Місячний календар стрижок на червень 2020 року

Зміст

 • 1 Календар стрижок на червень 2020 року
 • 2 Найбільш важливі дати для зовнішності в червні

 • Волосся – це свого роду губка, яка вбирає енергетику, що йде від людини. Зміна зачіски, аж до незначного коригування довжини, робить сильний вплив на біоенергетику, тому важливо знати, сприятливі і несприятливі дні для якого-небудь впливу на волосся.

  Місячний календар стрижок на червень 2020 року

  Для жінки дуже важливо мати гарні здорові локони. Для цього важливо враховувати всі біологічні процеси, включаючи вплив місяця на людину. Для чого? А для того, щоб увібрати в себе позитивну енергію, впевненість і гармонію, вберегти себе від шкоди, який можна нанести при впливі на волосся в несприятливий день. Місячний календар стрижок на червень 2020 року допоможе Вам правильно спланувати відвідування перукаря.

  Календар стрижок на червень 2020 року

  Астрологи зійшлися на думку, що червень – сприятливий місяць для змін у зовнішності, але зверніть увагу на дні, коли впливати на волосся не можна. Виберіть найбільш підходящі для маніпуляцій з зачіскою, щоб позбутися від негативу і знайти гармонію з навколишнім світом.

  Дата, день неделиЛунные фази, знак зодиакаЭнергия дняАстрологическая рекомендація
  01.06, ПонеділокЗростаюча, Ваги
  02.06, ВівторокЗростаюча, ВагиСприятливийВплив на волосся в цей день допоможе поліпшити здоров'я і усунути негативну енергетику. Легка фарбування рослинними компонентами сприятливо позначиться на справах в роботі.
  03.06, СередаЗростаюча, СкорпіонВ цілому сприятливийВ цей день зміни в зачісці можуть принести покращення матеріального плану. Крім того, Ви знайдете духовний баланс. Яскраві зміни допоможуть налагодити справи в особистому житті.
  04.06, ЧетверЗростаюча, Скорпіон
  05.06, П'ятницяПовна, Стрілець
  06.06, СуботаЩербатий, Стрілець
  07.06, НеділяЩербатий, Козеріг
  08.06, ПонеділокЩербатий, Козеріг
  09.06, ВівторокЩербатий, ВодолійСприятливийВ цей день будь-які зміни в зачісці додадуть Вам здоров'я та впевненості, посилять харизму. Якщо Ви хочете змінити колір волосся, то виберіть той відтінок, який асоціюється у Вас з кращими моментами в житті. Акцентуйте увагу на чубку.
  10.06, СередаЩербатий, Водолій
  11.06, ЧетверЩербатий, ВодолійСприятливийСьогодні нова стрижка сприятливо позначиться на настрої. Щоб не збити позитивні потоки, фарбування волосся перенесіть на інший день.
  12.06, П'ятницяЩербатий, Риби
  13.06, СуботаТретьz чверть, Риби
  14.06, НеділяЩербатий, ОвенНесприятливийВ цей день стригтися не можна, так як таким чином Ви притягнете до себе невдачі і негативний настрій. Зміни в кольорі довірте тільки близькій людині. Сьогодні рекомендується завити волосся, таким чином притягнувши позитивну енергетику.
  15.05, ПонеділокЩербатий, Овен
  16.06, ВівторокЩербатий, Овен
  17.06, СередаЩербатий, Телець
  18.06, ЧетверЩербатий, ТелецьСприятливийЗміни в зачісці сприятливо позначаться на Вашому зовнішньому вигляді, додадуть чарівності. Стрижка притягне популярність, а кардинальні зміни стануть джерелом позитивної енергетики і здоров'я.
  19.06, П'ятницяЩербатий, Близнюки
  20.06 , СуботаЩербатий, БлизнюкиСприятливийГрайливий ставлення до волосся притягне позитивну енергію. Легка стрижка допоможе стати більш впевненим у собі, а кардинальна – різко змінити життєві підвалини. Міняти колір волосся не рекомендується, це може негативно позначитись на матеріальному становищі.
  21.06, НеділяНова місяць, РакНесприятливийВ цей день стригтися категорично не можна, так як такі зміни негативно позначаться на стані волосся (вони стануть неслухняними і тоненькими).
  22.06, ПонеділокЗростаюча, Рак
  23.06, ВівторокЗростаюча, Рак
  24.06, СередаЗростаюча, Лев
  25.06, ЧетверЗростаюча, ЛевСприятливийПідходящий день для відвідування перукаря. Будь-який вплив на волосся буде вдалим. Для залучення позитивної енергії та усунення невдач, рекомендується підстригтися.
  26.06, П'ятницяЗростаюча, Діва
  27.06, СуботаЗростаюча, ДіваСприятливийУ цей день можна підстригатися тим, відрощує волосся (вони будуть швидше рости). Такі маніпуляції притягнутий силу і енергію. Завивка в цей день теж буде вдалою. Навіть незначно рівняння кінчиків, на довго усуне ламкість волосся.
  28.06, НеділяЗростаюча, Ваги
  29.06, ПонеділокЗростаюча, Ваги
  30.06, ВівторокЗростаюча, Скорпіон

  Важливо розібратися, коли стригти волосся в червні 2020 року, тому що навіть сприятливі дні можуть бути не підходять саме для Вашої мети змінити зачіску.

  Найбільш важливі дати для зовнішності в червні

  Навіть самі якісні засоби по догляду за волоссям не зможуть повністю позбавити Вас від проблем з волоссям. Найкращий вихід – це вчасно усувати секущееся волосся. Якщо Ви будете дотримуватися інструкцій місячного календаря, то зможете зберегти красу і життєвий вигляд волоссю.

  Місячний календар стрижок на червень 2020 року

  Для того, щоб волосся росли швидше, подстригайтесь на зростаючу Місяць, стрижка в убуваючу фазу сприятливо позначиться на стані волосяних цибулин, однак зменшиться обсяг зачіски.

  найсприятливіші дні для стрижки в червні 2020 року – 2, 9, 11, 25. Саме ці дати принесуть максимальну користь станом вашого волосся. Запам'ятайте і дати несприятливих днів: 14 і 21, не проводите в цей період оздоровчі процедури і серйозні маніпуляції з зачіскою.

  Дивіться відео з порадами, коли стригти волосся краще всього:


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: