ваші діти і батьки. І, звичайно ж, не варто забувати про підготовку до свята. Нехай все візьмуть участь до приготування конкурсів, подарунків, малюки можуть зробити ялинкові іграшки, а дорослі тим часом нарядити ялинку і прикрасити будинок. Щоб свято стало по-справжньому цікавим, заздалегідь обміркуйте сценарій його проведення і меню святкового столу.

Звичайно ж, не варто забувати і про підготовку подарунків, листівок, тому що це один з найважливіших етапів свята. Задумайтеся над тим, як вручити той чи інший подарунок членам своєї сім'ї - повісити на ялинку, покласти під подушку або в носок на каміні. Тут ви можете використовувати всю свою фантазію, бо сюрпризи та подарунки люблять всі! Заздалегідь визначтеся, хто у вас буде «домашнім» Дідом Морозом, снігуронькою та провідним новорічної програми.
Зустрічаємо Новий рік у колі сім'ї

Отже, всі приготування вже закінчені, Новий Рік вже «на носі» і вся родина зібралася за столом... Не поспішайте наїдатися, адже цей чарівний свято потрібно відзначити гідно. Святкова вечеря можна почати з того, що кожен член сім'ї привітає і вручить їм подарунки, а так само візьме подарунки від інших. Подарунки ж можна вручити і в ігровій формі - це принесе задоволення і принесе радість маленьким домочадцям.

Після вручення подарунків можна влаштувати веселі конкурси - пісні, загадки, всякого роду новорічні ігри. Не варто забувати і про презенти переможцям, їх варто підготувати заздалегідь. Це можуть бути фрукти, маленькі сувеніри, ялинкові їстівні прикраси та інше.

Ви дуже добре проведете час і будете ще довго згадувати Новий Рік, якщо почнете його святкування з карнавалу. Для цього заздалегідь попередьте про свою задумом всіх рідних і близьких, які будуть з вами в цю казкову ніч. Уявіть - всі гості в красивих і яскравих костюмах, масках - це ж справжня новорічна ніч! Можна поступити і по-іншому. Приготуйте все для того, щоб можна було швидко спорудити карнавальний костюм - елементи одягу, маски, і кожен гість зможе змайструвати сам для себе вбрання.

Отже, шампанське і дитяче ситро розлиті, і ви всі з завмиранням серця чекає настання Нового Року? Проведіть конкурс тостів, хто виявиться говорливее і зможе підняти святковий настрій у всіх гостей? Після настання Нового року запросіть всіх гостей скуштувати святкові страви і ласощі, адже не дарма ви так ретельно вибирали меню.

Після легкої вечері влаштуйте розвага - проведіть справжнє новорічне ворожіння! На картках заздалегідь напишіть різного роду слова, наприклад, карамель - вас чекає солодке життя, любов - у новому році у вас з'явиться залицяльник. І тут, несподівано для всіх, з'являється Дід Мороз зі снігуронькою, які продовжують розважати й веселити рідних і близьких! І не забудьте «запалити» красуню-ялинку.

Для самих маленьких непосид влаштуйте танцювальні конкурси, це можуть бути танець «Маленьких каченят» або «Свої вуха гарні, а у сусіда краще!». Нехай малюки не тільки відпрацюють свої подарунки, але і весело проведуть час. На святі можна провести безліч ігор і конкурсів, і обов'язково вийти прогулятися на міську святкову ялинку!

Головне, щоб у новорічну ніч, всі співали і танцювали, жартували і розважалися. Адже недарма кажуть, як Новий Рік зустрінеш, так його і проведеш. Поставтеся до підготовки до свята з душею і тоді у вас обов'язково все вийде!
загрузка...

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-
загрузка...
загрузка...