Місячний календар стрижок на травень 2020 року

Зміст

 • 1 Календар
 • 2 Рекомендації

 • Весь людина – згусток енергії, але волосся здавна шанували як зосередження сили. Таке трепетне ставлення до них було ще в біблійні часи. Наші слов'янські предки користувалися місячним календарем.

  Місячний календар стрижок на травень 2020 року

  У сучасному світі, за великим рахунком, все залишається як і раніше. Місячний календар стрижок на травень 2020 року підкаже, коли можна підстригти волосся не просто без шкоди, але і з користю. Оздоровити, зробити їх більш міцними, зупинити випадіння – все це можна дізнатися з представленої нижче таблиці.

  Календар

  З таблиці можна зрозуміти, коли стригти волосся в травні 2020 року, а коли суворо заборонено.

  Дата /День неделиЛунные фази/Знак зодиакаЭнергия дняАстрологическая рекомендація
  1 /П'ятницяЗростаюча/Лев
  2 /СуботаЗростаюча/ДіваВ цілому сприятливий деньЗростаюча місяць у Діві – знахідка для волосся і перукарень справ майстрів. Волосся після стрижки відростає швидко, здорові і міцні. Фарбування вдалі, тримаються довго. Навіть хімічні завивки проходять в щадному режимі, а кучерики тримаються довго.
  3 /НеділяЗростаюча/ДіваВ цілому сприятливий день
  4 /ПонеділокЗростаюча/ВагиВ цілому сприятливий день
  5 /ВівторокЗростаюча/ВагиВ цілому сприятливий деньВ цей день сприятливо позначаться на стані волосся оздоровчі процедури, маски. А ось стрижка не завжди радує. Волосся можуть стати примхливими і неслухняними. Екстремальні фарбування теж не вітаються.
  6 /СередовищеЗростаюча/Скорпіон
  7 /ЧетверПовний місяць/Скорпіон
  8 /П'ятницяЩербатий/СтрілецьНе сприятливий деньНе рекомендується займатися волоссям у цей день. Стрижка недовго буде радувати вас своєю формою. Волосся швидко відросте і стануть неслухняними. Фарбування може зіпсувати структуру волосся і додати їм тьмяний вигляд. Хімічна завивка швидко втратить пружність, і волосся розпрямляться.
  9 /СуботаЩербатий/Стрілець
  10 /НеділяЩербатий/СтрілецьВолосся після стрижки відросте швидко, але будуть примхливими і пухнастими. Забарвлення теж не рекомендується. Для хорошого результату необхідно відмінний настрій і ваше, і майстри. Тільки в цьому випадку результат вас потішить.
  11 /ПонеділокЩербатий/Козеріг
  12 /ВівторокЩербатий/КозерігВ цілому сприятливий деньСтрижка в цей день пройде успішно, принісши вашим волоссю блиск, силу й енергію. Фарбування теж пройде успішно і відтінок довго збережеться.
  13 /СередовищеЩербатий/ВодолійВ цілому сприятливий день
  14 /ЧетверЩербатий/Водолій.
  15 /П'ятницяЩербатий/РибиНе сприятливий деньНе рекомендується стрижка волосся в цей день. Може постраждати шкіра голови, з'явитися лупа. Фарбування теж в змозі нашкодити вашим волоссю, зіпсувати структура, зробити їх ламкими і слабкими. Найбільш підходяще заняття для волосся – оздоровчі процедури. Вони відмінно пройдуть, особливо у слабких і пошкоджених волосся.
  16 /СуботаЩербатий/Риби
  17 /НеділяЩербатий/РибиНе сприятливий деньСтрижка в цей день тільки зашкодить вашим волоссю. Хімічна завивка довго не протримається. Шкіра голови перебуває в зоні ризику. Похід до перукаря краще виключити, крім косметичних та поживних процедур для волосся голови.
  18 /ПонеділокЩербатий/Овен/
  19 /ВівторокЩербатий/ОвенЩербатий місяць в Овні не благоволить стрижці у цей день. Волосся ризикують стати ламкими і січеться.
  20 /СередовищеЩербатий/Телець
  21 /ЧетверЩербатий/ТелецьВ цілому сприятливий деньВідмінний день для стрижки і зафарбовування сивого волосся. Колір, блиск і сила вам гарантовані.
  22 /П'ятницяНовий місяць/Телець
  23 /СуботаЗростаюча/БлизнюкиденьХороший день для фарбування, хімічної завивки – стійкий результат вам гарантований. Стрижка волосся цілком допустима в цей день.
  24 /НеділяЗростаюча/Близнюки
  25 /ПонеділокЗростаюча/РакЖивильні маски, відновлення в цей день додадуть вашим волоссю сили, міцності і блиску.
  26 /ВівторокЗростаюча/РакВ цілому сприятливий день
  27 /СередовищеЗростаюча/ЛевденьСтрижка в дні, коли місяць зростає і в знаку Лева гарантують вам вдалу стрижку. Ваші волосся стануть міцними і густими. А самі ви наповнити енергією. Також в цей день вітаються всі процедури для волосся: фарбування, кератирование, тонування. Хіба що від хімічної завивки слід відмовитися сьогодні.
  28 /ЧетверЗростаюча/Левдень
  29 /П'ятницяЗростаюча/Лев
  30 /СуботаЗростаюча/ДіваВ цілому сприятливий деньВідмінний день для проведення процедур відновлення. Стрижки порадують ваші волосся. Фарбування і завивки довго будуть радувати вас своїм кольором і блиском.
  31 /НеділяЗростаюча/Діва

  Рекомендації

  Якщо підстригти волосся в невідповідний день, людина втрачає життєву силу – вони вірили. Таким чином, коротшає і життя людини. Дуже важливим був день, коли дозволялося вперше підстригти дитини. Досі вважається, що проблема рано лисіючого чоловіка полягає у виборі для першої стрижки в дитинстві несприятливого дня.

  Місячний календар стрижок на травень 2020 року

  Найбільш сприятливі дні для стрижки в травні 2020 року 23,27 і 28. У ці дні найчастіше волосся можна не тільки вдало підстригти, але і пофарбувати і провести зволожуючі, живильні процедури. Детальніше ці дати описані в таблиці. Не вдалі для стрижки дні в травні це: 8, 15 і 17 числа.

  Дивіться відео з порадами, коли краще стригти волосся:


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: