ГоловнаКонтакти

Гороскоп для Стрільців на 2015

Рекламний блок

Гороскоп для Стрільців на 2015

2015 рік стане для Стрільців періодом повної впевненості в тому, що всі їхні плани й задуми обов'язково слід втілити в життя. А це, погодьтеся, вже немало. Їм не варто в собі сумніватися і твердо йти до намічених цілей. Стрілець, звичайно ж, гарненько все обміркує - адже кому, як не йому, відомо, що потрапляти завжди треба точно в ціль.

Сприяти успіху Стрільцям будуть всі обставини, вони будуть складатися настільки сприятливо, що представники цього астрологічного знака навіть не мріяли. Побачивши це, Стрільці вирішать прискорити розвиток подій. Астрологи радять їм стримати свій запал і дати ситуації розвертатися не так стрімко. Адже іноді можна домогтися рівно протилежного ефекту.

Які ще поради дає цьому знаку гороскоп на 2015 рік? Стрілець повинен запам'ятати одну дуже важливу річ: не піддавайтесь на жодні провокації. Тільки в цьому випадку ви зможете домогтися бажаного. Займіться уважним аналізом ситуації, подумайте, в якому напрямку вона може розвиватися, передбачте альтернативні ходи і т.д.
Гороскоп для Стрільців на 2015 (фото 2)Гороскоп для Стрільців на 2015 (фото 2)

Тобто перша половина року - гарний час для побудови стратегії. Незабаром у вас з'явиться можливість професійного розвитку, але вона буде пов'язана з деякими ризиками. Подолати їх вам допоможе ваше розсудливість, дипломатичність і, звичайно ж, знання. В результаті ви отримаєте матеріальну вигоду і високе соціальне становище.

Особисте життя Стрільців буде не менш насиченою, ніж професійне. Але десь ближче до середини року Стрільці помітять за собою посилений фізичний потяг до представників протилежної статі, обіцяє гороскоп на 2015 рік. У всьому винуватицею буде богиня кохання Венера, яка після 8 грудня увійде в сузір'я Скорпіона.

В особистому житті Стрільці будуть своїм партнерам більш ласкаві, м'які, поступливі - все це буде сприяти гармонічним і стабільних відносин. А ті Стрільці, які ще не зустріли свою половинку - матимуть усі шанси знайти її. Їх чарівність нікого не залишать байдужим. Головне - будьте рішучі в своїх діях, а то на одних мріях і фантазіях далеко не заїдеш. Не сумнівайтеся у власній привабливості і «увімкніть» дотепність - ви ж майстер цієї справи. Так що - повний вперед!
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...