2020 рік якого знака зодіаку за гороскопом

Зміст


 • Під яким знаком пройде 2020 рік
 • Характеристика
 • Характер народжених у рік білого Пацюка
 • Яким знакам зодіаку пощастить у 2020 році

 • Східний знак року — вже багато років, люди воліють пов'язувати конкретний рік з твариною-покровителем, що прописано в китайському гороскопі. Якщо вірити стародавній філософії, то всього священних символів (знаків) зодіаку 12, і кожен з них отримав своє місце в черзі в залежності від проявлені талантів. Як свідчить легенда, Нефритовий Імператор викликав до себе 12 тварин, і їм довелося переправлятися через бурхливу річку. Не маючи можливості плисти самостійно, Щур стрибнула на спину Бику, і отримала перше місце за хитрість, саме вона і відкриває 12-ти річний цикл.

  Під яким знаком пройде 2020 рік

  Новий річний цикл запускається в 2020 році, тому відкриває його за традицією Щур. Що стосується особливостей цього знака, то її стихією буде Метал, а колір – Білий. Виходить, що весь 2020 рік, починаючи з 25 січня, пройде під керівництвом Білої Металевої Щури. Білий колір уособлює чистоту помислів, чесність намірів і щирість у всіх справах. А метал показує, що рік буде складним, але символ володіє міцною бронею, і зможе захистити свої права і територію.

  2020 рік якого знака зодіаку за гороскопом

  Рік Білої Металевої Щури обіцяє принести з собою безліч випробувань, але пройти їх легко зможуть оптимісти. Даний знак, що є символом року, поважає в людях почуття гумору і вміння сміятися над собою. Доведеться багато працювати, збирати гроші, і налагоджувати відносини в робочій сфері.

  Характеристика

  Одержавши владу, Білий Пацюк покладе початок для прийдешніх перемог і звершень, так би мовити, закладе фундамент під будівлею успіху. З її допомогою можна буде впевнено дивитися в майбутнє, і твердо стояти на ногах. Однак, Щур відрізняється примхливим характером, і догодити їй – справа непроста. Весь рік пройде на позитивній ноті, і найбільш успішною сферою стане робоча. Всі знаки отримають безмежні можливості для кар'єрного зростання, і дивовижні перспективи для розвитку власного бізнесу. Безліч вигідних пропозицій у галузі освіти також будуть забезпечені. Важливо не гнатися за миттєвими результатами, і не розраховувати на легке збагачення. Щур дуже хитра і розумна, але в білому кольорі — ще й ненавидить користь і меркантильні міркування.

  2020 рік якого знака зодіаку за гороскопом

  Не тільки корисливі думки, але і брехня Білого Щура не до вподоби! У 2020 році всі секрети і таємниці обов'язково вийдуть назовні, і намагання приховувати правду тільки ускладнить ситуацію. Тільки ті люди отримають схвалення східного знака, хто буде працювати чесно, проявляти ініціативу і всі випробування проходити з посмішкою на обличчі. Тяжкість характеру Металевої Щури проявиться на всіх людей, і всі в цей період ризикують стати більш закритими, і менш емоційними. Метал не дозволяє легко заводити друзів, і вносить обмеження в любовні сфери.

  Характер народжених у рік білого Пацюка

  Людина, народжена у рік Пацюка, відрізняється життєрадісним ставленням до всього, і готовий дарувати щастя всім оточуючим. Природне вміння легко знаходити спільну мову з ким завгодно допомагають даного знаку бути душею компанії, і бути зразком для наслідування. Близькі і знайомі з задоволенням звертаються до них за порадою, та й просто поспілкуватися для них – задоволення. Люди схильні нести Щурам свої біди, і чекати допомоги в їх вирішенні, оскільки в щурячою компанії завжди затишно і комфортно.

  Для даного знака властиво домагатися всього важкою працею, проявляти завзятість, наполегливо йти до мети. Вони з легкістю знаходять себе у журналістиці, стають відомими письменниками, або, навпаки, йдуть у бізнес чи політику. Гроші такі люди дуже цінують, вміють їх заробляти і дбайливо зберігати. Але, якщо виникає бажання придбати щось дороге, Пацюки із задоволенням спустять всі заощадження.

  2020 рік якого знака зодіаку за гороскопом

  Свої думки цей знак виражає чітко, не терпить словоблуддя, і чітко розуміє суть власних бажань. Правда, всі Щури без розуму від пліток, обожнюють плести інтриги, беруть участь у заколотах і аферах. Розумний від природи, вони легко вигадують заплутані схеми дій, грамотно маніпулюють людьми. Невичерпне чарівність тягне до них, і очаровашки це з задоволенням використовують собі на користь. Вміння радіти простим речам дозволяє їм залишатися оптимістами, вірити в краще. Самотність для них – найгірше покарання, тому вони прагнуть завжди перебувати в суспільстві. Сильна жага бути в центрі уваги, отримувати нові емоції та враження. Особиста думка не завжди буває доречним, але впертість не дає промовчати.

  В любові Пацюк романтична і сентиментальна, вміє і любить піклуватися про об'єкт пристрасті. Перед щурячими чарами ніхто не може встояти, і багато в них закохуються. Дітей Щури дуже люблять, іноді навіть ведуть себе, як маленькі. Здоров'я хороше, і з роками організм тільки міцнішає.

  Яким знакам зодіаку пощастить у 2020 році

  2020 рік не рекомендує Овнам затівати великий ремонт або відкривати власний бізнес, з цього нічого не вийде. Але виступити в ролі партнера буде навіть дуже успішно і прибутково, головне, без тертя приймати чужі ідеї, а не наполягати на своїх. Тельцям Щур принесе винагороду за всі труди, адже цей знак витратив чимало сил на досягнення мрії. Не варто покладатися на любов у цьому році, партнер може виявитися обманщиком.

  2020 рік якого знака зодіаку за гороскопом

  Близнюки отримають вікно в творчість, і зможуть реалізувати свій талант. Раку слід охороняти таємниці, адже вони можуть бути розкриті, але краще взагалі відмовитися від брехні. Для Діви рік Пацюка пройде мирно, без потрясінь і злетів. У Терезів настане час ностальгії, і на цій хвилі спливуть колишні контакти. Хороший період для дієти та здорового способу життя. Скорпіон може сміливо отримувати освіту, і рік пройде весело і легко. Стрілець буде зайнятий плануванням, і непогано почати економити. Козерогів чекає щастя в сімейному житті, і взагалі сердечні справи у них на першому місці. Весь 2020 рік буде нелегким для знаків зодіаку, однак, найбільш вдалим він буде для Львова, Терезів і Водоліїв.

  З відео, дізнайтеся, які знаки зодіаку є найщасливішими і вдалими:


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: