ГоловнаКонтакти

Як правильно дарувати і приймати подарунки

Рекламний блок

Как правильно дарить и принимать подарки

Вибір і вручення подарунка - ціле мистецтво. Але багато хто замислюються про те, які почуття в момент дарування відчуває людина, якій вручається подарунок? Не всі так люблять приймати подарунки, як нам здається. Для когось це тягар і неприємна ситуація, хтось навпаки - не може дочекатися своєї години і просто таки вимагає від всіх подарунків. Чому так відбувається?

Пробуємо розібратися і сьогодні ми поговоримо не про етикет, а про психологію дарувальника і приймаючого.

На Новий рік і Різдво не прийнято робити якісь великі підношення - в цей час обмінюються невеликими сувенирчиками. Тому це найкращий період, щоб «відрепетирувати» правильне вручення подарунків, яке всім принесе задоволення.

Для початку поспостерігайте за собою та своїми близькими, колегами, друзями, людьми, з якими ви періодично обмінюєтеся подарунками.

Є категорія людей, яка охоче приймає подарунки. Ці люди відкриті для світу, спілкування, кохання. Будь дар для них радість. Вони ніколи не будуть критикувати презент і вручає - ні, ні за його спиною. Розуміють, що подарунок - це вираз симпатії, визнання, поваги, і дуже цінують це. Вони з такою ж легкістю дарують подарунки і завжди намагаються догодити. Для вас не буде проблемою вибрати для них презент.

Але є люди, які не вміють приймати подарунки або відмовляються їх приймати. Кожен раз вони супроводжують свою відмову репліками на кшталт «ну навіщо ви витратили гроші?», «мені це не треба», «це занадто дорого», «у мене таке вже є», «краще залиште собі, я сам/сама куплю». Цими словами вони можуть образити дарувальника і насправді - дуже шкодять собі.

Якщо люди не приймають подарунки - вони не беруть любов. Придивіться: хто з ваших знайомих має мало друзів, дуже вибірковий, з побоюванням вступає в нові відносини, рідко має пару або нещасливий у шлюбі. Їм потрібно перебудуватися і навчитися приймати подарунки не тільки матеріальні, але й, скажімо, подарунки, долі. Це складний і тривалий процес, але таким людям важливо впустити в своє життя спонтанність. І почати з себе. Тобто іноді дарувати подарунки самому собі. Просто так. Щоб ваш презент у новорічну ніч не залишився без господаря, не вручайте його персонально - залиште під ялинкою з запискою або навіть без: напевно, розкритий в самоті, він буде прийнятий з любов'ю.Деякі просто схиблені на подарунки. Вони постійно думають про них, чекають і вимагають практично від усіх. В житті ці люди ведуть себе досить эгоцентрично, можуть бути нав'язливими або постійно перебувати в центрі уваги. Вони, як енергетичні вампіри, висмоктують любов всіх, хто зустрінеться на шляху. Такі люди можуть замовляти подарунки, висловлювати своє невдоволення, якщо подарунок не сподобався. Догодити їм дуже складно, вони буквально асоціюють дари зі ставленням до них.

Цим людям потрібно зрозуміти, що якщо їм не дарують подарунки або дарують не ті - це не означає, що їх не люблять або не поважають, що до них погано ставляться. Подарунок - це всього лише один з проявів любові, але не сама любов. Щоб презент приніс задоволення і вам, і вашому візаві - вибирайте його разом. Розпитуйте людини: чому саме цей дар і саме зараз, які почуття він викликає, готує він вам сюрприз, який подарунок для нього - найцінніший у життя.

Є люди, які дуже легко ставляться до того, дарують їм щось чи ні. Точно також вони не переживають з-за того, що обдарували когось чи ні. Зазвичай вони дуже незалежні і часто міняють партнерів. Як ви вже зрозуміли, вибрати і вручити їм подарунок буде нескладно.

Хочеться сподіватися, що категорія людей, які люблять, обожнюють дарувати подарунки - найпоширеніша. Вони з любов'ю, іноді довгі години, вибирають подарунок, уявляючи, які приємні почуття він викличе у візаві. Вони детально вивчають інтереси і смаки людини, якого збираються здивувати. Так, здивувати - також одна з їх завдань. Зворотні презенти вони беруть з ще більшою любов'ю і захопленням. Хіба можна ображати таких відкритих, щирих людей? Завжди приймайте їх підношення з посмішкою і радістю, цінуєте їх зацікавленість у вас.І, на жаль, деяким людям дуже важко дарувати подарунки. Одна тільки думка про те, що у кого-то скоро свято і треба вибирати презент, викликає у них почуття дискомфорту. Такі люди розгублюються, не можуть вибрати щось вартісне, процес вручення і зовсім може стати причиною сильного стресу. Звідки цей страх? Родичі бояться проявити свої справжні почуття, вони не впевнені, що подарунок буде сприйнятий правильно. Якщо вам важко дарувати, навчіться віддавати любов.

Не жалійте її, а не ховати в собі. Не потрібно боятися проявляти свою симпатію до когось-навряд чи вас засудять. Коли ви навчитеся обмінюватися з іншими щирими емоціями, вам стане легше дарувати і приймати подарунки. Ви можете скористатися радою, який був даний вище: в новорічну ніч не вручайте презент особисто - залиште його під ялинкою чи у декоративному чобітку Санти. Але у вашому випадку - записка обов'язкова: розкрийте свої справжні почуття близькій вам людині.

Щасливих свят!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...