ГоловнаКонтакти

Як привести тіло, волосся і нігті в порядок перед Новим роком?

Рекламний блок

У цій статті ми розповімо про те, як підкорити всіх на святковій вечірці і почати Новий рік здоровою і красивою. Дотримуючись наші рекомендації по харчуванню та занять фітнесом, ти легко станеш стрункою і підтягнутою.Сьогодні наші шкіра і волосся дуже страждають від багатьох чинників - як зовнішніх, так і внутрішніх. Що це означає?

Зовнішня агресивне середовище, як ти знаєш, порушує структуру волосся - хлорована вода, занадто часте миття, пил і бруд міста... Продовжувати можна довго, але з будь-якої ситуації є вихід. Ти можеш стати власницею розкішної шевелюри, не вдаючись до дорогих салонним процедурам і втрати цінного часу з-за догляду за волоссям. Про що я? Фітнес завжди приходить на допомогу, навіть там, де ти цього зовсім не чекаєш.

Справа в тому, що зростання волосся, їх сила і блиск - це, по суті, результат обмінних процесів в організмі. З наших попередніх статей ти вже знаєш, що заняття фітнесом дуже "розганяють" метаболізм. А чим швидше працює організм, там швидше оновлюються всі його клітини, тим більше він отримує вітамінів. Ось і виходить, що волосся при регулярних тренуваннях ростуть швидко, набувають пружність, силу і здоровий блиск. Звичайно, ти не повинна забувати, що для росту волосся необхідний білок, тому протеїни завжди повинні бути у твоєму раціоні, а також в холодний період року доречним буде прийом вітамінно-мінерального комплексу.
Как привести тело, волосы и ногти в порядок перед Новым годом?
Для будь-якої поважаючої себе дівчини руки - це візитна картка. Акуратний манікюр - must have будь-якого сезону! Руки щодня відчувають куди більший стрес, ніж волосся - будь це робота з паперами, за комп'ютером або часте миття посуду. Ситуація з нігтями та ж, що і з волоссям, вони потребують захисту та підживлення. Нігті складаються з білка і їм потрібні корисні речовини: вітаміни для нігтів і волосся - це вітамін А і вітамін Е. У твоєму раціоні щодня мають бути продукти, багаті цими елементами. Це, наприклад, жирна червона риба, масло лляного насіння або оливкова, куряча печінка, твердий сир.

Тепер поговоримо про шкіру. Це найбільший орган людського тіла, найважливіша ланка в ланцюжку роботи організму. Догляду за шкірою варто приділяти належну увагу, при цьому процедури по догляду - різні маски, скраби, обгортання і масаж - це дуже приємно. Але все це - зовнішній догляд. Пам'ятай про те, що зовнішній вплив на шкіру носить тимчасовий характер: поки робиш - буде ефект, перестанеш - все повернеться на круги своя. Задумайся: що ти робиш для того, щоб шкіра світилася зсередини? Контролюй систему свого харчування. Очевидно, що споживаючи щодня велика кількість солодкого, швидких вуглеводів, занадто рафіновану їжу, позбавлену всіх вітамінів і мікроелементів, ти помітиш, що шкіра стає тьмяною, втрачає еластичність і на ній з'являються незрозумілі роздратування.

Практична порада: щоб уникнути неприємних відчуттів і поліпшити зовнішній вигляд шкіри, щодня обов'язково з'їдай 2-3 порції овочів і 1-2 порції легкого білка. Все це необхідно доповнити регулярними тренуваннями. При фізичних навантаженнях підвищується температура тіла і ти починаєш потіти (так організм контролює свій терморежим), а потові виділення сприяють глибокому очищенню пір по всьому тілу.

Важливий момент: крім очищення поверхні шкіри, вирівнюється її структура, поступово зникає целюліт.

Для того щоб досягти таких результатів у максимально короткі терміни, ми розробили практичну систему харчування, яка включає всі необхідні вітаміни і мікроелементи. Такий режим дозволить тобі завжди бути повною сил та енергії і не відчувати голоду протягом дня. Особливо це актуально в передсвятковий період.
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...