Гороскоп на 2015 рік Свині (Кабана)жінка і чоловік

У рік Дерев'яної Кози, народжені в рік Свині, повинні пам'ятати про те, що відвертість і прямолінійність не завжди йдуть на користь, насамперед, самої Свині. Є ситуації, коли брехня на спасіння, й мовчання - золото. В цілому рік буде динамічним, але в потрібний темп життя Кабан може увійти лише до середини року, проявивши себе як лідер на роботі і відповідальний сім'янин в будинку. У плані здоров'я потрібно дотримуватися правила золотої середини - не переїдати та не зловживати спиртним. Серйозних проблем зі здоров'ям не буде, може бути, зажадають уваги легені і печінку.


Народився у рік Кабана зірки рекомендують проявити свою твердість, рішучість і холоднокровність. Це дозволить вийти на новий етап свого розвитку, підвищити статус в очах оточуючих. З такими якостями можна оптимально використовувати сприятливі передумови року Кози.


Свиня жінка


гороскоп 2015 Свинья женщины


Жінка, що народилася в рік Свині, буде готова на багато що заради близьких і друзів, проявить свою услужливую і галантну натуру. Коза забезпечить у свій рік багато яскравих вражень, незабутніх емоцій. Але Свині не можна бути надміру довірливою, щоб не випробовувати розчарування в людях. Жінка-Кабан буде відчувати неймовірний прилив енергії, і життя підкине їй шанси вступити на шлях адюльтеру. Відбудеться зрада - залежить від рівня відносин у наявному союзі.


У плані професійної реалізованості жінка-Кабан знайде справу по душі, що і добре оплачується. Внутрішня гармонія і добробут прийдуть у всі сфери, якщо Кабан не забуде про правило «довіряй, але перевіряй» і стримає свою прямолінійність.


Свиня чоловік


гороскоп 2015 Свинья мужчина


Чоловік-Свиня проявить свій лицарський характер, без цієї людини не можна буде обійтися його близьким і друзям. Коза додасть жертовності людям, народженим в рік Кабана, але і подарує масу нових вражень. Безмежно довіряти колегам або новим друзям зірки не радять, скористатися великодушністю Кабана можуть навіть ті, хто надів на себе маску закоханої половини. Чоловік-Свиня буде протягом усього року бадьорий, підтягнутий, привертати увагу протилежної статі. Піде він на зраду? Зірки не дають однозначної відповіді на це питання.


У кар'єрі Кабана чекають зміни, але на краще. Начальство оцінить якості представників даного року народження: цілеспрямованість, порядність, педантичність, оригінальність мислення, наявність неординарних і перспективних ідей.


Любовний гороскоп


На любовному фронті не буде різких змін, але не виключено перспективне знайомство. Якщо Кабан знаходиться у вільних відносинах, не пов'язаний узами шлюбу, в парі можливі відкриття різного роду. Поки йде період впізнавання, притирання один до одного, Свиня, як дуже допитлива і вимоглива, чекає того ж від партнера, демонструючи свої якості і диктуючи, що вона хоче бачити у своїй половині. Втім, у людей року Свині вистачить мудрості і далекоглядності, щоб налагодити відносини з тими, хто їх влаштовує.


Кар'єра і фінанси


Народжені в рік Кабана в 2015-му будуть змінювати рід діяльності в пошуках себе і більш високої зарплати. Залишитися безробітним Кабану не загрожує, оскільки професіоналізм представників знаку робить їх завжди затребуваними працівниками. Коза надасть підтримку в будь-якому починанні Свині. Люди, що народилися під знаком Свині, обов'язково знайдуть, де себе реалізувати. На початку року Дерев'яної Кози зірки обіцяють нове в особистому житті. Це буде або захоплення у вигляді особи протилежної статі, або якесь хобі.


Свиня - Овен


Гороскоп Свинья - Овен 2015Якщо Овен народився в рік Свині, його чекає удача в рік Дерев'яної Кози. Це виявиться в придбанні бажаної нерухомості за вигідною ціною або перспективному працевлаштуванні. В особистому житті можливі глобальні зміни: одруження, а в другій половині року вести про поповнення в сімействі. Позитивні зміни і в близькому оточенні Овна - з'явиться друг і помічник, сыграющий надалі значну роль.


Свиня - Телець


Гороскоп Свинья - Телец 2015Телець і Свиня - люди даного поєднання активно і плідно проведуть початок року, щоб потім користуватися результатами своєї праці. Рік буде нелегкий, багато клопоту належить у сфері облаштування житла, налагодження сімейних справ. Кар'єрних змін зірки поки не обіцяють.


Свиня - Близнюки


Гороскоп Свинья - Близнецы 2015Зірки на 2015 рік обіцяють Свині-Близнюкам велику удачу. Помилки обійдуть стороною, навіть якщо представники цього поєднання встануть на не зовсім легальний шлях заробітку. Націленість заробити за всяку ціну може призвести Близнюків на шлях криміналу. Однак ангел хранитель вбереже від серйозних проблем з законом. У другій половині року потрібно приділити увагу своєму здоров'ю, ідеально - позбутися від шкідливих звичок.


Свиня - Рак


Гороскоп Свинья - Рак 2015Рак-Свиня в 2015 році буде відчувати серйозний тиск. Може бути, з боку правоохоронних органів або інших державних інстанцій. Зірки говорять, що Ракам доведеться нелегко як в особистому житті, так і в інших сферах, аж до того, що на представника знака заведуть кримінальну справу, і воно дійде до суду. Виплутатися зі складних ситуацій Раку допоможуть його друзі.


Свиня - Лев


Гороскоп Свинья - Лев 2015Лев, народжений у рік Свині, проведе 2015 рік у пошуках задоволень. І у нього вийде знайти різні джерела насолод, а от про роботу представник даного поєднання буде частенько забувати. Зірки попереджають про те, що репутацію таким чином легко зіпсувати, але важко відновити. У плані здоров'я може бути серйозне отруєння протягом року.


Свиня - Діва


Гороскоп Свинья - Дева 2015Діва і Свиня - такому поєднанню знаків зірки обіцяють в 2015 році багато часу приділити своєму здоров'ю. Ймовірно, хтось сяде на дієту, запишеться у фітнес-зал, басейн або просто налагодить систему харчування. Спортом рекомендується зайнятися всім представникам даного поєднання, неважливо яким, головне - вести здоровий спосіб життя.


Свиня - Ваги


Гороскоп Свинья - Весы 2015Ваги і Свиня - таке поєднання знаків в 2015 році принесе людині спокій і умиротворення, якщо активно будуть прибрані зовнішні подразники. Вже з лютого року Кози багато Ваги вирішать змінити своє оточення, аж до того, що розлучаться з половинами. Дерев'яна Коза сприяє прийняттю важливих і сміливих рішень Вагами, які захочуть прислухатися до внутрішнього голосу. В кінці 2015 року Терези-Свиня зможе назвати себе щасливою людиною.


Свиня - Скорпіон


Гороскоп Свинья - Скорпион 2015Якщо Скорпіон народився в рік Свині, 2015-й готує йому достатньо хороших сюрпризів. Може бути, відбудеться знайомство з людиною, яка стане дорогим і близьким. У другій половині року ймовірно звістка про поповнення в сімействі. Рік буде прибутковим у всіх відносинах, Скорпіони стануть більш відповідальними за свою сім'ю.


Свиня - Стрілець


Гороскоп Свинья - Стрелец 2015Свиня і Стрілець в одній людині - такому поєднанню знаків потрібно бути уважним та обережним в рік Дерев'яної Кози. В лютому або березні зірки попереджають про великий ризик бути обдуреним або обкраденим. Восени також несприятливий період, коли Свиня-Стрілець часто конфліктувати, ризикує отримати травму.


Свиня - Козеріг


Гороскоп Свинья - Козерог 2015Козеріг і Свиня - таке поєднання в 2015-му році обіцяє людині успішність, якщо рішучість і відповідальність у справах. Вже в лютому можна буде досягти великих фінансових успіхів, якщо порівняти ризик та уважно продумати кожен крок. Внутрішній голос підкаже, яке рішення прийняти, тому не варто боятися ризикувати.


Свиня - Водолій


Гороскоп Свинья - Водолей 2015Водолій, що народився в рік Свині, повинен твердо стояти на ногах в 2015 році. Тобто не літати в хмарах, віддаляючись від дійсності, що може проявитися у зловживанні алкоголем і наркотиками, або вступ до групи сектантського толку. Зірки радять Водоліям бути серед рідних і близьких, щоб не піддасться спокусам і не стати на безперспективний шлях.


Свиня - Риби


Гороскоп Свинья - Рыбы 2015Риби, які народилися в рік Свині, в 2015-му стануть більш відповідальними, навчаться приймати рішення самостійно. До цього, можливо, підштовхнуть серйозні стосунки в особистому житті. На самому початку року зірки говорять про ймовірність укладення шлюбу, в будь-якому випадку Риби перейдуть на більш дорослу щабель свого розвитку. Якщо поруч виявиться кохана людина, про яку хочеться проявляти турботу, то шлюб матиме позитивний вплив на всі інші сфери життя представників даного поєднання.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: