Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії

Зміст

 • 1 Сценарій 1
 • 2 Сценарій 2

 • напередодні зимових канікул і святкування Нового року великі концерни і маленькі компанії організовують корпоративні вечірки. Найчастіше проведення заходу віддають в руки професіоналів, але якщо є «особливе» доручення від шефа або власне бажання, то легко підібрати кілька прикольних сценаріїв.

  Новорічний корпоратив 2020 проведе ведучий і Дід Мороз. Окремі частини та конкурси можна замінювати або додавати нові.

  Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії

  Сценарій 1

  Поява казкових героїв на новорічному корпоративі 2020 відбувається не відразу, а після того, як колеги привітають один одного, вимовлять кілька тостів і будуть готові до розгортається дії.

  Ведучий:

  «Як багато прекрасних свят,

  У кожного є свій час.

  Але найкращий добрий свято,

  Улюблений з дитинства — Новий рік!

  Прикатит снежною дорогою,

  Вскружив хоровод сніжинок.

  Такий таємничий і суворий,

  Приходить в серце Новий рік!»

  Ведучий бере келих наповнений шампанським і підходячи до присутніх, починаючи з начальника, надає йому слово з загальним привітанням для колег, і після цього починаються конкурси.

  Для проведення необхідно визначити по 6 добровольців обох статей. Коли пари відібрані, то спинками один до одного встановлюються 6 стільців, на які сідають чоловіки. Включається будь-східний танець і дівчата танцюють навпроти свого партнера. Головне, щоб красуні максимально намагалися. Досягти цього легко, якщо ведучий підбадьорює, то одну, то іншу дівчину.

  По закінченні мелодії, кожному чоловікові надається можливість висловитися, яка частина тіла партнерки під час танцю була для нього самою вражаючою. Іноді чоловіки соромляться і називають щось нейтральне: кисть, вухо, коліно або обличчя.

  Ведучий: «Суть конкурсу полягає в тому, що позначене вголос місце необхідно обдарувати пристрасним поцілунком».

  Так, що цілування «нейтральною» коліна і вушка, перетворюється на веселе видовище. Після конкурсу робиться перерва для обміну враженнями і відпочинку учасників.

  Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії

  Ведучий:

  «І знову запах ялини, ми сіли за стіл.

  Нехай будуть щасливими особи у Вас,

  Ось скоро настане урочистий годину —

  Щоб добру казку Ви всі подивилися!»

  Виходить Дід Мороз.

  Дід Мороз: «Привіт, хлопці, як же ви підросли за цей рік. У мене для розминки приготовлено кілька загадок:

  Влітку я гуляв по парку

  І візерунок побачив яскравий

  Розглянути його хотів,

  Раптом закрилися половинки

  І малюнок полетів. (Метелик)

  ***

  Блакитна простирадло весь світ вкриває. (Обрій)

  Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії

  Коли він потрібен — його викидають,

  а став не потрібен — піднімають. (Якір)

  ***

  Чим більше з неї виймаєш, тим більший вона робиться. (Яма)

  ***

  Висить сито, та не спицями збудоване. (Павутина)

  Хоча я бачу, що деякі вже давно голяться (звертається до молодій людині), а деякі все ще немає (до бородатому чоловікові). Ну, раз ви вже великі, можемо пограти по-дорослому. Визначимо найсексуальнішого чоловіка у вашому колективі».

  Відбирається 5-7 бажають або не дуже, взяти участь у цій дії. До ременя кожного гравця прив'язується мотузка з прикріпленою на кінці мандаринкою. Висота вибирається така, щоб фрукт діставав до підлоги. Перед учасниками встановлюються легкі картонні або пластикові коробки. Без використання рук необхідно дотолкать коробку, до заздалегідь заданої фінішної точки. Того хто переможе дістається приз – пляшка шампанського.

  Ведучий: «Ну, а тепер настав час увійти в Новий 2020 рік, і залишити в минулому старий! При перетині перешкоди загадуйте в розумі бажання, тільки нікому його не кажіть, щоб воно обов'язково збулося»

  Символічний розділ зображують за допомогою довгої ялинкової гірлянди, прив'язаною до далеко стоять один від одного стільцями. Висоту добирають щадну, з урахуванням вузьких суконь присутніх дам.

  Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії

  Заключне слово.

  Ведучий:

  «Корпоратив підходить до завершення,

  Здоров'я, щастя побажати хочу,

  Щоб у мрій було втіленням,

  сьогодні В наступаючому році!

  Хай будуть гроші, сили і терпіння,

  Успіху у ваших майбутніх справах,

  Робочого весь час настроенья,

  Але іноді витати в хмарах!»

  Сценарій 2

  Зустріч нового року 2020 для дорослого колективу вирізняється особливою пікантністю і гумором. Маленьким компаніям, де не передбачено наймати сторонніх провідних чудово підійде організація корпоративу у вигляді конкурсів та ігор, зібраних в один сценарій. З числа колег вибирається організатор, який буде призначати завдання. В допомогу собі він вибирає Снігуроньку, яка буде допомагати. Інформувати заздалегідь про роль необов'язково. Набагато цікавіше, якщо «вибори» пройдуть також у формі конкурсу.

  Ведучий: «На допомогу мені знадобиться казкова красуня, інакше який же Новий рік без Снігурочки!»

 • Конкурс «Поцелуй шефа». Відбираються 5-6 співробітниць. Кожній з учасниць необхідно цмокнути керівника, навіть якщо начальник — жінка. При невеликій акторській грі і доповнення гримасами і кривляннями, дія буде виглядати смішно і завзято. Сама артистична співробітниця стає Снігуронькою. Ведучий позначає її образ з допомогою корони або шапочки.
 • Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії

  Тепер вона стає співведучою вечора. І відразу проводиться наступний конкурс.

 • Ведучий з помічницею вибирають кілька чоловіків. Вони сідають на стільці, вишикувані в один ряд, закидаючи ногу на ногу. Брючина ноги, розташованої зверху закочується до коліна. Навпаки стільців стає Снігуронька, завдання колег розтопити снігову красуню. Для цієї мети вони вимовляють максимально кількість компліментів, на яке здатні. Завдання дівчини сказати, від чиїх приємних слів вона «дійсно» розтанула.
 • Ведучий: «насправді переможець у нас інший (виглядає по ситуації, може і все співпало?). Снігуронька дівчина молода і сором'язлива, як же вона в такому пристойному суспільства визнається, що на самій-то справі вона розтанула, не від компліментів. А від кількості рослинності на ногах самого брутального чоловіка».

  Всі учасники розсідаються по своїх місцях, переможцю вручається символічний подарунок. Після перерви ведучий забирає з-за столу начальника компанії, і дає йому завдання.

  Ведучий: «Як давно ви чули хороші слова, від нашого улюбленого керівника? Зауважте, сьогодні він підготувався!»

 • В колективах рідко прийняті тактильні контакти між колегами, і шефу дають завдання, треба обійняти підлеглих і сказати комплімент: ти розумна, ти відповідальна, ти ввічлива. Якщо з компліментами погано, то можна заздалегідь підготувати грамоти, на яких будуть написані ці слова. А шеф нехай їх читає і роздає на свій розсуд.
 • Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії

  Ведучий: «А серед тих, кому не дісталася грамота, проведемо додатковий кастинг на символ року».

 • Відбирається 2-3 учасника, яким доведеться побігати по всьому залу, зображуючи тварина майбутнього року. Можна стати на карачки, награно порыскать по залу в пошуках норки, квапливо погризти скоринку хліба. Але якщо колеги все одно не здогадалися, видати характерний мишачий писк. Переможця визначають глядацьким голосуванням, і йому надягають обруч з мишачими вушками.
 • Ведучий: «Нехай головний Щурів Нового року 2020 виголосить колегам тост!»

  Після чергового застілля і танців, конкурси проводяться цілим блоком.

  Ведучий: «Здається, сьогодні нам доведеться вибирати не тільки символ року, але і кращого диктора для програми новин на нашому телебаченні»

 • Учасникам, яких відбирають не більш 3, пропонується прочитати з аркуша будь-яку скоромовку, бажано щоб це була загальновідома гра слів, наприклад «Йшла Саша по шосе і смоктала сушку» або «Карл у Клари вкрав корали, а Клара у Карла вкрала кларнет». У апогейный момент застілля навіть ця фраза виявиться не під силу половині дорослих. Переможцю конкурсу вручається замість мікрофону пляшка шампанського.
 • Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії

  Ведучий: «Виявляється на телебаченні потрібен не тільки диктор, а ще й суфлер. На цю роль відберуть лише самого пластичного і граціозного. Перевіримо ваші таланти»

 • Завдання вимовляється на вушко двом учасникам. З використанням пантоміми зобразити свого шефа. Намагаючись наслідувати характерних жестах, міміці, копіюючи ходу. Той учасник упорався із завданням, гру якого товариші по службі відгадали.
 • Ведучий: «Під кінець нашого вечора, залишилося розіграти тільки один конкурс, але він самий веселий, того, хто погодиться виконати в подарунок йде пляшка коньяку або шампанського».

 • Учасник потрібен один, коли знайдений бажаючий, йому пояснюють, що треба запропонувати «Приват-послуги». Ведучий або Снігуронька набирають в телефоні будь-набір цифр, після відповіді абонента учаснику необхідно запропонувати інтимні послуги Діда Мороза (Снігуроньки) у новорічну ніч за тарілку олів'є. Намагатися при цьому не розсміятися, а в кінці вибачитися за занепокоєння і привітати людину з Новим роком.

 • Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: