Гороскоп для Козерогів на 2015

Гороскоп для Козерогів на 2015

Як говорить гороскоп на 2015 рік, Козеріг буде відчувати деякий негатив - все це наслідки попередніх місяців. Однак 2015 рік в цілому обіцяє цього астрологічним знаком поліпшення ситуації. Ви відчуєте себе більш вільно, контроль з боку сторонніх людей припиниться, ви зможете чинити так, як вважаєте за потрібне. Такий стан справ буде говорити про те, що у Козерога розпочався новий період, де пануватимуть інші принципи і цінності. Відповідно - жити, працювати, спілкуватися і будувати взаємини з людьми вони теж будуть інакше, ніж це було досі.

Що ж ще пророкує Козерогам гороскоп на 2015 рік? Козеріг у діловій сфері зможе похвалитися чудовими ідеями і задумами. Адже у нього змінився світогляд, тому нові думки просто будуть бити ключем. У Козерогів знайдуться як соратники, так і противники. З першими варто мати справу, з іншими - вирішуйте самі. Ви можете спробувати їх переконати, але якщо це вам не буде вдаватися - можливо, не варто навіть витрачати на це свій час.

Новий період життя Козерогів буде характеризуватися їх іншим ставленням до життя. Вони будуть стежити за чистотою власних думок, будуть здійснювати благородні вчинки, допомагати людям, навіть займатися громадськими роботами. І що найголовніше - їх зовсім не буде турбувати матеріальна сторона життя.
Гороскоп для Козерогів на 2015 (фото 2)Гороскоп для Козерогів на 2015 (фото 2)

Правда, таке відношення до фінансів тривати довго не зможе - адже Козероги звикли до добротних речей і гідних умов життя. Все-таки це їх сутність і проти неї не підеш. Тому в 2015 році Козерогам доведеться відкоригувати свою новоспечену ціннісну систему і внести в її складові такі пункти, як заробіток грошей і відчуття впевненості у завтрашньому дні.

У такому вигляді їх життєві пріоритети зможуть принести Козерогам почуття справжнього внутрішнього задоволення. Також Козероги задумаються про те, що припустимо і що є табу в їх житті. Одним словом, рік Кози 2015 стане для Козерогів роком філософських роздумів, внутрішньої рефлексії і глобальних думок.

У сімейному житті Козерогів назріває справжня катастрофа. Постарайтеся налагодити відносини зі своїми половинками, адже розлучення - це не завжди вихід із ситуації. Є ймовірність покращення ситуації після зими, коли богиня кохання Венера зможе позитивно вплинути на взаємини Козерогів з іншими знаками Зодіаку.

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: