Місячний календар стрижок на грудень 2020 року

Зміст

 • 1 Календар з рекомендаціями
 • 2 Замість висновку

 • Не всі люди вірять в астрологію, але заперечувати вплив Місяця на нашу планету безглуздо. Місяць впливає на всі об'єкти, що містять воду, а людина, як відомо, на 80% складається з води. Так що весь наш організм схильний її мінливому настрою, і багато процеси в нашому житті ми підлаштовуємо під певні дати, коли її вплив благодатно.

  Місячний календар стрижок на грудень 2020 року

  У волоссі людини знаходиться зосередження сили, тому варто заглядати у місячний календар стрижок на грудень 2020 року. Він зможе підказати вам числа, відповідні для поїздки в перукарський салон. Адже в залежності від дня, який обрали для процедури, можна применшити або примножити потік сили і енергії.

  Календар з рекомендаціями

  За запропонованим календарем ви визначите числа, коли можна пофарбувати або завити волосся, зробити маску і так далі. Вибираючи сприятливі дні для стрижки в грудні 2020 року, ви збережете свою енергію і навіть примножите.

  Дата /день неделиЛунные фази /Знак зодиакаЭнергия дняАстрологические рекомендації
  1 /ВівторокЩербатий /БлизнюкиСтрижка зробить волосся неслухняними і тонкими. Добре в цей день фарбувати волосся і робити хімічну завивку.
  2 /СередовищеЩербатий /Рак
  3 /ЧетверЩербатий /Рак
  4 /П'ятницяЩербатий /РакНе сприятливий деньНе вдалий день для стрижки, волосся сьогодні будуть неслухняними, надати укладанні пристойний вигляд досить важко. /Відмінно в цей день робити маски і різні оздоровчі процедури для волосся.
  5 /СуботаЩербатий /ЛевВ цілому сприятливий деньСтрижка зробить ваші волосся сильніше і гущі. Фарбування не рекомендується.
  6 /НеділяЩербатий /Лев
  7 /ПонеділокЩербатий /ДіваВ цілому сприятливий деньСтрижка, фарбування, завивка в цей день будуть успішними. Також благотворно пройдуть живильні процедури для волосся.
  8 /ВівторокТретя чверть /Діва
  9 /СередовищеЩербатий /Ваги
  10 /ЧетверЩербатий /Ваги
  11 /П'ятницяЩербатий /СкорпіонНе сприятливий деньЧудовий день, щоб привести в порядок слабкі і тьмяне волосся. Після стрижки помітно збільшиться густота і прискориться зростання. Іншим бажаючим підстригтися не рекомендується робити це сьогодні. Також варто утриматися від хімічного впливу на волосся: фарбування і завивки.
  12 /СуботаЩербатий /Скорпіон
  13 /НеділяЩербатий /СтрілецьНе сприятливий деньУ цей день бажано уникнути стрижки. Якщо ви все ж це зробите, є ризик, що волосся стануть неслухняними, погано укладатися, витися, стануть тонкими. Фарбувати волосся теж не рекомендується, фарба ляже погано і протримається недовго
  14 /ПонеділокНовий місяць /Стрілець
  15 /ВівторокЗростаюча /КозерігСприятливий день / /Місяць у Козерозі благоволить перукарського мистецтва. Стрижка в ці дні не тільки додасть вам краси, але і подарує енергію вашим волоссю, зарядить їх на зріст, здоров'я. Після такої стрижки ви надовго забудете про посічених кінчиках і надмірному випаданні волосся. /Фарбування в цей день теж буде успішною, новий колір буде стійким. Хімічні укладання не завдадуть вашим волоссю шкоди. Можна сміливо робити завивку.
  16 /СередовищеЗростаюча /Козерігдень
  17 /ЧетверЗростаюча /Водолій
  18 /П'ятницяЗростаюча /Водолій
  19 /СуботаЗростаюча /ВодолійденьМісяць у Водолії дозволяє влаштувати з волоссям безболісні експерименти. Всі радикальні варіанти стрижок в цей день будуть вдалими. Фарбування в самі божевільні кольори теж вітаються. А ось нудна класика в цей день не вітається. Зачіска вам швидко набридне, а волосся зіпсуються, стануть сіктися і випадати.
  20 /НеділяЗростаюча /РибиНе бажані фарбування в цей день. Хімічний вплив на шкіру голови може викликати роздратування, поява лупи.
  21 /ПонеділокЗростаюча /Риби
  22 /ВівторокПерша чверть /Овен
  23 /СередовищеЗростаюча /ОвенХімічні укладання і фарбування в цей день будуть дуже вдалими. А ось стрижка послабить волосся, зробить їх ламкими і кінчики почнуть сіктися.
  24 /ЧетверЗростаюча /Овен
  25 /П'ятницяЗростаюча /ТелецьВ цілому сприятливий деньПід впливом Тельця волосся стануть значніше здоровіше. Стрижка в ці дні – дуже вдале рішення. Волосся увберуть себе багато енергії. Добре також зафарбовувати сивину – безболісно і результативно.
  26 /СуботаЗростаюча /Телецьдень
  27 /НеділяЗростаюча /Близнюки
  28 /ПонеділокЗростаюча /БлизнюкиВ цілому сприятливий деньВолосся після стрижки можуть почати трохи завиватися. Фарбування пройде відмінно, новий колір збережеться надовго. Процедури по завивці не завдадуть шкоди волоссю. Вітаються оздоровчі процедури.
  29 /ВівторокЗростаюча /Близнюки
  30 /СередовищеПовний місяць /Рак
  31 /ЧетверЩербатий /РакПохід до перукаря не рекомендується. В домашніх умовах можна зробити маски для волосся і шкіри голови.

  Місячний календар стрижок на грудень 2020 року

  Замість висновку

  В календарі зручно позначені цикли місяця, несприятливі і сприятливі дні, коли стригти волосся в грудні 2020 року:

 • Вдалі дні — 15,16,19 і 26 грудня.
 • Краще уникнути стрижки 4,11 і 13 грудня.
 • Дивіться відео про те, чи варто вірити місячним календарем:


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: