Магія чисел 2020

Зміст

 • 1 Ангельська нумерологія
 • 2 Значення числа 2020
 • 3 Вплив на життя людини

 • З точки зору ангельської нумерології, яка розкриває магію чисел, 2020 – це цифра прийдешнього розладу, можливих дрібних сварок і непорозумінь. Але не варто сприймати таке поєднання тільки в негативному ключі, оскільки кожна ситуація вимагає індивідуального підходу, а подібну комбінацію можна розібрати на складові, що відразу ж позначиться на її тлумаченні.

  На відміну від астрології, ангельська нумерологія не передбачає здійснення яких-небудь операцій з цифрами. Щоб правильно розтлумачити послання і зрозуміти, з чим найближчим часом доведеться зіткнутися на життєвому шляху, досить керуватися тлумачем, де зібрана інформація про значення чисел і їх поєднань. Втім, якщо йдеться про складних комбінаціях, то отримані тлумачення можуть істотно відрізнятися (зокрема, якщо розглядати 2020 як поєднання 20 і 20 або 2, 0, 2, 0). У цьому випадку людині слід спиратися на свою інтуїцію і виходити з поточної ситуації в житті.

  Ангельська нумерологія

  Поява в житті людини повторюваних цифр – це далеко не випадкове явище, в чому впевнена Дорін Верче – американська письменниця і психолог, яка стала засновницею принципово нової течії – ангельської нумерології. В ході багаторічних спостережень вона прийшла до висновку, що якщо людині постійно зустрічаються одні і ті ж комбінації чисел, то йому не варто ігнорувати такий факт і списувати все на банальний збіг. Якщо правильно трактувати подібне послання, то можна дізнатися дуже актуальну та важливу інформацію, яку можна буде використовувати для розв'язання життєвих завдань і досягнення успіху.

  Дорін Верче стверджує, що у кожної людини є свій ангел-охоронець, який не тільки оберігає його від неприємностей, але і допомагає в тих чи інших життєвих обставин. Але така допомога не має явного характеру: вона максимально прихована від простого обивателя, тому, щоб дізнатися і розшифрувати послання ангела, необхідно дотримуватися певних правил і звертати увагу на деталі і нюанси, в яких може критися розгадка. Самий вірний знак, що небесний охоронець хоче щось підказати своєму підопічному – це поява в його житті одних і тих же чисел, що повторюються в різних проявах: на номерах автомобілів, годинах, чеки з магазинів і інших носіях.

  Магія чисел 2020

  Значення числа 2020

  Щоб було простіше розпізнавати послання ангелів, Дорін Верче розробила спеціальний тлумач, де пояснюється, що означає кожне число. Згідно з його даними, якщо людина постійно натикається на комбінацію, де зустрічається число 2, то це можна сприймати як сигнал, що його ідеї цілком реальні і скоро буде реалізовано на практиці. Але для успіху не досить творення: необхідні більш рішучі дії, які принесуть позитивні плоди.

  В ангельської нумерології цифра 2 або її повторюється комбінація – це паросток, який вимагає постійного поливу, добрива та догляду. Але в таких умовах він швидко виросте і принесе своєму садівнику великі дивіденди. За допомогою такого послання ангел попереджає про можливості поліпшити своє життя і добитися успіху, якщо не упустити момент і вчасно прийняти правильні рішення. Також важливий і позитивний настрій: думки матеріальні і якщо думати про майбутні події в негативному ключі, можна притягти до себе неприємності і проблеми.

  З іншого боку, цифра 0 – це нагадування про ангела любові Всевишнього і оповіщення, що людина успішно впорався з поставленим йому завданням. Тут доречно звернути увагу на форму нуля, яка нагадує коло. Це може явно вказувати на те, що якийсь період життя підходить до кінця, а попереду інші події і повороти долі.

  Але цифру 2020 можна сприймати і як поєднання двійок і нулів. З цієї позиції послання ангелів можна тлумачити як повідомлення, що Вищі Сили пам'ятають про бажаннях людини і постараються допомогти у їх виконанні. Але це можливо за умови, що він буде зберігати в серці тепло, надію і віру, так як тільки в цьому випадку до них будуть відбуватися справжні чудеса. У поточному контексті втрата віри – це синонім краху і провалу. Опинившись в подібній ситуації, краще попросити допомоги у Творця, щоб не виявитися на краю прірви.

  Вплив на життя людини

  Виходячи з свого впливу на життя і долю людини, в нумерології числа діляться на позитивні та негативні. Крім того, за ступенем дії вони бувають пасивними й активними. І якщо розглядати комбінацію двох 20-к, то можна інакше розтлумачити магію чисел, що повторюються в 2020, так як в нумерології ця цифра означає спокій і статичність.

  Як відзначають багато дослідників, досить складно визначити, як вона впливає на життя людини на увазі наявність різних трактувань її значення. Але прийнято вважати, що в фізико-матеріальному плані – це яскравий прояв бездіяльності тіла, повної фізичної пасивності і нерухомості. А на середньому і вищому, духовному рівні чергуються 20-ки – це погано розвинений інтелект, млявість думки, бездіяльність духу.

  Магія чисел 2020

  Не дивно, що 2020 – це пасивне число, яке вказує на відсутність бажання розвиватися, рости і рухатися далі. Людина поступово деградує: його духовні процеси сповільнюються, він скутий і обмежений, інтуїція слабшає, а внутрішній голос не подає ознак життя. Подібне поєднання чисел також свідчить про відсутність підтримки: немає можливості захиститися навіть у самій критичній ситуації і тільки щаслива випадковість допоможе уникнути трагедії.

  В цілому поєднання двох 20-к – це поганий знак і його не варто ігнорувати чи залишати без уваги. Але це не означає, що людині нічого протиставити судді і він повинен лише покірно чекати неприємностей і проблем. Якщо проявити силу духу, звернутися за підтримкою до Творця і вірити в щасливий випадок, можна уникнути серйозних труднощів або максимально знизити їх негативний вплив на все подальше життя.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: